reklama

partner nie chce się kochać

Temat na forum 'Rozmowy o seksie' rozpoczęty przez akaiah, 22 Wrzesień 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. akaiah

akaiah Fanka BB :)

dziewczyny mam mega problem..juz nie wiem co mam robić.. olewam sprawę a z drugiej strony ryczę..ale od początku.

jesteśmy ze sobą 3 lata , ja mam lat 23 mój parter ma 40 , jestem w 34 tygodniu ciąży. nasz związek jest prawie idealny, M jest cudownym człowiekiem , opiekuńczy, cudownie gotuje zrobiły dla mnie wszystko..mimo różnicy wieku na pcozątku związku nasze łóżko wrzało, kipiało..było niezeimsko. ale odkąd zaczeliśmy starac się o dziecko czyli mniej wiecej od sierpnia 2012 coś się stało. Sex stał się przeżytkiem, jak był nawet kilka razy dziennie zamienił się raz na tydzien, raz na dwa tygodnie, z takiej dużej częstotliwosci do tak małej to stfoujące i na dodatek zastanawialam się jak Mam zajsć w ciaze jesli tak mało współzyjemy ? teraz odkad jestem w ciąży sex był ponad 4 mce temu, nalegam, proszę płącze. popadam w depresje czuje się nieatrakcyjna mimo ze tylko urósł mi brzuszek. chccę się odpręzyć dzieki zblizeniu..i nic nie dzioala rozmowy prośby.. nie chce cale zycie się prosić o trochę bliskości..chce być czasami też "brana" w sypialni, nie chce ciągle być "na górze", dominować.. bardzo brak mi sexu i bliskości.. chory nie jest na pewno, kochanki na 100% tez nie ma. nie wiem co mam robić.. mamy brać slub w lipcu 2014, ale teraz się zastanawiam czy to ma sens wogóle..przepraszam za to masło maślane, poradzcie mi coś bo mi już ręce opadają.

2. agawhite

agawhite Fanka BB :)

No ale co on na to wszystko? Milczy?
    Może odpowiadała mu tylko forma wcześniejszego współżycia i Twojej dominacji? Może nie umie Ci tego powiedzieć?
    Trochę mało wiemy o tej całej sytuacji, trudno radzić.

3. reklama
  4. akaiah

akaiah Fanka BB :)

po prostu odmawia, raz mówi ze nie będzie "bił dziecka" :eek: pół zartem pół serio , ,raz mówi po prostu stanowcze NIE wiec juz wiecej wtedy nie nalegam. wczesniej i on dominował , po jakims czasie mu się znudziło, zaczeło być <po bardzo którkim czasie> nudno i szybko.. dlatego tez bylam zdziwiona ze zaszałm w ciąże.

5. agawhite

agawhite Fanka BB :)

Ale od "nudno i szybko" też się zachodzi w ciążę ;)
    Obym się myliła, ale mnie to wygląda, że po prostu namiętność pierwotna wygasła, jemu zrobiło się nudno i tyle.
    Nie wiem, gdyby był taki wspaniały jak zapewniasz, to i w łóżku nie byłoby "nudno i szybko" i obecnie też starałby się Ci dać to, czego potrzebujesz.
    Powodzenia.

6. aluska9102

aluska9102 mama;)

może po narodzinach dziecka się to zmieni, jesteś w ciąży a mezczyzni niestety są dziwni. Może się boi że zrobi krzywdę albo Tobie lub dziecku. Mojemu mężowi się wydawało że podczas stosunku główka dziecka będzie narażona na stukanie i przez to coś mu się stanie:-). To jest dziwne ale męski gatunek taki jest. Trzeba rozmawiać lub po prostu czekać.

7. góralka1990

góralka1990 Fanka BB :)

Myślę że może bać się że zrobi krzywdę dziecku:tak: Mężczyźni czasem tak mają i nie przemówisz im.

Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum