reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

partner nie chce się kochać

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

akaiah

Fanka BB :)
Dołączył(a)
18 Marzec 2013
Postów
656
dziewczyny mam mega problem..juz nie wiem co mam robić.. olewam sprawę a z drugiej strony ryczę..ale od początku.

jesteśmy ze sobą 3 lata , ja mam lat 23 mój parter ma 40 , jestem w 34 tygodniu ciąży. nasz związek jest prawie idealny, M jest cudownym człowiekiem , opiekuńczy, cudownie gotuje zrobiły dla mnie wszystko..mimo różnicy wieku na pcozątku związku nasze łóżko wrzało, kipiało..było niezeimsko. ale odkąd zaczeliśmy starac się o dziecko czyli mniej wiecej od sierpnia 2012 coś się stało. Sex stał się przeżytkiem, jak był nawet kilka razy dziennie zamienił się raz na tydzien, raz na dwa tygodnie, z takiej dużej częstotliwosci do tak małej to stfoujące i na dodatek zastanawialam się jak Mam zajsć w ciaze jesli tak mało współzyjemy ? teraz odkad jestem w ciąży sex był ponad 4 mce temu, nalegam, proszę płącze. popadam w depresje czuje się nieatrakcyjna mimo ze tylko urósł mi brzuszek. chccę się odpręzyć dzieki zblizeniu..i nic nie dzioala rozmowy prośby.. nie chce cale zycie się prosić o trochę bliskości..chce być czasami też "brana" w sypialni, nie chce ciągle być "na górze", dominować.. bardzo brak mi sexu i bliskości.. chory nie jest na pewno, kochanki na 100% tez nie ma. nie wiem co mam robić.. mamy brać slub w lipcu 2014, ale teraz się zastanawiam czy to ma sens wogóle..przepraszam za to masło maślane, poradzcie mi coś bo mi już ręce opadają.
 
reklama
No ale co on na to wszystko? Milczy?
Może odpowiadała mu tylko forma wcześniejszego współżycia i Twojej dominacji? Może nie umie Ci tego powiedzieć?
Trochę mało wiemy o tej całej sytuacji, trudno radzić.
 
po prostu odmawia, raz mówi ze nie będzie "bił dziecka" :eek: pół zartem pół serio , ,raz mówi po prostu stanowcze NIE wiec juz wiecej wtedy nie nalegam. wczesniej i on dominował , po jakims czasie mu się znudziło, zaczeło być <po bardzo którkim czasie> nudno i szybko.. dlatego tez bylam zdziwiona ze zaszałm w ciąże.
 
Ale od "nudno i szybko" też się zachodzi w ciążę ;)
Obym się myliła, ale mnie to wygląda, że po prostu namiętność pierwotna wygasła, jemu zrobiło się nudno i tyle.
Nie wiem, gdyby był taki wspaniały jak zapewniasz, to i w łóżku nie byłoby "nudno i szybko" i obecnie też starałby się Ci dać to, czego potrzebujesz.
Powodzenia.
 
może po narodzinach dziecka się to zmieni, jesteś w ciąży a mezczyzni niestety są dziwni. Może się boi że zrobi krzywdę albo Tobie lub dziecku. Mojemu mężowi się wydawało że podczas stosunku główka dziecka będzie narażona na stukanie i przez to coś mu się stanie:-). To jest dziwne ale męski gatunek taki jest. Trzeba rozmawiać lub po prostu czekać.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry