reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Party //(*_*)\\

reklama
Fajna chatka :-)
My myśimy o kupieniu Piorusiowi rowerka bez pedałów, tylko nie wiem, czy już będzie czymś takim zainteresowany...
 
A ja nie kumam o co chodzi z tym rowerkiem bez pedalow....wklejta linka :)
 
Olla wiedziałam że będziesz tu najwięcj pisała:-D, śliczny ten domeczek:tak:.
Esiu ja tez chce kupić taki rowerek ale Laura ostatnio nie chciała w sklepie nawet wsiąść na niego więc sama juz nie wiem, ale innego pomysłu na prezent nie mam:-p. Obstawiacie drewniany czy metalowy klasyczny?
Ollu tu jest przykładowy
Lauflernrad 12 Zoll Police (Holz) von Diverse günstig kaufen im Online-Shop oder per Versand Händler Discount. Lauflernrad 12 Zoll Police (Holz) billig bestellen, Kauf oder Verkauf.
 
Olla Kotek już wkleiła - jeśli chcesz więcej, to na allegro pod hasłem "rower bez pedałów" też jest sporo :tak:
Kotku no właśnie też czegoś takiego się obawiam :sorry2: Piotruś nie jest jakoś mega zainteresowany jeździdłami. Wstępnie myśleliśmy o metaowym, bo wygląda (naszym zdaniem) fajniej i jakoś tak "pewniej" niż te drewniane. A Wy?
 
A ja powiem szczerze że mnie się wogóle nie widzi ten rower bez pedałów:zawstydzona/y:
Esia więc nic nie podpowiem w tej kwesti.

Ja mam straszny problem gdzie zrobić urodzinki Zu. Niestety nie mamy już działki jak w ubiegłym roku, a w domu miejsca za mało. Szczególnie że teraz Zu ma już swoich własnych znajomych i z ich rodzicami to mi wychodzi ponad 20osób.​
 
Anielap jak nic zrobiłabym urodzinki w jakiejś Bajkolandi czy czymś takim, jak najbardziej pasuje bo piszesz że duzo dzieci bedzie a dla rodziców tez jest zawsze kącik na kawe i ciasto. Ja bym sama chetnie zrobiła w takim miejscu ale Laura ma mało kolegów w swoim wieku więc robie u nas działeczce.
Esia jeszcze nie wiem waham sie , tu w Niemczech więcej osób chyba ma drewniane, tylko że one sa własnie szersze i może cięższe musze jeszcze poszperaći poczytać.
Anielap te reworki sa dobre poniewaz uczą dziecko utrzymac równowagę w końcu muszą przeciez podpierac sie tylko na nóżkach, i dobrze jest gdy dziecko jeździ najpierw na takim a potem na zwykłym :-). Też mi sie one kiedys nie podobały ale z czasem zmieniłam zdanie.
 
reklama
Do góry