reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Party //(*_*)\\

Anielka, zaproszenie super!:szok:
Ja to Wam zazdroszczę że macie kogo zaprosić.:baffled: U mnie dzieci znajomych brak - oprócz Was oczywiście....;-)A rodzinka podzielona - "pierwszą" turę urodzin będzie obchodzić Madzia z moją siostrą (urodzoną przeca tego samego dnia) już w tę sobotę. Druga tura odbędzie się u nas w domu i pewnie tylko dla nas, bo jak znam rodzinę Tomka, to ani Jego siostra ani siostrzenica nie pofatygują się żeby przyjść. A Matka znowu będzie siedzieć i płakać że nie ma na prezent dla dziecka....:wściekła/y:
 
reklama
A u mnie z Zuzką to aż siedmioro dzieciaków;-) Plus jedno półroczne:-D Miało być 8, ale jedna koleżanka w ciąży musi leżeć i nawet urlop odwołali, więc na urodziny Zu napewno się nie zjawią.
Ja zaprosiłam trójkę dzieciaków-kolegów Zu z placu zabaw. Bardzo są zżyci, więc miło będzie na taką zgraję patrzeć.
A do Madzi możemy przyjechać;-) I zabrać jeszcze kilka dzieciaków od nas;-)
Rodzinka, trudny temat... tylko na "smutki" sie nadaje...:-(​
 
Ale wam zazdroszcze ilosci osob...u nas bedzie troche smutnawo dlatego zastanawiam sie jak zorganizowac urodzinki. Mialam pomysl zeby zaniesc tort do przedszkola bo tam Alusia ma "znajomych". No ale nie wiem co oni na to. Czy wy sie spotkalyscie z czyms takim w Polsce, zeby obchodzic urodziny w przedszkolu? Oczywiscie w domu tez bedzie male party no ale z racji tego ze urodziny wypadaja w srode-zwykly dzien pracujacy to pomyslalam ze do przedszkola tez cos zaniose. Jeszcze pogadam z nauczycielkami to cos ustale ale myslicie ze to dobry pomysl?
 
Iza, u mnie w przedszkolu są takie zasady, że dziecko które ma urodziny przynosi cukierki. Tylko że nie wiem, czy maluchy u Alusi nie są jeszcze na cukierki za małe. Pamiętam że w pierwszej grupie, prosili aby nie przynosić małych i twardych cukierków - najlepiej Mambę, żelki albo coś co się szybko rozpuści.:tak:Myślę że najlepiej dopytać Pań w przedszkolu, po pierwsze czy w ogóle są takie zwyczaje, a poza tym właśnie co przynieść.
 
Izka no właśnie musisz przepytać panie nauczycielki. Myślę że tort to będzie za dużo, ale jakieś ciasteczka, cukierki napewno ucieszą dzieciaki:tak:
 
Kurcze faktycznie ze to sie cukierki nosi a nie ciasta...hehe ale skleroza ze mnie, no teraz mnie oswiecilo ze to jednak bedzie za duzo z tym tortem. Dawno temu bylam mala dziewczynka i juz zapomnialam jak to bylo:-D papierowa torebka pelna cukierkow i sie chodzilo po klasie i kazdego czestowalo :tak: fajne czasy, szkoda ze nie wroca.
 
Izka ale imprezkę z tortem dla dzieciaków też możesz zrobić. Zaproś dzieciaczki z przedszkola z którymi Alusia najbardziej lubi przebywać. Może jakichś fajnych rodziców też poznasz przy okazji....;-)​
 
Dziewczyny odświeżam wątek niedługo nasze pociechy skończą 3 lata jakie macie pomysły na imprezy i prezenty?
My jedną zrobimy tu w De dla znajomych a drugą w Pl dla rodziny ale jeszcze pomyślę czy w domu na działce albo myślałam też o małpim gaju. Co do prezentu najchętniej nic bym nie kupowała bo allbo młoda wszystko ma, albo to co dostanie lezy w kącie więc szkoda kasy na cokolwiek.
 
Kotek super myśl!!!:-D Też bym chętnie nic nie kupowała, bo miejsca nie ma. Niestety prezent jest już zamówiony przez Madzię od 2 miesięcy.:eek: W żłobku ma taki samochód - jeździk, który uwielbia i do domu też mamy takiego kupić. Ma być czerwony! No ja wiem, że to już 3 lata, ale Magda to karypel, więc może sobie pojeździć spokojnie. Do tego jakieś drobnostki i będzie git.

A na Dzień Dziecka obu babom kupuję po chomiku zhu zhu. Widziałam reklamę i wygląda super, a do tego stwarza mnóstwo możliwości prezentowych na przyszłość.:-p
 
Ostatnia edycja:
reklama
my nic nie kupujemy, młody na pewno od któryś dziadków dostanie rower, a od któryś grę, taką o karmieniu prosiaka- jak się go przekarmi to marynarka mu pęka ;-) chyba hasbro, ale nie jestem pewna
 
Do góry