reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Party //(*_*)\\

Olla

Melowa mamusia:)
Dołączył(a)
16 Marzec 2007
Postów
1 986
Pomyslalam ze utworze nowy watek odnosnie imprez urodzinowych naszych pociech:-) ,juz niedlugo bedziemy swietowac pierwsze urodzinki ,niektorzy maja juz to za soba:-p ,ale wiekszosc czerwcowych dzieciaczkow dopiero bedzie swietowac;-)

Piszmy tu o naszych pomyslach na ten wyjatkowy dzien(menu,dekoracje,prezenciki,balowe stroje itp.) no i oczywiscie wrazenia po...:tak::tak:


Wiem ze pisalysmy troszke w ''pomyslach na switeczne prezenty'' ale moze bedzie mniejszy misz masz jesli bezdiemy mialy ''Bobasowa urodzinolandie'':-)

Jesli uwazacie ze watek nie potrzebny smialo usuncie go nie obraze sie:rofl2:

 
reklama
Wiec zaczne poki potworzyca spi:-)

Na sama mysl o pierwszych urodzinkach mojego dziecka dostaje malpiego rozumu heheh:-p
Licytuje teraz sukienusie balowe na eBay ,jaet tego tyle ze nie moge sie zdecydowac -pomozcie:
Pomysla 1: Gorgeous white embroidered Party/Occasion dress 12-18m on eBay, also, Girls' Clothing, Clothes, Shoes Accessories (end time 26-May-08 16:41:26 BST)

Pomysla 2:
Monsoon Party Dress - Gorgeous Aqua/White 12-18 Months on eBay, also, Baby Clothing, Baby (end time 30-May-08 13:21:30 BST)

Pomysla 3:
Beautiful Bridesmaid/Christening/Flowergirl/Party dress on eBay, also, Baby Clothing, Baby (end time 25-May-08 20:43:30 BST)

Pomysla 4:
M & S WEDDING/CHRISTENING/PARTY DRESS 12-18M IMMACULATE on eBay, also, Baby Clothing, Baby (end time 01-Jun-08 20:45:02 BST)

Chyba sukienusia nr 4 najbardziej mi sie podoba....hmmmm:sorry2:

Tort urodzinowy piecze mi kolezanka,ona takie cuda tworzy ...z masy cukrowej i marcepanowaj potrafi wyczarowac doslownie wszystko.Istne dziela sztuki!
Oczywiscie zdjecia powklejam jak dorwe jej katalog:tak:


Przyjecie bedzie w ogrodku bez wzgledu na aure(no chyba ze snieg spadnie hehehhe),kupie taki ''namiot'' teraz sa przecenione ,wiec nawet jak bedzie padac to ...bezdie padac:-Da my nie zmokniemy.
Tylko nie wiem jakie menu bo bedzie sporo malych dzieci,wiec czy robic wszystko pod dzieciaki?Bo jakbym miala dla doroslych osobno a dla malcow osobno to ja dziekuje:no::baffled:
 
Olla-wydaje mi sie ze sukienka nr1 i 4 sa podobne i maja cos w sobie takiego słodkiego dla małej solenizantki.ja z ubiorem Mikolaja juz niemam kłopotu nabiegałam sie za nim jak szlismy na komunie,do tego ma jeszcze marynarke za sztruksu taka jak spodnie.My tez chcemy zrobic na ogrodku jak pogoda nie wypali to uciekniemy do domu.Wnocy ne moge spac bo cały czs mysle co z zrobic,a zeby było dobrze i wszysko wypaliło.Torcik zamowimy w cukierni-jakis chłopiecy.stoł myslałam zeby nakryc w bieli i błekicie.(biały obrus i przez srodek marszczona błekitna organtyna).

Co wy na to,moze macie jakies inne pomysły?
 

Załączniki

  • IMG_0033.JPG
    IMG_0033.JPG
    46,2 KB · Wyświetleń: 194
Ojjjjj z tym obrusem przystrojonym to szykownie bedzie,ja obrusu nie mam wiec problem z glowy hehehe,wiesz Gusia ale chyba kupie i tez jakos przystroje...moze swierze kwiaty?Kocham biale kwiety,tulipanki beda tanie w tym okresie.O!Wiem biale i troszku rozowych-slicznie i szklane wazony,takie mam w ksztalcie walcow...hmmmm,ale sie rozmarzylam.....
 
...albo te tulipany w koszyczkach hand made od Kachaska :p Tez bylo by piknie :DDD
Ladnie w bialej wiklinie...Kachasek musisz mnie nauczyc!!!
A jak juz bede umiala je plesc to sobie uplote plot zeby sie od upierdliwych sasiadow odgrodzic-jak robilam grila to cala rodzinka wisi na plocie i patrza jak jem:wściekła/y:
Glupio mi bo te dzieciaki oblizuja sie i pytaja czy smaczne i ze ladnie wyglada:dry: a matka nic...ja ich prawie nie znam cholerka,i co ...mialam dwie piersi z kurczaczka i pare kartofelkow...glupio mi bylo a jedzenie w gardle stawalo:zawstydzona/y::no:Poszli dopiero jak sie zwinelismy:crazy:
Jakas rabnieta ta matka a biedni nie sa,wiec chyba glodni nie chodza.Juz ich widze na tym plocie jak imprezka urodzinowa bedzie.Jak ubiora czapeczki urodzinowe to dostana torcika(moze heheheh)
 
Ależ fajny watek. A już najfajniejsze jest to, że my mamy urodzinki dopiero 28 czerwca, więc praktycznie ostatni i sobie pościągam od Was wszystkie pomysły i zrobię super bal :tak::tak::tak::tak:;-):-) Piszcie, piszcie jak najwięcej :-)
 
u nas czapeczki tez beda(moja mama zrobi,miki juz taka miał na sylwestra) mam propozycje,zeby jeszcze pofklejac po urodzinkach zdjecia wtedy bedzie mozna podpaczec co nieco.A co do stołu to fajnie wygladaja płatki kwiatow rozsypane na stole, jedyny minus to taki,ze kiedy poprzyklejaja sie pod talerze z jedzeniem to nakłada sie razem z nimi.tak mysle wieczki pływajace i płatki w przezroczystym naczyniu hm pomyslimy jak myslicie jak by to wygladalo ?:-)
 
Aleście się rozszalały:-D Zazdroszczę pomysłów i możliwości. Ja na swoich 37 metrach mam ich bardzo niewiele. Poza tym urodziny Madzi będą na 2 fronty. W dzień urodzin u nas w domu dla Rodziny mojego Męża, a potem pewnie w weekend albo u mojej Babci albo u Mamy dla mojej rodziny. Do tego mam dwie uroczystości, bo przecież Madzia jest prezentem urodzinowym mojej Siostry - urodziła się tego samego dnia co Ona. No i do tego w tym roku obchodzi 30tke, więc będzie feta.
U siebie zrobię obiadek i zamówię torcik w znajomej cukierni, ale nie bardzo mam miejsce na jakieś super dekoracje i fajerwerki. Natomiast do mojej Rodziny pewnie po prostu pojadę z jeszcze jednym tortem. I tyle.:-(Gdybym to ja tylko miała ogródeczek....
 
reklama
Dzagud nie przejmuj się, my mamy ogródek i taras, ale wszystko w stanie surowym (do wykończenia), więc już sama nie wiem gdzie imprezę robić :baffled:
 
Do góry