reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Party //(*_*)\\

My zdecydowanie też nic nie kupujemy. Moje dziecko ma już rower. Jej marzeniem była hulajnoga. Długo musiała nas namawiać i się na nia napracować. No i kupiona. Zu przeszcześliwa. Pierwszy raz czułam że ona naprawdę bardzo, bardzo o czymś marzy.

Jeśli chodzi o imprezkę urodzinowa to nic jeszcze nie zaplanowane. Może zrobimy tak jak w ubiegłym roku na krytym placu zabaw z kulkami, albo jakiegoś grilla, tylko miejsce trzeba by było wymyśleć.
 
reklama
hmmm ja jakoś zapomniałam, że to już za chwilę :zawstydzona/y: imprez wielkich nie robimy, bo i tak rodzinka zawsze nawala, więc kto przyjedzie ten będzie, ja zapewniam kawkę i coś słodkiego :-p
Za to na dzień dziecka kupuję Maksowi mnóstwo balonów (okrągłych i takich długich do modelowania ;-)) do tego pompka i myślę, że będzie świetna zabawa ;-):tak:
 
Przyłączam się do tych co nie kupuja nic na urodziny, u nas też mnóstwo zabawek pląta się pod nogami, a większośc lezy na półkach i kurz zbiera, a poza tym na pewno cos dostanie od moich sióstr i dziadków i chrzestnych (oni zazwyczaj pytają co maja kupić) także wystarczy, my zrobimy tylko jakis torcik i grilla i wsjo.
 
To ja sie wylamie z ogolu - akurat na 3 urodziny Misi kupuje przemyslany prezent, Wczesniej dostawala symbolicznego :lizaka: boi tak nie wiedziala o co biega :)
 
Ja nie mam pojęcia co kupić. Maksio ma dużo zabawek, i jak każdy dzieciak, chwilkę się pobawi i odstawia. Z kasą cienko, więc może się skupię tylko na przyjęciu i jakimś fajnym pomysłem na wspólny czas.

Fantazja, podziel się co kupujesz Misi.
 
reklama
hej hej,
ja szczerze nie mam ochoty na żadne imprezy, ale teściowa już się naszykowała, że robię Michałowi urodziny, to pewnie coś zrobię...
jeśli chodzi o prezenty, to od mojej mamy dostał już prezent jak byliśmy w Niemczech - mercedesa na pedały :-)
od teściów też już dostał (chyba nie mogli się powstrzymać po naszym powrocie) - rower
a od nas? zabawek nie kupię - za dużo tego ma, myślałam nad tablicą - taką zwykłą lub dwustronną- kreda/markery, ale jeszcze mam tydzień ;-) na dzień dziecka? pojęcia nie mam - chyba jakiś wypadzik poza miasto zorganizuję... póki co dumam... no i zamówiłam mu w świecie książki kolejne książeczki, mianowicie w cenie promocyjnej :-) i :-). Biblioteczka rośnie ;) chociaż często wynosi książki do babci, więc miejsce jeszcze jest ;-) a moje dziecię najchętniej by w księgarni/bibliotece pewnie siedziało, uwielbia książki. I tak sobie teraz myślę, że teraz poprzestanę na tych książkach, a do rysowania ryzę papieru dostanie ;-)
 
Do góry