reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pary polsko zagraniczne mieszkajace za granica

Witam dziewczyny,
w ostatnim poscie zle sie wyslowilam, @ przyjdzie w nastepny czwartek lub piatek (tj 4-5 luty) wiec jeszcze tyle czekania, a ja taka niecierpliwa. Temperature mam bardzo niska boje sie ze owulacji nie bylo, mimo ze skok tempy byl.
Nie myslalam ze staranie sie o dzidzie zajmie tyle czasu :-( no ale staram sie nie tracic nadziei :-)

zycze udanego weekendu :)
 
reklama
nie martwcie sie napewno zajdziecie predzej czy pozniej...nie zamartwiajcie sie tak tylko bo to nie pomaga...ja nie mierzylam temp. poprostu robilismy to codziennie :-D no jednego dnia chyba tylko nie i wtedy sie zmarwilam troche ze to moze mial byc ten dzien:-D no i trzymalam po wszystkim nogi do gory bo nigy to pomaga:-)
 
Hej dziewczyny :-)
Ale mamy śliczną pogodę dzisiaj :-):-):-):-)słoneczko się w końcu pokazało:-)
werica będę trzymać kciuki,nie myśl o tym a będzie wszystko dobrze:tak::tak:
Miłego dnia wam życzę :-D:-D:-D
 
pogoda naprawde jest boska :) jak Wam dzionek mija? Moj J siedzi nad jakas prezentacja na studia a ja nie mam co robic :) pocieszam sie ze nastepne kilka dni beda bardzo zajete wiec nie bede miala czasu myslec o okresie ciazy itp. A moj nowy plan na miesiac to nogi do gory ;-) Jeszcze nie probowalam :-) Madzia szybko Ci wyszedl test ciazowy? Jak powiedzialas o ciazy?
zycze Wam milego dzionka
 
pogoda ladna ale ja mialam lenia i w domu siedzialam caly dzien:-)moj M w pracy to nawet nie chcialo mi sie wychodzic:-(samej....a co do testu to zrobilam od razu jak sie okres nie pojawil...wyszla taka niewyrazna kreska wiec kupilam digital test co mowi nawet ktory tydzien i wyszlo ze pomiedzy 1-2 tyg. jestem:-)to szybko wykryl:-)
 
czesc dziewczyny! :)
jesttem tu od niedawna (jakiejs godzinki) no i tak sledze sobie co piszecie :)
Mam chlopaka z Senegalu (muzulmanin) no i spodziewam sie naszego dziecka, tylko boje sie troche jak to bedzie dalej.... z wychowaniem (w jakiej religi itp)
jestem w 13 tygodniu ciazy :) i jej dolegliwosci mnie wykanczaja.... :) ale daje rade- nie moge juz sie doczekac dzidzi... :)
moze jest ktos tutaj kto mieszka jak i ja w manchesterze?
 
Hej diewczyny :-)
lady_catherina witam Cię serdecznie no i gratuluje :-) dolegliwości z czasem miną więc pózniej tylko się cieszyć i oczekiwać maleństwa :-D:-Da co do wiary to hmm to zależy czy ojciec dzidzi jest wierzący no i jak ty widzsz tą religie czy ją akceptujesz.....Mój mąż też jest muzułmaninem i jest bardzo wierzący ale my to nie będziemy mieć z tym problemu bo ja zmieniłam wiare na jego i akceptuje ją :tak::-)
Pogoda zaskakująca, ostatnio już było tak ładnie a wczoraj nam śnieg zaczął na nowo sypać:eek::eek::eek:
Miłego dnia wam życzę dziewczyny :-) :-D:-D
 
Hej dziewczynki. Moj maz jest Egpcjaninem. Planowalismy dzidzie ale nie sadzilismy ze przyjdzie ona w pierwszym miesiacu staran. Teraz wrciłam do Polski aby troche poukładac z praca i porobc badania. Potem pojde na zwolnenei pojade na jakies 2 miesiace. Rodzic bede w Polsce a potem z maluszkiem pojedziemy juz do taty. Narazie tata bardziej cieszy sie niz przyszla mamusa ;-)
 
reklama
dawidowe witam i gratulauje:-)tak ja mi udalo ci sie za pierwszm razem:-)ladnie;-)
lady_catherina witam rowniez i gratuluje...nie martw sie dolegowosciami ...mina....a ostatni miesiac jest i tak najgorszy wiec wszystko przed toba:-)ale uwierz mi warto sie troche pomeczyc...jak sie dzidzia rodzi to sie zapomina o przeszlosci i mysli tylko o dziecku;-)nawet o mekach ktore przeszlam przy porodzie odrazu zapomnialam...co do wychowania i religii to ci nie doradze bo nie wiem szczerze mowiac jak to bedzie u nas....z czasem wszystko wyjdzie w praniu...w kazdym badz razie bedziem Kevina chrzcic i pozniejsze sakramenty tez wchodza w gre:-)pozdrawiam
 
Do góry