reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pary polsko zagraniczne mieszkajace za granica

a to kilka zdjec mojego Aniolka:-)
 

Załączniki

  • kevin 021.JPG
    kevin 021.JPG
    41,3 KB · Wyświetleń: 100
  • kevin 011.JPG
    kevin 011.JPG
    41,1 KB · Wyświetleń: 101
  • kevin 006.JPG
    kevin 006.JPG
    44,9 KB · Wyświetleń: 99
  • kevin 009.JPG
    kevin 009.JPG
    39,8 KB · Wyświetleń: 96
  • kevin 002.JPG
    kevin 002.JPG
    39,8 KB · Wyświetleń: 98
reklama
hej dziewczyny :-)
dawidowe witam Cię serdecznie no i gratuluje :-D:-D:-D:-D
madziaaa przesłodziaszek,na sam widok aż już bym chciała mieć swoje :-):-):-)
Miłego dnia dziewczyny :-D:-D:-D
 
Witam dziewczyny,
przepraszam ze się nie odzywałam, ale okropna @ do mnie przyszła i dola miałam. Zresztą ciągle mam... Zaczęłam ósmy cykl intensywnych starań, mimo ze antykoncepcji długo przedtem nie było. W tym miesiącu nie robię nic, nie mierze temperatury nie obserwuje ciała, bo powoli wpadam w obsesje na tym punkcie :-(
lady_catherina i dawidowe witam Was serdecznie oraz gratuluje. Może mnie zarazicie ;-)
Mój J. jest katolikiem, jedyne co się martwię, ze dzieci będą miały zły przykład bo J. jest bardzo leniwy do kościoła i je mięso w piątki. Ale poki co to mam nadzieje ze w ogole uda nam sie miec dzidziusia ;-)
pozdrawiam Was i milego weekendu życzę
 
napewno ci sie uda...nie schizuj sie tak tylko a wszystko bedzie dobrze...poprostu zapomnij o tym ze tak bardzo chcesz dziecko(wiem ze to trudne)nie mysl o tm tak intensywnie:-)uprawiajcie seks codziennie, pozniej nogi do gory;-)najwazniejsze zebyscie byli oboje zrelaksowani i czerpcie przyjemnosc z seksu a nie uprawiajcie go tylko z powodu dziecka:-Dale pani psycholog ze mnie sie zrobila:-D:-D:-Dtrzymam kciuki:-)
 
Witam wszystkich bardzo serdecznie:-)
Nawet nie wiedziałam, że jest tu taki wątek:-)
Mój M jest z Indii i właśnie czekamy na nasze pierwsze maleństwo. Nie planowaliśmy jeszcze dziecka, "jakoś tak" samo wyszło ale już nie możemy się doczekać:tak:

a to kilka zdjec mojego Aniolka:-)
Gratuluję synka. Śliczny maluszek.
 
Hej dziewczyny :-)
Ja to właśnie po zakupach jestem,jakoś mało czasu mam zawsze po 2 zmianie :-)
werica przykro mi że i tym razem wam się nie udało no ale głowa do góry i nie poddawać się,trzymam za was kciuki :-)
edziook witam Cię serdecznie :-):-):-)
Chciałam wam życzyć miłego weekendu :-)
 
czesc dziewczyny :)
jak tam minal weekend i jak mija poczatek tygodnia?
ja zaczelam szukac nowej pracy, mam nadzieje ze uda mi sie cos znalezc lepszego. A tak to nuda, moja siostra jest w ciazy (termin 12 marca) i snilo mi sie dzis ze urodzila coreczke, chociaz na usg cala ciaze mowia ze to chlopiec :-)
nie moge sie doczekac kwietnia, az pojade do Polski, a siostra bedzie juz miala malego brzdaca :-)
pozdrawiam Was serdecznie i udanego tygodnia zycze :)
 
czesc dziewczyny, tdzien zaczal sie interesujaco....bo w domu mnie nie blo prawie cala niedziele i poniedzialek:-Dpoodwiedzalam kolezanki:-)to mi sie nie nudzilo wkoncu....
edziook witam na naszym forum i gratuluje ciazy:-)moj M. tez z Indii wiec mamy cos wspolnego...pozdrawiam

 
Dziewczyny, to ja tez dolaczam do waszej grupki!
Moj maz jest amerykaninem. Mielismy slub cywilny w USA ale za to koscielny w Polsce (moj maz jest rowniez katolikiem). Mamy 5 miesiecznego synka, ktory urodzil nam sie tutaj w Pd. Korei.

Czy Wasi mezowie ucza sie polskiego? Moj maz juz coraz wiecej mowi po polsku, teraz nawet wiecej slowek podlapuje bo ja mowie do synka tylko po polsku.

Chociaz jak mielismy slub w Polsce 5 lat temu to wogole nie znal polskiego. Msza byla tylko po polsku i maz mowil przysiege tez w tym jezyku (chociaz kilka razy pocwiczylismy ta przysiege w domu, zeby lepiej mu poszlo w kosciele). No i taka smieszna historia wyszla - kisadz byl tak zachwycony jego wymowa w kosciele, ze na koniec przysiegi cichutko powiedzial do mnie i meza "pieknie". Oczywiscie moj M nie mial pojecia ze to slowo juz nie nalezy do przysiegi i nagle glosno do mikrofonu mowi "Pieknie". W tym momencie wszyscy goscie wybuchneli smiechem :):):)
 
reklama
witam Cie w naszym gronie Anna28 i gratuluje synka :-).
Swoja droga bardzo cicho się tu zrobiło, co u Was dziewczyny?

Wyrabiałaś dwa paszporty dla synka? Ja staram się o dzidziusia i chciałabym aby nasza dzidzia miała dwa paszporty z Kanady i z Polski.
Moj J. jest bardzo leniwy do nauki polskiego, dosc duzo juz rozumie gorzej z mowieniem ;-). J. chce sie zapisać na jakis kurs polskiego. Ciężki ten nasz język.

Fajna historia z Twojego wesela :-)

Pozdrawiam Was serdecznie
 
Do góry