reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pary Polsko-Zagraniczne

i ja zajrzałam po paru miesiącach nieobecności. ale widzę, że to chyba już ostatnie podrygi tego wątku. :(

ummaja a ty z warszawy? zaglądasz może na wiertniczą czasem? ;)
 
reklama
Witam. :)
Mój partner też jest cudzoziemcem. Jest Afgańczykiem, ale mieszka w Polsce od kilku lat. Nie wiem jeszcze czy będziemy mieli chłopca czy dziewczynkę, ale na pewno będą do niego podobne, bo to tak zawsze jest. :)
A co do imion to na pewno wybierzemy muzułmańskie, bo strasznie obrzydły mi te polskie imiona. Dla chłopca już z resztą mamy, będzie się nazywał Aqil ale dla dziewczynki jeszcze nie wiem, bo bardziej się chyba nastawiliśmy że będziemy mieli syna. :)
 
moj maz jest czarnoskorym amerykaninem, mieszkamy w usa i jestesmy w 11 tygodniu ciazy :) ja biala jak sciana maz nie ma takiej ciemnej skory raczej ciemno-mulatowata haha :) dziecko zapewne odziedziczy kolor po tacie co mnie bardzo cieszy bo ja sama wiem jakie to denerwujace chcac sie opalic kiedy slonce nie lapie :) chcialabym zeby to byla dziewczynka i zeby miala moje zielone oczy (choc male prawdopodobienstwo co do oczu)...pozdrawiam wszystkie mieszane pary :)

aha pytanie do par mieszanych mieszkajacych w Polsce....czy spotkaliscie sie z naszym "polskim rasizmem" w stosunku do was? bo za pare lat chcialabym przeniesc sie z rodzina do Polski no ale z doswiadczenia wiem ze takim parom nie jest latwo...:(
 
witam mamuski,
nie bylo mnie na tym forum dooobre kilka miesiecy,powracam ponownie i mam nadzieje ze bedzie nas tu wiecej.
dla tych ktorzy mnie jeszcze nie znaja,moj maz jest irlandczykiem i mieszkam w irlandi 9 lat mamy 4 letnia coreczke,a w tym momecie jestem 5 miesiac w ciazy.
pozdrawiam cieplutko w tak mrozny i sniezny wieczor.
 
nie no umarło... :( na rozbudzenie tego wątku zadam pytanie, jak wasi mężowie reagują na wasze polskie tradycje i czy smakują im wasze polskie potrawy? haha z moim mężem to jest różnie. Zakochał sie w polskiej kiełbasie, kiedy pierwszy raz odkrył śląską zjadł ich az 8! nienawidzi naszego czerwonego barszczu i pierogi z kapusta sa dla niego za kwaśne :) uważa ze jesteśmy szaleni jedząc śledzie a kiedy zobaczył chłodnik z botwinki powiedział ze nie tknie bo przeszkadzała mu zielona cześć botwinki pływająca po wierzchu zupy. Co do polskich tradycji nie miał jeszcze okazji ich tak dobrze poznac, pierwsze już w grudniu na świeta. Wyobrażąm sobie jego minę jak postawie dodatkowe nakrycie na stole i sianko pod obruzem hahaha pewnie stwierdzi ze polacy serio są nienormalni :) a jak jest u was?
 
jill nie wiem czy jeszcze tu zagladasz ale powiem Ci ze naszej kiszonej kapusty chyba nikt nie lubi :) Moja zeszloroczna wigilia gdyby nie losos to bylaby niewypalem bo okazalo sie ze goscie nie lubia wlasnie kiszonej kapusty i barszczu, ale wiesz co, smakowala im salatka ze sledzi i buraczkow :)
A takie bardzo bardzo interesujace mnie pytanie, dlaczego wy ze stanow chcecie sie przeprowadzic do Polski?? Bardzo malo jest takich przypadkow, zazwyczaj to drzwiami i oknami sie pchamy do ambasady amerykanskiej a tu taka decyzja?
 
reklama
hej dziewczyny:)
Nie znacie mnie ale mam do was prosbe:) Jako mama od niedawna i jako ktos jak wy z wiazkow mieszanych kulturowo:)
Biore z dzieciem udzial w konkursie i potrzeba nam troche glosow (byc moze same robilyscie lub bedziecie robily cos takiego dla zabawy).Czy bylybyscie tak mile i weszly na ponizej podaby link klikajac raz pod zdjeciem mojego dzieciaczka? ("stem op mij")
Bylabym bardzo wdzieczna:)) (sama pamietam jak pomagalam w podobny sposob innym dziewczynom na forum).
Nie trzeba sie rejestrowac ,nie trzeba nic wypelniac tylko kliknac.
z gory bardzo dziekuje i pozdrawiam

http://blog.coccinelle.nl/2011/01/lily-rose/
 
Do góry