reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pary Polsko-Zagraniczne

reklama
anulka ja jestm juz w 28 :) szybciutko to zlecialo jak niewiem ale gdzie jeszcze do wrzesnia....najgorzej ze w wakcje cieplo a tu brzuszek rosnie,chociaz i tak a miare waze ,trzymam sie jeszcze hehe ;)a jak u ciebie?
 
cichutko tu sie zrobilo......

Moja dzidzia juz sie urodzila. I choc juz ma 4 tygodnie to trudno jes stwierdzic jednoznacznie do kogo bedzie podobny nasz synek. Urodzil sie z czarna czuprynka, ale po tygodniu mu ogolilismy glowke (ze wzgledu na religie) no i teraz Rayyanowi odrastaja wloski koloru blad (po mnie) a oczki to kazdego dnia ma inne, nie moze sie zdecydowac czy maja byc niebieskie czy brazowe hihihi
 
jestesmy muzulmanami. caly "obrzadek" po narodzeniu dziecka wyglada mniej wiecej tak: jak sie tylko dziecko urodzi to mowi mu do ucha ADAN - wezwanie na modlitwe i daje mu sie do possania suszona daktyle, 7 dnia zabija sie w ofierze baranka (za chlopaka 2, za dziewczynke 1) ewentualnie inne zwierze ktorego mieso dozwolone jest w islamie i albo rozdaje sie to mieso ubogim, albo przygotowuje sie przyjecie. 7go dnia rownierz goli sie wlosy dziecku z glowy i obrzezuje chlopakow. To tak mniej wiecej po krotce.
 
czesc , ja to znacz my tez zaliczamy sie do par mieszanych , ja jestem polką , a moj partner to straszna mieszanka, mam jego jest z bosni tata z chorwacj , a on urodzil sie w francji i jest francuzem.....dzidzi jeszcze nie mamy ale bardzo sie staramy :laugh: :laugh: :laugh:
poznalismy sie tu w Polsce bo tu jest na kontrakcieale za 6 miesiecy zamieszkamy w francji mam nadzieje ze juz z fasolka w brzuszku
pozdrawiam wszystkie pary
:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
 
A my z kolei jestesmy parą polsko- węgierską. I co najlepsze to ja nie mówię po węgiersku ( chociaz sie uczę) a András nie mówi po polsku. Porozumiewamy się po angielsku. Pomieszkujemy trochę w Polsce trochę na Węgrzech( obecnie na Węgrzech) Dzidzia przyjdzie na świat w Polsce, a za 2 tygodnie bierzemy ślub - najpierw cywilny na Węgrzech, potem kościelony w Polsce.

_________________________________________________


 
reklama
Hej dziewczyny!!Odkrylam to forum bardzo niedawno i z wielkim zainteresowaniem czytam posty.
No wiec moj maz i ja z pewnoscia jestesmy para pol-zagr. Ja jeste, Polka i Tatarka w jednym:)Anusiak widzialam na stronie tatarskiej fotke Twojego meza:) www.tatarzy.tkb.pl ale juz dawno. Moj maz jest Pakistanczykiem. Mieszkamy w Anglii, w Londynie. Jestem, dzieki Bogu, w 6tyg ciazy:) Eliall!!!!Assalamu alajkum!!a gdzie mieszkacie?Jestesmy muzulmanami rowniez. Jaki ten swiat jest maly!!Gratuluje syna!!Mubarak!!!
A jesli chodzi o imie to na bank bedzie to imie muzulmanskie!!!w koncu oboje jestesmy muzulmanami i jest to dla nas naturalne!!!Moja siostra bedzie rodzic za miesiac-tez sa muzulmanami, i nazwa swego dzidziuska, Adam, tak jak pierwszy prorok!!!!:) Pozdrawiam wszystkich!!!
 
Do góry