reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pary Polsko-Zagraniczne

hey dziewczyna , Tamarunia gratulacje z posiadania malenstwa w brzuszku... mam nazieje ze niedlugo doloncze do grona szczesliwych posiadaczek fasolek
:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Felqua ja natomiast nie mowie ani slowa po francusku ale pilnie sie ucze moj partner za to mowi cudownie po polsku :laugh: ... chyba najbardziej go kocham za ten cudownuie zabawny akcent .... :laugh: :laugh: :laugh:
 
reklama
jestem ciekawa jak poznaliscie swoich wybrankow? bo w moim przypadku to smieszna historyjka.... poznalismy sie przez smsa .... przez przypadek.... wymienialismy tak sobie wiadomosci przez miesiac az wkoncu Goran zaprosil mnie na obiad :laugh:
a teraz jestesmy szczesliwi razem i chcemy miec malenstwo :laugh:
 
A ja swojego meza poznalam pzrez internet. Zadzwonil do mnie zaraz i.......22dnia sie pobralismy!!!Jestesmy juz 4mies razem, jestem juz w ciazy i jestem, dzieki Bogu, bardzo ale to bardzo szczesliwa:) Pewnego dnia znajoma powiedzila:"normalnym ludziom to sie nie zdraza" Ja sie z tym zgadzam. Jestesmy muzulmanami i wiem, ze Bog nam to zapisal, ze bylismy sobie przeznaczenia. Ja tez w ogole nie czuje tego, ze znalismy sie 3tyg przed slubem, ze czuje, ze znalismy sie 3 lata!!!no coz, normalnym ludzimo to sie nie zdarza:).........
 
Tamarunia to naprawde niesamowita historia !!!!
Musicie sie naprawde kochac ze zdecydowaliscie sie tak szybko na tak powazny krok!!!
nic innego mi nie pozostaje jak tylko pogratulowac i zyczyc szczescia :laugh: :laugh: :laugh:
 
Mysmy sie poznali w NY, chyba juz o tym pisalam. Nasza corcia bedzie miec na imie Suzanna, Zuzia a drugie to chcemy jakies tatarskie po tatusiu, tylko jeszcze nie wiemy jakie, Tamaranna, moze cos nam podrzucisz? U nas tatus jest muzulmaninem a ja chrzescijanka i tak jest dobrze, dzidzia sama zdecyduje co do wyznania my ja postaramy sie wychowac na dobrego czlowieka... Pozdrawiam. Ania
 
Czesc dziewczyny, noe wiec co do imenia naszego dzieciaczka, to tak w zasadzie bie zastanawialismy sie dobrze nad tym, ale mi sie podoba dla dziewczynki:Hadija, to imie zony Proroka Muhammada, pokoj z Nim, ktora bardzo, ale to bardzo kochal, byla Jego najukochansza zona, dopiero po Jej smierci ozenil sie ponownie.....A mojemu mezowi podoba sie Tamanna, ja nzywam sie Tamara, wiec tak troche podobnie. Jesli zas chodzi o imie dla chlopca to mi sie podoba imie Fazal, ale moj maz mowi, ze skoro on ma tak na drugie imie, to juz nie chce dla swego dziecka takiego samego, ale cos wspominal, ze mu sie podoba imie Majid, co oznaczy laskawy.
A jesli chodzi o Tatarskie imie, to zaraz poszukam i napisze:)pozdrawiam:)
 
Tatarzy przez ostatnie lata, dla kamuflarzu, nadawali typowe imiona, ktore nie rzucaly sie w oczy, jednak mozna zauwazyc, ze powracamy powolutku do tradycji, i bardzo dobrze, a pomaga nam w tym moda na oryginalne imiona. Tak wiec Ttarazy zwykli nadawac takie imiona jak:
Dziewczynkom:
SZIRIN, LEILA, AMINA, LENURA, ELWIRA, TAMARA, HALIMA, AJSZA, HADIDZA, SZERYFA, CHANIFA, EWA, ZEJNAB, MIRIEMA, CHAWA.........moge podac wiecej dla zainteresowanych
Chlopcom:
MUSTAFA, TAMERLAN, TIMUR, RAMAZAN, HASIM, ZACHARIASZ, HASIEN, RASZID, IBRAHIM, SULEJMAN, MAHMUD,

A jeszcze musze dodac, ze Tatarom zyjacym na ziemiach polskich jest znane imie Zuzann, ktore bylo stosowane przez Tatarow zamist Zanna-dla kamuflazu wlasnie, z Kitabow, czyli ksiazek, z ktorych Tatarzy uczyli sie jak sie modlic, mieli tam zapisane rozne historie itp. I w tych kitabach jest opisana Zanna, czyli biblijna Zuzanna-zona Joachima, pskarzona o codzolostwo. Bardzo duzo Tatarek am na imie Zanna, szczegolnie we wschodniej czesci Polski, skad z reszta pochodze.
Dziewczyny jak nazwiecie swoje dzieci?
 
reklama
witam kolezanki , w naszym przypadku mamy malutki klopocik ....
Mojemu partnerowi bardzo sie podoba imie Magali dla dziewczynki, Ja natomiast wolalabym polskie imie .... moze nie jestem orginalna ale podoba mi sie Ania....
Natomiast jezeli chodzi o imie dla chlopca to jestesmy jednomyslni Maksymilian....
moze mi cos jeszcze przyjdzie do glowy to napewno wam dam znac
pozdrowki
 
Do góry