reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pary Polsko-Zagraniczne

:laugh:
Hey dziewczyny ...przez chwilke bylo tu naprawde cicho :laugh:
Miedzy mna a Goranem jest tylko 8 lat roznicy i mysle ze w naszym przypadku jest to wsam raz :laugh:
dziewczyny przyslijcie zdjecia swoich pociech , musze sie napatrzec , moze wtedy zaowocuje , bo znowu klapan w tym miesiacu ....pozdrawiam..... :laugh:
 
reklama
hello wiec ja sie pochwale naszym   Marceli:)

dscn08678jo.jpg



dscn08635qz.jpg
 
:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Asiunia22 jaki malusi milusi bobasek , przepiekny i ma takie orginalne imie :laugh:
po prostu cudo w spioszkach , gratulacje ........tez chce takiego .......
 
silunia dziekuje :) imie to na poczatku mialo byc Maxim lub Kacper czy Patryk ale zostalo Marceli (Marcel) no i calkiem mu pasuje ;)
maluski jest jak sie urodzil (2 tygodnie temu) to mial 2400 i 50 cm na dzien dzisiejszy wazy 3200 wiec rosnie chlop:)tylko troche niegrzeczny jest ;)i meczy mame i denerwuje....ale co zrobic :)

tez napewno bedziesz miala takiego:)alba taka;)
 
Gratuluje bobasa!!!Jej, ja sie boej, ze tez bede miala po porodzie takie hustawki humorow, i zboje sie,z e bede plakac z byle powodu albo bez powodu. Och, moze sie za mocno przejmuje..
Ale juz sie nie moge doczekac kiedy bedziemy mieli dzieciaczka. No. jeszcze 7mies:)
 
Tamaruniu niemartw sie tych hustawek nie powinans miec , ja w sumie mam lekkie zalamania ale to z powodu ze synek jest niegrzeczny i wiadomo nerwy i stres...
a jak urodzisz dzidzie spiaca i spokojna to mowie ci sama radosc bedzie:)
 
A czy to prawda,ze jak sie mama denerwuje w czasie ciazy, to potem nerwowe dziecko sie rodzi?A jak sie nie denerwuje, to spokojne?Jak to u Was mamy bylo?
Ale bobaska masz cudownego!!!
 
Tamaruniu ja dokladnie niewiem jak to jest ale na swoim doswiadczeniu to raczej prawda. Ja bylam czesto zdenerwowana w czasie ciazy no i teraz maluszek jest strasznie nerwowy wiec mysle ze to moze byc od tego no i urodzil sie 2400 bardzo maluski to tez moga powodowac nerwy....
jeszcze zalezy czy matka czesto i mocno sie denerwowala czy raz kiedys..:)
 
Witajcie Dziewczyny!
ASSALAM ALEIKUM Tamarunia i Eliall.
Fantastyczny watek naszych zmiksowanych malzenstw i par. Przeczytalam wszystkie posty i mam jedynie nadzieje, ze nasze wspolne pisanie bedzie bardziej owocne wraz ze zblizajaca sie zima ;)
Co do naszego Dzidziola, to macie go na zdjeciu. Napewno bedzie przystojniakiem, wiekszym niz jego tata ;D
Tymczasem goroco pozdrawiam z Lodzi
S.
 
reklama
Do góry