reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pary Polsko-Zagraniczne

Dołączył(a)
19 Marzec 2005
Postów
12
Miasto
maidenhead
Witam czy są tu moze jakieś pary mieszane mieszkajace w Polsce?Jesteśmy razem prawie 3 lata mój mąż urodził sie w Polsce a wychował sie w Nigerii wrócił tu na studia i tak sie poznaliśmy w Łodzi.Jest mulatem    O0 mamy małą córcie Sare 6 miesięcy , obecnie mieszkamy na mazurach ale w przyszłosci zobaczymy  :)Pozdrawiam Monika i Emanuel :laugh:
 
reklama
czesc mam na imie ewa, a moj przyszly maz adrian i jestesmy para polsko-niemiecka. staramy sie o dziecko i mamy nadzieje ze sie nam uda:-)pozdrawiam
 
czesc ja jestem asia :) moj maz jest w niemczech bedziemy mieli dzidziusia wlasnie:):) jestem w 6 miesiacu:)POZDROWIENIA DLA WAS
 
czesc dziewvzyny:) ja bardzo bym chciala wiedziec czy to chlopiec czy dziewczynka ale ostatnio jak bylam to dzidzia sie obrocila i biedna znowu nci nie widzialam:(:(:(:(a wy wiecie?
 
Dolacze sie, bo tez z mezem jestesmy para mieszana i chetnie podziele sie "wrazeniami". Za jakies dwa miesiace bedziemy juz mieli naszego dzidziusia w domciu.
Nie moge sie juz doczekac. Wszyscy znajomi zastanawiaja sie jak bedzie wygladal dzidzius i do kogo bedzie podobny... >:D
 
Znajomi czasem reagują zaskoczeniam na widok naszej córci bo wszyscy spodziewali sie że będzie podobna do męza mulata ::) a tym czasem jest podobna do mnie  a jakiej narodowości jest twój mąż?jeśli można wiedziec oczywiście ,ja już przywykłam do dziwnych uwag ;D.Pozdrawiam
 
Z ta jego narodowoscia to jest troche dziwnie, bo urodzil sie w Belgii i z tego powodu ma obywatelstwo belgijskie, ale jego rodzice pochodza z Maroka, wiec moge powiedziec ze jest marokanczykiem.
Ja to chcialabym zeby dzidzius mial kolorek skory jak tatus - lekko sniady, bo ja to jestem biala jak przescieradlo, moze miec nos moj bo tatusia to ogromniasty i jeszcze dodatkowo zakrzywiony jak u orla :laugh: a najwazniejsze zeby byl zywy i zdrowy
 
reklama
czesc dziewczyny :) ja takze chcialabym zeby dzidzia byla zdrowa no i miala kolor skory raczej po tatusiu :) chociaz by nie musiala sie meczyc z solarium i sloncem jak mama heheh .
 
Do góry