reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pary Polsko-Zagraniczne

oj nie narzekam bo zrezygnowalam z piersi zaraz po wyjsciu ze szpitala bo nie dalam rady z takim karmieniem calonocnym wiec maly je z butelki i dluzej spi, budzi sie przewaznie tylko raz czasami 2.


czyli moj maly tez moze miec 2 paszporty?polski i indyjski?

Tak :-)

Co do karmienia to rozumiem, ja karmie piersia i od osmiu miesiecy mam nieprzespane nocki. No coz, takie zycie...
 
reklama
Hej dziewczyny:-) coś tu cicho ostatnio na tym wątku:tak:
Janeta, ty też masz nie przespane noce? Ja tez karmie piersią i mała domaga sie cycka co 2,5 lub 3 godz... i do tego spi w nocy dosc niespokojnie:baffled: ...mysle, ze to brzuszek jej dokucza, czasem sie zastanawiam czy ja sie kiedys wyspię?!;-)
Zresztą moja niunia ostatnio nawet w dzień mi daje popalić...jakaś taka marudna jest, sama za długo nie polezy, tylko co chwila trzeba ja na raczki brać, lub sie z nią bawić ...uff , nawet teraz mi marudzi!:tak: musze kończyc...mam nadzieje, ze wkrótce jej to minie i znów bedzie normalnie:-) pozdrawiam was wszystkie i odzywajcie sie czesciej;-)
 
No ja juz mam latwiej w dzien, bo moj synek to duzy chlopak i je bardziej roznorodne pokarmy niz tylko mleko. Ale w nocy niestety wciaz sie budzi, bo bola go zabki. A ssanie najbardziej go uspokaja.. Tak wiec nie pamieatem juz przespanej nocki. Ale nie martw sie dzieci sa rozne i sa duze szanse ze twojej coreczce to minie i juz niedlugo sie wyspisz...
 
Hej dziewczyny:-) coś tu cicho ostatnio na tym wątku:tak:
Janeta, ty też masz nie przespane noce? Ja tez karmie piersią i mała domaga sie cycka co 2,5 lub 3 godz... i do tego spi w nocy dosc niespokojnie:baffled: ...mysle, ze to brzuszek jej dokucza, czasem sie zastanawiam czy ja sie kiedys wyspię?!;-)
Zresztą moja niunia ostatnio nawet w dzień mi daje popalić...jakaś taka marudna jest, sama za długo nie polezy, tylko co chwila trzeba ja na raczki brać, lub sie z nią bawić ...uff , nawet teraz mi marudzi!:tak: musze kończyc...mam nadzieje, ze wkrótce jej to minie i znów bedzie normalnie:-) pozdrawiam was wszystkie i odzywajcie sie czesciej;-)

jak ci tak caly czas marudzi to moze sprubuj dac jej butelke...moze poprostu sie nie najada dlatego jest niespokojna...
 
Cześć dziewczyny:)
Chciałbym dołączyć do par polsko-zagranicznych. Ja jestem polką a mój facet francuzem. Mieszkamy troche tu trochę tam.Obecnie ja w Polsce on we Francji,bo tam pracuje i co 2 tyg przyjeżdża.
Rodzić będę w Polsce ale chcemy by dziecko miało tez obywatelstwo francuskie i nie bardzo wiem jak to załatwić.Wiem ,ze jesteście doświadczone więc moze mi pomożecie:)
 
Neti79 witamy i gratuluje ciazy:-) z tego co wiem co kolezanki tu pisaly wczesniej to nie ma problemu z dwoma paszportami, ale ja osobiscie tego nie sprawdzalam...zreszta pewnie nie bede bo indyjski paszport nam nie potrzebny...ale francuskim bym napewno nie pogardzila:-Djakbym miala okazje oczywiscie:-)
 
hej dziewczynki. Ja tez dołącze do grona par polsko - zagranicznych. Moj pół małzonek (jeszcze nie dowiozłam dokumentów do polskiej amabasady) jest Egipcjaniem. Własnie dowiedzelismy sie ze bedzie mała dzidzia. Jak narazie ja wszystkiego sie boje a moja połowa ceszy sie za nas dwoje. NAraze do porodu ja bede w Poslce a on tam. POtem zdecydujemu Egipt czy Włochy. Narazie w przyszłym miesiacu wyberam sie na całe 2 miesiace. Bedzie mozna wrescie dokonczyc procedure ślubna.
 
Witajcie
Ja jestem w zwiazku z kamerunczykiem od prawie pieciu lat,mamy 4 letniego synka Szymona,a drugi maluch jest w drodze.Chetnie nawiaze kontakt priv, z innymi kobietami ktore zyja z afrykanczykiem:tak:
 
reklama
Do góry