reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pasowanie na przedszkolaka - co kupic?

kaczucha12345

Fanka BB :)
Dołączył(a)
23 Kwiecień 2010
Postów
345
Miasto
śląsk
Witam wszystkich.
Moje dziecko poszlo do przedszkola i za dwa tygodnie ma miec pasowanie na przedszkolaka. Jako, ze zglosilam sie do rady na mnie spada obowiazek kupienia dzieciom prezentow. I tu pojawia sie problem bo nie wiem w sumie co. W zeszlym roku ponoc dostaly jakies mazaki, notesik, slodycze. Ja myslalm, zeby to wszystko wlozyc w "rog obfitosci" taki mniejszy. Wiadomo dyplom, moze taka http://www.e-dyplomy.pl/zn50-jestem-przedszkolakiem.htmlpinke na pamiatke. Ale co tam wlozyc jeszcze? Mazaki, kredki, ksiazeczke? Budzet to 20 zl od osoby
 
reklama
kiedyś zawsze się sprawdzały książki, dzieci na wszelkie nagrody itd. zawsze dostawały nagrody i wg mnie to najlepszy pomysł, może chociaż niektóre dzięki temu polubią książki, a skoro mowa o przedszkolakach to można wybrać takie dostosowane do wieku (doradzam te z rodzaju encyklopedia dla maluszka z obrazkami i nowymi słowami do nauki, taka mała książeczka może kosztować np. około 7 do 10 zł więc chyba niezbyt dużo)
 
Do góry