reklama

Pasowanie na przedszkolaka - co kupic?

Temat na forum 'Trzylatki' rozpoczęty przez kaczucha12345, 23 Październik 2013.

1. kaczucha12345

kaczucha12345 Fanka BB :)

Witam wszystkich.
    Moje dziecko poszlo do przedszkola i za dwa tygodnie ma miec pasowanie na przedszkolaka. Jako, ze zglosilam sie do rady na mnie spada obowiazek kupienia dzieciom prezentow. I tu pojawia sie problem bo nie wiem w sumie co. W zeszlym roku ponoc dostaly jakies mazaki, notesik, slodycze. Ja myslalm, zeby to wszystko wlozyc w "rog obfitosci" taki mniejszy. Wiadomo dyplom, moze taka http://www.e-dyplomy.pl/zn50-jestem-przedszkolakiem.htmlpinke na pamiatke. Ale co tam wlozyc jeszcze? Mazaki, kredki, ksiazeczke? Budzet to 20 zl od osoby

2. kasia-matiy

kasia-matiy Fanka BB :)

kiedyś zawsze się sprawdzały książki, dzieci na wszelkie nagrody itd. zawsze dostawały nagrody i wg mnie to najlepszy pomysł, może chociaż niektóre dzięki temu polubią książki, a skoro mowa o przedszkolakach to można wybrać takie dostosowane do wieku (doradzam te z rodzaju encyklopedia dla maluszka z obrazkami i nowymi słowami do nauki, taka mała książeczka może kosztować np. około 7 do 10 zł więc chyba niezbyt dużo)

3. reklama
  4. aniaslu

aniaslu Administrator Członek załogi

5. zielona2909

zielona2909 06.2009/01.2011

Książeczka to doskonały prezent na pasowanie. Jest przynajmniej pamiatka na długi, długi czas.

Poleć forum