reklama

Pasty do ząbków! Szczoteczki!

Temat na forum 'Polecam - Odradzam' rozpoczęty przez mamakubusia85, 13 Marzec 2009.

1. mamakubusia85

mamakubusia85 Fanka BB :)

Stanowczo odradzam Colodent, ma lekko miętowy smak który wielu dzieciom nie odpowiada, niestety byla to nasza pierwsza pasta, na drugi dzien musialam kupic nowa bo moj synek stanowczo odmawial mycia zebow! Zakup Bobini byl strzalem w dzisiatke. Moge rowniez polecic Signal. obie pasty maja ladne, kolorowe tubki, ktore podobaja sie Kubie. Probowalam tez Ziajki (magiczna pasta), fajna ale musialam Kube namowic do jej sprobowania. Od poczatku zuywamy szczoteczek Oral-B Stagies. Polecam:-)

2. KingaMZ

KingaMZ Fanka BB :)

ja to nie pamietam ktora pasta byla pierwsza mojego syna...napewno byla to jakas owocowa...jednak szybko przeszlam na mietowa (colgate smiles) bo tamta to pochlanial...jak tylko nie widzialam to wsuwal ja...uwazam ze to bez sensu, zeby do slodkiego smaku pasty przyzwyczajac wiec kupilam mietowa....synek myje i nie ma problemu...fakt na poczatku zawsze dziwne miny tworzy ale jest ok..nie zdarzylo sie zeby z tego powodu nie chcial myc.... :)

3. reklama
  4. Agnes123

Agnes123 Mama Oliwki

My używany naprzemiennie pasty Elmex dla dzieci i Colgate Smiles.Nie próbowałam kupować innych.:-)

5. katrinm5

katrinm5 Fan(ka)

My też używamy pasty Elmex dla dzieci i szczoteczki Jordan Step by step

6. Lolka777

Lolka777 mama dwulatka

my mamy szczoteczke Jordan 0-2lat. Przzydaje się bardzo, szczególnie podczas zabkowania. Lewcio ja wtedy namietnie gryzie:)

7. bira

bira Listopadowe mamy'07

My używamy elmexu i szczoteczki Jordan.

8. mama_Adrianka

mama_Adrianka sierpniowa mama '08

Witam :-)!
    Ja myję ząbki mojemu synkowi pastą Colgate Smiles 0-2 lat, a używam do tego specjalnej silikonowej szczoteczki nakładanej na palec Canpol Babies.
    A ostatnio pediatra kazała podawać mu Zymafluor w kropelkach, który podobno chroni ząbki przed próchnicą.

9. mamakubusia85

mamakubusia85 Fanka BB :)

Witam! Zainteresowal mnie ten Zymafluor? Co to za preparat, w jakim celu stosuje sie go, czy po to aby zapobiegac prochnicy czy ja zatrzymac jej dzialanie?

10. reklama
  11. mama_Adrianka

mama_Adrianka sierpniowa mama '08

Zymafluor stosuje się u dzieci od 6 miesiąca do 13-14 roku życia (tzn.do wyrznięcia się drugiego trzonowca), aby zapobiegać próchnicy. Powinien być podawany regularnie przez co najmniej 200-250 dni w roku. Ale tylko po konsultacji z lekarzem!!! :tak: Lek ten wydawany jest bez recepty i występuje w postaci tabletek do ssania (dla dzieci starszych) oraz kropli (dla dzieci młodszych).
    Ja za 20 ml buteleczkę kropli zapłaciłam ok.27 zł.

12. Sasanka18

Sasanka18 Fanka BB :)

Mój syn ma szczoteczkę z colgate, taka malutka niebieska, dokłądnej nazwy nie pamiętam.
    A pastę do zębów z ZIAJKI od pierwszego ząbka.
    Jak na razie nie mam zastrzeżeń, powoli uczę syna myć samemu ząbki, chociaż to nie takie łatwe ;-)

Poleć forum