reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pasty do ząbków! Szczoteczki!

reklama
u nas był problem z namówieniem małego do używania past owocowych. strzałem w 10 była colgate smiles ze względu na miętowy smak no i super z punktu widzenia zdrowotności ząbków i ich białego koloru -elmex dla dzieci- niezbyt smaczna ale super usuwa nalot- sama małemu czasem podbieram... szczoteczki różne ale renomowanych firm- z grubymi ucchwytami... po 2 roku życia- elektryczna pod nadzorem rodziców...
 
Wlasnie zastanawialam sie nad elektrycznymi szczoteczkami, mojemu Kubie podoba sie moja ale nie wiem, czy dzieci w tym wieku moga uzywac takich szczoteczek?
 
Wlasnie zastanawialam sie nad elektrycznymi szczoteczkami, mojemu Kubie podoba sie moja ale nie wiem, czy dzieci w tym wieku moga uzywac takich szczoteczek?
ja bym sie jeszcze bała dac takiemu dziecku szczoteczke elektryczną.mysle że to za wcześnie.mogłoby sobie krzywdę zrobić,zranić dziąsło.jakos nie jestem przekonana.
 
ja bym nie dała nie ze względu na samo podrażnienie ale na hałas wywoływany szczoteczką mój syn jest na etapie bania się szumiących urządzeń
 
reklama
a ja slyszalam ostatnio ze wlasnie powinno sie dawac dziecku szczoteczke elektryczna chodzby dlatego ze przyzwyczaja sie do dzwieku szczoteczki i latwiej dziecku isc do dentysty potem bo dzwiek jest podobny .
 
Do góry