reklama

Pasy bezpieczeństwa??

Temat na forum 'Zdrowa mama' rozpoczęty przez motomama, 20 Wrzesień 2010.

1. motomama

motomama

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Słuchajcie mamy, jestem mamą aktywną prowadzę sporoo samochód i tu poajwia się moje pytanie o pasy, macie może specjalne nakłądki na nie? coś takiego jak tu ->Ciąża za pasem - przyszła mama za kierownicą gdzie można to kupic jak się sprawdza?

2. martaik

martaik Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja zapinam pas tak aby znajdował się pod brzuchem i udaje mi się to bez redukcji, więc spróbuj pokombinować ze swoim pasem, mój daje się zapiąć na różnych wysokościach.

3. reklama
  4. holly101

holly101 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Myślę, że lepszym rozwiązaniem jest adapter do pasów bezpieczeństwa, znajomy pracuje w ratownictwie medycznym i był świadkiem dwóch wypadków, w których dzięki nim i mama i dzidziuś w brzuszku wyszli z wypadku bez szwanku... Ja sama używam - na szczęście, odpukać, nie musiałam sprawdzać ich skuteczności...

5. santano

santano

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Możesz kupić sobie nawet nowy fotel samochodowy, może to rozwiązałoby lepiej sprawę. Ja zastanawiam się nad takim jednym od Recaro. Firma produkuje fotele, które wzbudzają zaufanie - wyglądają na solidnie wykonane, a w dodatku (co najważniejsze) bezpieczne. Może któraś z was wie z własnego doświadczenia, czy moje odczucia są zgodne z rzeczywistością?

6. Lupoline

Lupoline Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Nie słyszałam o tej firmie,jeśli możesz to wstaw zdjęcie takiego fotela. Bo jeżeli chodzi o zapinanie pasów,to jest kilka technik,tak aby nie uwierały brzucha mamy.

Poleć forum