reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Patrycja i Weronika.

anineczka

królowa mrówek :P
Dołączył(a)
8 Listopad 2005
Postów
15 785
Miasto
Lubin/Irlandia/UK
Nasza koleżanka....nasza forumowiczka....Nasza listopadówka 2007 i Wrześniówka 2010 Nasza Pati26...
13ygpxz.jpg



Tylko jedna chwila,
jedna sekunda
by wszystko się zmieniło,
nagle ktoś odchodzi bliski,
bez pożegnania.

Bóg ją wezwał do siebie,
nikt nie wie dlaczego.
Tylko płomień nadziei się tli,
że odnajdzie spokój,
w innym,lepszym świecie.



a to coś ode mnie:
[video=youtube;fNM8T9CfCFY]http://www.youtube.com/watch?v=fNM8T9CfCFY[/video]


"Stay Just a little bit longer
Till I'm a little bit stronger to take all this
Stay Just a little more time
Till I can find a way
Please stay"

Pati,Weroniko....na zawsze w moim sercu :-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nie ma słów, które byłyby w stanie opisać uczucia w takiej chwili... Łzy płyną same na każdą myśl i każde wspomnienie. Modlę się za Pati i jej nienarodzoną córeczkę oraz za wytrwałość dla jej najbliższych w obliczu tragedii jaka ich dotknęła....
Żegnajcie Pati i Weroniko
[*]
[*]
 
Łzy same płyną .....ciężko się pogodzić z taka tragedia czuje jakby ktoś bliski odszedł ;((((( [*] [*] dla Pati i jej córeczki
 
Zawsze pełna optymizmu i uśmiechnięta.... Dlaczego musiała odejść tak szybko??.... Na zawsze w naszej pamięci
[*]
[*]
 
[*]
[*]

za szybko, za tragicznie
to nie byl Jej czas, nie tak mialo byc....

duzo sily dla meza i chlopcow:)
 
Pati, nie ma słów by opisać jak wielką pozostawiłyście pustkę po sobie...
Dziękuję za wszystko,
spoczywajcie z Weroniką w spokoju
[`][`]
 
co za tragedia!!! nie znam historii, gdyż jestem na forum od kilku dni... ale z tego co wyczytałam... nie mam słów. palę światełko dla Patrycji i Weroniki. spoczywajcie w pokoju.
 
reklama
Do góry