reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Patryk - 27 HBD - 700gram - 33cm - 4 APG.

Kachha, trochę się spóźniłam :p. Wszystkiego najlepszego dla Patryczka :). Pierwsze Sierpniówkowe urodzinki :).
 
reklama
DSCF7928.jpg WP_000748.jpg oba zdjęcia 29 maja 2013 - roczek Patrynia :) mamy 75cm i 7,500 :)
 

Załączniki

  • DSCF7928.jpg
    DSCF7928.jpg
    37,9 KB · Wyświetleń: 231
  • WP_000748.jpg
    WP_000748.jpg
    27,6 KB · Wyświetleń: 188
Hej dziewczyny! :)
Tak się zbieram żeby do Was napisać i wkońcu znalazlam chwilę...
Za nami wizyt troche w Patologii Noworodka, w sumie nic ciekawego nie powiedzieli (30 kwietnia) , potem bylismy u Audiologa.. badanie wyszło tak sobie... ,zagladała niby mu do uszu i nic nie stwierdziła.. mamy badanie abr 2 sierpnia.. (mialo byc 3 czerwca ale niestety odwołali bo lekarka zachorowała). U laryngologa okazało sie że Patrykowi wyszło źle badanie bo ma obustronne zapalenie uszu (a ta CIPA w poradni audiologicznej nic nie powiedziała). Brał antybiotyk 14 dni i okazało się też że ma na cos uczulenie bo ma bardzo siny nosek w środku (bierzemy na to ZINAT).
Byliśmy również u okulisty wszystko jest w porządku oczka ustawione są prosto i wgl. :) Patryś dostał nawet naklejkę z konikiem DZIELNY PACJENT :)
Rehabilitacja nadal... zastanawiam się czy jakoś nie stanęliśmy w miejscu... czekam aż Patryk wkoncu usiądzie, zacznie raczkować... Czekamy też na ząbki... Troche mnie to wszystko martwi,że jest tak "późno" a tu nic...
Ogólnie nie bierzemy już wielu leków: spironolu, duphalatu, berodualu, aminophiliny ani pulmicortu.Tylko witamina D i Zinat.
Teraz 1 sierpnia Poradnia Patologii Noworodka
2 sierpnia Audiolog i badanie ABR
21 sierpnia neurolog
potem po skończeniu 2 lat Kardiolog i w wieku 3 lat okulista.
WP_000777.jpg WP_000778.jpg
 

Załączniki

  • WP_000777.jpg
    WP_000777.jpg
    21,7 KB · Wyświetleń: 125
  • WP_000778.jpg
    WP_000778.jpg
    27 KB · Wyświetleń: 132
kachha pięknie synek rośnie!!!!nic tylko sie cieszyć!!! a reszta oczekiwań mamusi na pewno lada dzionek zacznie sie spełniać!!!
DZIELNY FACIO!!!

ps: Bełchatów...to moje rodzinne miasto wiec tym bardziej trzymam kciukasy za małego bohatera!!:-)
 
Patryk jest dzielny chłopak, tylko mamusia niecierpliwa :-) daj mu troszke czasu, a zaskoczy Cie Twój synio :-) Na pocieszenie Ci napiszę, ze mój Wiktor, donoszony też późno usiadł, ale jak sie chłopak wział do roboty to usiadł, wstał i zaczął chodzić w tydzień...ekspres załączył :-) Patryś miał trudniej na poczatku i przyjdzie pora na niego!!!
Niech sie zdrowo chowa i mam nadzieję, ze nie będziesz trafiać już na nieodpowiedzialnych lekarzy...szkoda czasem slow na nich
 
Kasiu spóźnione ale bardzo szczere życzenia dla Patrysia :)
Cierpliwości kochana...zębole u Szymona wyszły po roku, a usiadł coś ok 15 m-ca posadzony!!!, bo sam to ze 3 m-ce później. Nie musze pisac, ze każde dziecko idzie własnym rytmem...nieee, bo mama Patryka doskonale o tym wie i nie będzie fisiować ;);)
Buziaki dla Was :):)

Aaa i daj znać jak po ABR.
 
reklama
Do góry