Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
jestem jeszzce w dwupaku. Pogoda okropna, nic mi sie niechce mam ogromnego lenia, a cały dom na mojej głowie bo rodzice wyjechali:-(Moj M niewyjechał narazie do Norwegii i niewiadomo kiedy bedzie leciał, wkuzył sie i od dzis poszedł tu do pracy i narazie mam go tu przy sobie. Moje malenstwo kopie az czasami sprawia ból
no i opuscił mi sie troche brzuch bo juz niemam tego ucisku na zołądek, tego pieczenia pod piersią

miłego dnia papaMniam smacznego Karolciu.

to jedz moze na pogotowie bo to cos nie tak jest 



Dziękuję;-) A potem pupa rośnie;-)
E tam rośnie - a jeść trzeba.