• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Październik 2008

reklama
Hej dziewczyny to znowu ja po długiej przerwie, niestety was nienadrobie:sorry2:jestem jeszzce w dwupaku. Pogoda okropna, nic mi sie niechce mam ogromnego lenia, a cały dom na mojej głowie bo rodzice wyjechali:-(Moj M niewyjechał narazie do Norwegii i niewiadomo kiedy bedzie leciał, wkuzył sie i od dzis poszedł tu do pracy i narazie mam go tu przy sobie. Moje malenstwo kopie az czasami sprawia ból:-D:-Dno i opuscił mi sie troche brzuch bo juz niemam tego ucisku na zołądek, tego pieczenia pod piersią:tak::tak::tak:miłego dnia papa
 
Wesolutka:szok: to jedz moze na pogotowie bo to cos nie tak jest :no:
Motylku zycze udanej wizytki, tez mam nadzieje ze cos wkoncu sie rozkreci:tak:

A ja wlasnie sie opycham slodkosciami az mala czkawke dostala:-D
W domu cisza zero zywej duszy lubie tak:tak:
Musze zaraz sie wziasc za obiadek a ok.17 idziemy na zebranie ja do szkoly a moj S do przedszkola;-)
Troszku mnie dzis brzusio pobolewa jak na @ ale to pikus i napewno nic nie znaczace bole a szkoda...:-(
Ja wam tak marudze ze juz chce i wogole ale ja wiem ze i tak przenosze bo taka oporna juz jestem ale i tak zyje nadzieja ze moze akurat;-)
 
madziu bo to wcale nie jest takie proste my długo szukali ale pani doktór znalazła a poznaje sie po tym ze dzidzi serduszko bije szybcie bo słychac tak jakby dwa bicia srca twoje i dziecka
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry