reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

ULKA fajny sen mialas:tak:
GOSIA tez super sen i jeszcze CZARNA w roli poloznej ;-)
MOTYLKU to milych zakupow i urzadzania pokoiku dla MALEJ :tak:
EWELA przykro mi ze M sie zachowal tak jak przewidzialas a nie zaskoczyl cie pozytywnie :-(
MINISIA wszystkiego najlepszego dla SYNKA :-D
CIRIL milego dnia

U mnie jest dzis masakra Rano po tym jak bylo mi niedobrze to czysciolo mnie ale taka srednia biegunka W miedzy czasie mialam straszne skurcze czyli takie bole lae od piersi wysoko czyli od zoladka i takie bulgotanie i straszny bol momentami:wściekła/y:Pozniej siedzialam na WC do leciala ze mnie woga I dalej bulgocze mi w zoladku i w brzuchu i czasem jak chyci bol to masakra:-(
Na szczescie Oliwka sie rusza moze nie jest taka aktywna jak ona potrafi ale nie moge narzekac bo daje co chwiele o sobie znacAle ja sie czuje okropnie Chce mi sie jesc ale nie umiem bo zaraz mnie strasznie boli jak cokolwiek mi do zoladka wchodzi MASAKRA

M z mama mebluja i zaraz M bedzie rozkladal lozeczko ja tak tylko cos zrobilam bo nie jestem w stanie wiele zrobic Tylko pije wode aby sie nie odwodnic bo strasznie duzo wody ze mnie polecialo Acha i jeszcze zwrocilam sniadanie.Masakra mam nadzieje ze zaraz mi to przejdzie bo jestem glodna
 
reklama
Oj Dorota może to jakieś zatrucie jeśli nie przejdzie prędko to lepiej jechać na izbę przyjęć, żeby obejrzal Cię lekarz:no:
 
dorota może herbata mietowa albo cola pomoga na zoladek
wanilia sprawdz ciśnienie

A ja w wyrku, sprzątnełam 2 szuflady i z zawartości 2 zrobiła się na jedną, więc mam 2 szuflade dla Kamilka, potem ogarnełam szafki nocne, też z 2 wyszła 1, bo będziemy musieli jedna zabrać, by wstawic łóżeczko.
 
hey, i ja się witam niedzielnie :laugh2:
oczywiściecie po wczorajszym newsie, nie mogłam zasnąć, potem snił mi się poród w domu, Czarna odbierała :laugh2::laugh2::laugh2:, synek urodzil się duuuuży, ale zdrowy.
Pogoda sliczna, słonko świeci, jest przyjemnie. Bylismy na zakuppach i działce, i jestem normalnie cała w skowronkach (ach te hormonki:-p). Buziam mocno :*************************************
Nie no sen rewelacyjny.

Anetko gratuluje udanego KTG
Minisia dużo cukierków i prezencików dla synusia.
Ciril ale ja bym poszła do kina:)) Moze uda mi sie namówic M na cos tylko musze popatrzec co leci u nas
Dorotka współczuje samopoczucia i tych wymiotów. Mi tez sie zdarzaja ale ja juz chyba do nich przywykłam.
ale widze ze robota idzie i lada moment łózeczko bedzie stało.
Ppatqa widze ze ty jak ja niby odpoczynek ale z boczku robota idzie do przodu:))))


A moj M dzis kupił ta lampeczke w Lidlu co pisałam o niej kiedyś i naprawde fajniutka jest:))
Kurde nie wiem co jest z Aga dlaczego do mnie nie pisze. Moze odpoczywa już po????? Mam taka
cicha nadzieje. Niechce jej zbytnio nekac sms-mi. Jak do wieczora nie napisze to jeszcze raz
spróbuje ja napisac ale zobacze jeszcze.
 
Dorcia zatrucie jak nic - pij małymi łyczkami wodę przegotowaną.

Gosiu sen miałaś super.

Przepraszam że tak krótko - ale później usiądę i napiszę coś więcej.
Teraz zmykam na obiadek.
Pa dziewczynki
 
ppatqa a odczuwasz żeby synek bardziej brykał po czosnku? Bo podobno dzieci w brzuszku różnie reagują na ten naturalny "antybiotyk"?:confused:
minisia Wszystkiego Dobrego dla Matiego, dużo prezentów i radości:-)
Ciril udanego pobytu w kinie, i oby film Ci się podobał:tak:
dorotka współczuję tych rozmów z wielkim "uchem". Mam nadzieję że nie złapała Cię jelitówka:baffled: Spróbuj pić wodę ciepłą przegotowaną albo herbatkę imbirową.
gosiakuprewicz fajny sen:laugh2:
czarna79 a ta lampka to taka nocna? Czy taka do powieszenia?
Kaka82 zazdroszczę tego spacerku po lesie, u nas cały czas leje deszcze-aż nic się nie chce.:rofl2: I nazbierałaś grzybków?:confused:
My już w domku, byliśmy aby w kościółku. Teraz mój M śpi:nerd: Jak wstanie to może pojedziemy gdzieś.:happy: Miłego popołudnia.
 
reklama
Dziekuje Wam za życzenia dla Matiego!!!dostał prezenciki a jutro idzie do przedszkola z cukierkami:tak:
Dorka mam nadzieje ze szybko minie bo jelitowka jest okropna:no:

Ja tak też mysle o tej naszej mamusi i sa dwa wyjscia albo jest cos nie tak czego mam nadzieje nie bedzie!!!!! albo to ktos pokroju cisowianki-ale to takie moje skromne podejrzenia i moze sie myle ale jakos tak mnie mysl naszla:zawstydzona/y:
Kurcze glupio mi teraz ale ta mysl jest silniejsza
 
Do góry