reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

dziewczyny dużo zdrówka dla Waszych pociech i żeby maleństwa się nie rozchorowały
czarna Sami prześliczny słodziaczek :-)
Moja córcia zrobiła sobie wczoraj od 16 5-godzinny maraton przy cycku :szok:, z przerwami tylko na zmianę pieluszek, każda próba odłożenia do łóżeczka kończyła się płaczem, noc i dziś na szczęście spokojnie. Wieczorem w końcu nie wytrzymałam i dałam jej smoka, wypluwała ale gdzieś za czwartym podejściem zasnęła i po paru minutach wypluła przez sen. Nad ranem miałam pierwszy nawał pokarmu (no tak, po 5-godz. wywoływaniu ;-) to pewnie nic dziwnego) myślałam że mi cycki eksplodują
U nas pada i zimno, chciałam od dziś werandowac a w sobotę spacer, ale chyba przesuniemy termin
A i wczoraj pierwszy raz obcięłam pazurki, miała już długie i parę razy drapnęła się w policzki
 
reklama
Dziewczyny super. Laura podchodzi cały czas cos znosi dzidzi. Jak tylko skoncze karmic i odkładam go zaraz siedzi mi na kolanach:tak::tak:
Niki dumnie nosi. A tatus wpatrzony jak w obrazek:-p

ok poród opisany;-)
 
minisia kurujcie sie ładnie
mirabelka ja po takim maratonie byłabym wyssana, ja już wczoraj musiałam drugi raz obcinac
czarna to wymarzona rodzinka
Mały spi, po cycku następnym cd werandowania, bo leje od rana, co za pogoda, od niedzieli nonstop leje. M w trasie, a ja sama z Kamilkiem. Dzisiejsza kąpiel nie była na głodniaka, bo miał czkawke i dostał cyca na 2 min i o dziwo bez płaczu.
 
Patrycja a ty kąpiesz rano????? U nas dzis bedzie pierwsza kąpiel:-p
Kurde musze sie wam pochwalic u M w pracy złozyli sie na prezent dla Samiego (przy Laurze tez kupywali) ale tym razem podali kwote i ze mozemy sami wybrac wiec jak dobrze pojdzie moj maly bedzie miał fajniutka hustawke FP:rofl2::rofl2::rofl2:
 
Dziendoberek,
Unas dziś rano byl mróz:szok::szok::szok:, zimno jak diabli a teraz znow pada deszcz noi jak tu iść na spacerek??
My dziś czekamy na naszą znajomą bo chciała zobaczyć dzidziusia.
Nocka super, Lena zasnęła o 9 wieczorem obudzila się o 2.30 a potem dopiero o 6 rano, :-)

Czarna fajny prezent dla Maluszka:tak:i super przyjęcie calej rodzinki:tak:
Mirabelka ale maraton jedzenia:-D:-D
Minisia- zdrówka dla Wiki
 
A ja happy mały przybiera na wadze - od poniedziałku 160gram przybrał. Waga dziś 3820g
Jupiiiiiiiiiii :-D

Grunt to pozytywne myślenie i niezałamywanie się ech.
Częste przystawianie do cyca daje coś.

Qrcze musze groszkę ogarnąć chałupkę puki mały śpi a później znów cycolandia.

Jak znajdę chwilę to poczytam co dalej u Was i napiszę coś wiecej.

Buziolki :-)
 
Eh dziewczyny widzę że tempo to wy tu macie... ja niestety z moim rozbujnikiem nie jestem w stanie codziennie tu zaglądaća co dopiero nadrobić...
Malemu utrzymuje sie wysypka, martwi mnie ona, no ale dokturka stwierdziła że to normalne... lae chyba pójde jeszcze do dermatologa z tym...
 
Hej dziewczyny !! witam ponownie !!własnie wróciłam ze szpitala, z odwiedzin babci, jeszcze pare spraw na mieście do załatwienia i jestem z powrotem w domku...ufff.. idę robić obiadek....
Czarna - fajnie, że tak wszyscy z entuzjazmem przyjeli Sama!! Niki pewnie będzie garneła się do pomocy :-) a Laura nie jest zazdrosna ??
 
Witam :)

Właśnie wróciłam po 18 dniach pobytu w szpitalu :) Obydwoje z Kacperkiem czujemy się dobrze. Młody właśnie śpi sobie smacznie w swojej kołysce. Nasze "przeboje " szpitalne opisze na odpowiednim wątku.

Ach jak cudownie być w domu :)
 
reklama
czarna Kamilek miał nowoodkowe zap skóry dlatego bylić\śmy dłużej w szpitalu i musze go narazie kąpac 2 x dziennie w oilatum, od wczoraj juz bez kalium, i spryskiwać neomycyną
Marma witaj

my juz po werandowaniu o dziwo mały jeszcze nie buszuje tylko usnał na cycu wlasnie.
 
Do góry