reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Dziewczyny mam do Was ogromną prośbę. Czy mogłybyście mi na priv wysłać pytania jakie byście chciały zadać lekarzowi przemysłowemu? Dotyczące chorób, prawa związanego z medycyną pracy. PLIS!!!!!!!! Jest mi to bardzo potrzebne a sama mam za dużo wiadomości i ciężko mi przewidzieć co dla osoby niezwiązanej z tematem było by ważne. Piszcie cokolwiek by Wam przyszło na myśl.

Z góry WIELKIE DZIĘKI
 
reklama
EVELAJNA zdrowka dla Tuski Jutro dajesz ja do zloba ? I tobie zycze aby z cycem bylo juz ok :tak:
KASIU wazne ze wychodne bylo To sie liczy :tak:
WIOLI wracasz do pracy za TYDZIEN W PONIEDZIALEK?
Czarna sto lat. Zdrówka szczęście i jeszcze raz pieniędzy;-);-);-)
I zdrówka dla laurki
U nas dzis dzień pracowity. Wysprzątane, poprasowane itp. Potem bylismy na zakupach i wydaliśmy dużo za dużo. No ale cóz tak to jest jak sie wszystko w jednym momencie kończy. Przy kasie bolało bardzo:crazy: Niuniusiowi katarek przeszedł więc sie ciesze. A jutro na chrzciny idziemy to sobie pojem:-pA od poniedziałku ćwicze:-p tzn. mam takie plany ale jak to wyjdzie to nie wiem:baffled:
Oj u mnie tez zawsze ciezko przy kasie w sklepie :baffled:Juz po chrzcinach pewnie Pojadlas?POWODZENIA W CWICZENIACH
Ile u mnie juz tych poniedziałków było:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
U MNIE TEZ :sorry:
niestety u mnie też, ale teraz to już napewno;-)
Ja to narazie sobie odpuscilam :-p
Czarna WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!napisałam Ci smska chcilam jeszcze na forum jednak za kazdym razem internet sie wył i nie moglam nic napisac rano:angry::-(

Jeszcze raz WIELKIE DZIEKI DZIEWCZYNY!!!!

A ja wasnie wrocilam i co:crazy:moja niunia ma 38,7 goraczki!!!!!!!!!!!mam nadzieje ze to zabki:-(bo tak jest pogodna, obudzila sie jak nigdy o tej godzinie i sie smieje wiec chyba ok:eek:dobra mykam nyny DOBRANOC

Witam z rana - pogoda zapowiada się cudownie.
Lecę zaraz pod prysznic się pucować, bo dziś wielki dzień.
Ufff ... to już dziś :-)

Czarna spóźnione życzonka - dużo zdróweczka i pomyślności, spełnienia marzeń i dużo radości.
Pociechy z dzieci i cudnych chwil z mężem.

Dobra mykam :-)
I jak sie chrzcinki UDALY? CZEKAMY NA FOTKI :tak:
Witam!
U nas znów gorączka a dziasełka wygladaja normalnie zadnych zaczerwienien i opuchlizny wiec chyba to nie zeby ;((
Miłej niedzielki mamuski ja do pracy na 14-22 ;((
A wasze jak zabkowaly i mialy goraczke widac bylo po dziaselkach???
no i pytanko do mamus po cc-czy was tez tak strasznie szczegolnie rano boli krzyz???bo kiedys slyszalam ze takie moga byc skutki znieczuleni zewnatrzoponowego???
Jejku ZDROWKA DLA MALEJ OBY TO BYLY ZABKI
Moja nie goraczkowala przy zabkach Teraz tez jej wychodza bo widze po jej zachowaniu A czy widac po dziaselkah ? hhhmmmmm Moja mama cos tam widziala ale ja przyznam ze nie widzialam rozniby Teraz tez nie widze a napewno zaniedlugo bedzie kolejny zab :tak:

CZARNA JAK LALA ?

No o i ja sie witam
W pracy ok ale mimo ze ruchu takiego nie bylo Utarg 20 tysiecy W tygodniu 80 tys a dzis jestem tak samo zmeczona jak w tygodniu
Oliwka mnie odwiedzila w pracy :tak:I pozniej jeszcze po mnie przyszla Teraz juz spi Ja tez sie zaraz klade
Jutro WOLNE ale we wtorek zas dzien
Jeszcze ide 4 razy i URLOP :tak:(troche glupio bo nie dostane urlopu w wakacje bo juz pozajmowane i ja mialam tyle wolnego ciaza i macierzysnki ze dal mi urlop teraz po to aby cale wakacje spedzic w pracy :-()

Milej nocy kochane
 
Dziewczyny, usiadłam na chwilę, bo już po gościach, a Mariczka śpi od 30 minut i chwilkę mam. Zmęczona, jednak tyle ludzi w domu w tym 4 rozkrzyczanych dzieci może dać w kość. Weekend bardzo intensywny: wczoraj największy w Wawie plac zabaw, Starówka (lody, gofry, balony z helem), a potem ognisko w lesie i zabawa w podchody.

Dziś: M. zabrał dorosłych i dzieci do kina 5d http://www.kino5dextreme.pl/(polecają!). My nie byliśmy, ale planujemy. Potem basen z Mariką. Dziś nie była zachwycona, bo było dużo zanurzania, więc reagowała krzykiem. m. się mamęczył z siostrzeńcem, bo mały ma 4 lata i tyle energii, że nie można spuścić go z oka. M. odwrócił się w naszą stronę, a ten łobuz hop i do basenu skoczył. M. go za kark i wyjął, ale się tak wystraszył!!! A mały całą drogę do domu prosił: Wujek, tylko nie mów rodzicom, że byłem troszeczkę niegrzeczny... :)

Jutro znowu proszę o trzymanie kciuk, mam nadzieję, że ostatni raz. Jadę już ostatecznie negocjować warunki :). Lecę poczytać...

Przepraszam, ale nie odpiszę na wszystko.
CZARNA zdrówka dla Laury i spełnienia urodzinowych marzeń
MINISIA zdrówka dla Weroniki. Pytałaś o moją pracę - spełniam się w branży reklamowej w client service agencji interaktywnej (www, kampanie itp.)
 
Ostatnia edycja:
Hej mamuśki. Poczytał troche ale jestem tak wypompowana ze nie mam siły odpisywać:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

BARDZO DZIĘKUJE ZA ŻYCZENIA NAWET NIE WIECIE JAK MNIE TO ZASKOCZYŁO ZARÓWNO TE TUTAJ JAK I SMS-Y!!!!!!!!!!!!! KOCHANE JESTEŚCIE!!!!!!!!!!!!!! I ZA TĄ TROSKĘ O MÓJ SKARB

Co do Laury wykryto u niej Adenowirusa:-:)-( jest to coś ala rotowirus:-:)-( Piatek i sobota była straszna bo odmawiała posiłków i picia ale zaczeła oddawać mocz raz na 12 h. Dobre i to bo wiedzieliśmy ze nerki OK. Dopiero wieczorkiem zaczeła powoli pić nie miała już temp i robiła sie wesolutka. Natomiast dziś nie to dziecko szalała na całego zero gorączki normalnie je pije i sie załatwia:tak::tak: Badania moczy wyszły bdb wiec odetchneliśmy z ulgą. Jutro rano beda robić badanie CRP i jak b ędzie OK to wraca do domciu. Lekarze dumni i zadowoleni z tak szybkiego powrotu do zdrowia i liczymy że badania to potwierdzą:tak: TRZY MAJCIE KCIUKI!!!!!!!!!
MAM WSPANIAŁEGO MĘŻA BEZ NIEGO NIGDY BYM SOBIE NIE PORADZIŁA I COFAM KAŻDE ZŁE SŁOWO JAKIE O NIM MÓWIŁAM !!!!! I SIOSTRE KTÓRA ZAJMUJE SIĘ SAMIM I NIKI JAK JA JESTEM W SZPITALU!!!!!
ups trochę się rozpisałam sorki ale już spadam bo ledwo siedzę coś mnie plecy nap.... Może nerwo bóle od stresu:confused2::confused2::confused2:

JESZCZE RAZ DZIĘKUJE JAK BĘDĘ MOGŁA ODEZWE SIĘ
 
Hej mamuśki. Poczytał troche ale jestem tak wypompowana ze nie mam siły odpisywać:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

BARDZO DZIĘKUJE ZA ŻYCZENIA NAWET NIE WIECIE JAK MNIE TO ZASKOCZYŁO ZARÓWNO TE TUTAJ JAK I SMS-Y!!!!!!!!!!!!! KOCHANE JESTEŚCIE!!!!!!!!!!!!!! I ZA TĄ TROSKĘ O MÓJ SKARB

Co do Laury wykryto u niej Adenowirusa:-:)-( jest to coś ala rotowirus:-:)-( Piatek i sobota była straszna bo odmawiała posiłków i picia ale zaczeła oddawać mocz raz na 12 h. Dobre i to bo wiedzieliśmy ze nerki OK. Dopiero wieczorkiem zaczeła powoli pić nie miała już temp i robiła sie wesolutka. Natomiast dziś nie to dziecko szalała na całego zero gorączki normalnie je pije i sie załatwia:tak::tak: Badania moczy wyszły bdb wiec odetchneliśmy z ulgą. Jutro rano beda robić badanie CRP i jak b ędzie OK to wraca do domciu. Lekarze dumni i zadowoleni z tak szybkiego powrotu do zdrowia i liczymy że badania to potwierdzą:tak: TRZY MAJCIE KCIUKI!!!!!!!!!
MAM WSPANIAŁEGO MĘŻA BEZ NIEGO NIGDY BYM SOBIE NIE PORADZIŁA I COFAM KAŻDE ZŁE SŁOWO JAKIE O NIM MÓWIŁAM !!!!! I SIOSTRE KTÓRA ZAJMUJE SIĘ SAMIM I NIKI JAK JA JESTEM W SZPITALU!!!!!
ups trochę się rozpisałam sorki ale już spadam bo ledwo siedzę coś mnie plecy nap.... Może nerwo bóle od stresu:confused2::confused2::confused2:

JESZCZE RAZ DZIĘKUJE JAK BĘDĘ MOGŁA ODEZWE SIĘ

Czarna SUPER WIEŚCI !!!!!!!!!! Martwiłyśmy się tutaj! Mam nadzieję że już wszystko się cofnęło. Daj koniecznie znać co i jak.

No a Kacperek przespał całą noc bez jedzenia :-D Obudził się o pierwszej poszłam do niego dałam mu smoka żeby nie płakał i poszłam robić butelkę jak już wróciłam to spał i śpi do tej pory :-D
A ja się dziś zmartwiłam . Poszłam się zważyć i pomimo diety, ćwiczeń i wogóle nie schudłam nawet 0,5 kg :-( Nie wiem już co mam z tym robić. Idę do apteki po jakieś tabletki.
 
czarna zdrówka dla Lali i trzymam kciuki
marma ja też stoje w miejscu już brzuszków od świąt nie cwiczyłam, po prostu brak czasu

Witam, moje kochanie śpi, a ja siedze mieliśmy jedną pobudkę o 1, chyba te zębole, bo do niego to niepodobne. Niemiałam czasu wejść tu w wekend. W sobote sprzątanie, malowanie płotka do ogródka, ale nie skonczyłam bo zabraklo farby, niby była jeszcze duża puszka, a tam galareta zamiast farby, więc i tak czeka mnie jeszcze malowanie. Potem byliśmy u chrześniaka na urodzinkach. W niedziele z rana stajnia, i wybylismy z domu prawie na cały dzień.
 
Lece od rana sprawdzić czy są wieści od czarnej...
są.... jest ok...... ufffffffff.....

Czarna trzymam kciuki!!!!

będę później...
 
reklama
CZARNA super wiesci Dzieki ze wpadlas :-)
3 mamy nadal kciuki za Lale I pieknie napisalas o swoim M normalnie az sie wzruszylam To fajnie ze go doceniasz i widzisz co dobrego robi :-)

U mnie nocka MASAKRA juz w nocy tracilam cierpliwosc Pobutka co chwile PADAM :-(
Dzis w planach nic nie robienie bo jutro do pracy
 
Do góry