reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Hej .... i u mnie po imprezce - udało się.
Rodzice tyle prezentów dostali.

A dziś znów się do nich wybieram na poprawinki :-D ... grillik będzie :-D
Pogoda super się zapowiada także szkoda czasu na net.
Miłej niedzieli życzę.
 
reklama
Hej
ja jak zwykle poniewczasie:zawstydzona/y:
Patrycja wszystkiego najlepszego !!!

Wczoraj był grill u mojego braciaka, no i nie pojechaliśmy, bo Szymcio chory a nie chciałam się teściówki prosić zeby została z małym, no a dziś jestem zła, że chociaż na godzinkę nie wpadliśmy, w końcu to blisko, i tyyyle znajomych... no i warczę na chłopinę od rańca. :baffled:

Justyna, moja pierwsza myśl jak Cie zobaczyłam na nk była taka jak innych dziewczyn, ale sama nie jestem jak księzyc w pełni,więc się nie mądrzę. Choć osobiście bardziej mi się podobają "kobiece kobiety" ;-) (niestety nie w swoim wydaniu)
 
dzien dobry:-)
Pytacie gdzie lato?? Hehehe poki co w Aleksandrowie:-p:-p:-p:-p
Koncze obiadek, jackowaty z dziecmi na spacerze, pewnie niedlugo wroca, potem gdzies pojedziemy bo pogoda cudna a wiadomo ze nie wiadomo jak jutro bedzie.
Moja Zocha zasmarkana i kaszlaca, wiec jak tylko slysze ze kaszle mam gesia skorke i obraz brania antybiotyku znowu przez malego...No ale poki co staramy sie ich trzymac od siebie z dala, chociaz wiem ze to za bardzo nie pomoze.

Udanej niedzieli, i choc troszke slonka!!!!
 
Hello babencje jestem i żyje. M w domciu więc szkoda czasu na neta:-p:-p (sorka) ale jutro wpadne na dłużej teraz lecimy z moim kochanie oglądnać naszych jak się pocą z brazylijczykami:-D:-D
 
Hi
My po spacerku i lodach, po obiadku i teraz oglądamy siatkarzy.
Jednym słowem tatkyta naszych jest do bani - zagrywają tak niemrawo jakoś ... albo brazylijczycy są zbyt szybcy.

Udało mi się dziś wyczaić fajne kwaterki we Władysławowie i już zaklepałam - jupiiiii :-D
Blisko morza i tylko
Zaraz jadę do rodziców - co prawda już grillowali, ale co tam - przynajmniej obejdzie się bez obrzarstwa :-D
 
Madzia władysławowo jakies 50-60 km ode mnie :-) Pewnie bedziecie jechac przez trojmiasto, moze jakos sie spotkamy :-)??? Kiedy bedziesz we Władysławowie?? I jaka kwaterka?? Moja znajoma ma tam dom wczasowy :-)
 
reklama
Do góry