reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Witam sie pieknie i slonecznie i wogole wakacjowo:-) Troche sie za niektorymi z was stesknilam:-p;-)
U nas pieknie, spokojnie i wariacko, zocha w 7 niebie szaleje na calego, Stas tez zadowolony bo wszyscy chca go nosic i sie z nim bawic.
18 mamy chrzciny, wiec w przyszlym tyg bedzie troche zalatwiania, ale ja tak lubie wiec spoko loko.
Zyczymy duzo sloneczka ciepelka i duuuuzo wypoczynku.
 
reklama
u nas był upał 28 stopni rano w południe przyszła urza i lało 3 godziny aż sie fajnie ochłodziło. My po dwuch spacerkach i rowerze:) z młodym, dziś spokojnie na 15 minut, ale mnie zaraz zakrzyczycie zaraz, ale czytałam kilka artykułów ze już od 8-9 miesiąca można na któtkie odcinki zdjęcia zaraz wrzuce
Ja..tam..krzyczec..nie..bede:))))
Witam sie i ja.
Rzeczywiście tu pusto, ale nie ma sie co dziwić, piękna pogoda no i wakacje.:tak::tak::tak: Siostra z brzdącem już w domku, tylko coś deprechę złapała, martwię sie o nią, szkoda że tak daleko mieszka ode mnie i nawet nie mam możliwości bywać u niej częściej:-:)-:)-(Mam zapowiedziane, że mamą chrzestną będę:-D:-D:-DZwieeeeelką przyjemnością!!! Pozdrawiam Was wszystkie, zmykam odpoczywać.:tak::tak:
Oby...szybko..wrociła..poprawa...samopoczucia..i..mogła..w..pełi..czeszyc..sie..macierzynstwem..i..maluszkiem
Witam sie po dłuzszej przerwie. Prawie 2 tygodnie spędziliśmy u rodziców. Zmarła Babcia mojego K z którą byliśmy bardzo zżyci...w środe był pogrzeb a wczoraj byliśmy na weselu chrzesniaka mojego Taty. co za ironia. pozniej moze troszke poczytam bo mam kupe prania. pozdrawiam.
Przykro..mi..z..powodu.babci

Moli..udanego..urlopu!!!!!!
Magdasf..ale..ci..teraz..dobrze..u..mamuni:-p:-p:-p
Marma..KCIUKI..ZACIŚNIETE!!!!!

WSZYSTKIM..MALUSZKOM..KTÓRE..PRZEZ..WEEKEND..SKONCZYŁY...KOLEJNE..MISIĄCA..ZÓŁWIK:-p


Witam..poiedziałkowo.u..as..weekend..zwariowany..Wpadła..do..as..rodzinka...w...sobote..i..stwierdzili..ze..niewyjda...od..nas..jak..sie..niespakujemy..i..niepojedziemy..z..nimi:)))Takim..sposobem...zachecili..nas..do..wyjazdu.Wczoraj..powrót..ale..byłam..tak..padnięta..że..już..niemiałam..siły..tu..zajrzec:zawstydzona/y:
 
Marma trzymam kciuki i pisz szybko jak bylo:-)
Agus mam nadzieje ze z siostra to tylko przejsciowe i to nic powaznego, najciezsze kilka pierwszych dni, zreszta sama wiesz...;-)
Moli milego odpoczyku i slicznej pogody:)
 
Marma no i jak?? Juz opijasz :-)??

My po chrzcinach, Patryk juz z samego rana musiał wyjechac. Pogoda do d... wiec zamulamy w domku z małym, ale teraz sie przejasnia, wiec czekam az mały sie obudzi, daje obiadek i na spacerek, musze isc na poczte i do apteki po jakis dobry zel na zabki, bo małemu idzie trójka albo czwórka i jest marudny ze szok i wszystko w kolko pogryzione, włacznie ze mna :-( A bobodent nic nie daje.
 
Witam i ja.
Pracowity dzionek miałam a teraz po obiadku siesta, później wybieramy się na zakupy.

Pogoda u nas super była do 13.00 później przysżły chmurki i nawet pokropiło, ale teraz jest ciut chłodniej i nie praży tak jak wcześniej.

Marma daj znać jak po obronie.
 
Marma gratulacje

U mnie tradycyjnie, tylko młody troche marudny, teraz zeszliśmy z dworu dopiero, zaraz kapiel i młody spać idzie, a ja troche poćwicze. w domu hałas bo M robi demolke w kotłowni, rozwala sufit:)
 
reklama
Do góry