reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Minisia no nareszcie się odezwałaś fajnie ze daliscie sobie szanse trzymam kciuki. I gratki dla córci za osiągnięcie wieku nastolatki a tobie teraz dużo cierpliwosci życzę:-D:-D:-D:-D

Agamir jak jakieś sobie strzele to wkleje:tak::tak:

Asia witaj a to Ci niespodzianka!!!! GRATULACJĘ i wpadaj tutaj częściej!!! a co więcej u Was jak Rafałek nasza czekoladka!!!!

Karolka i Ja coś czuje ze będzie u Ciebie synuś:tak::tak: a jak tam zakupki??? oglądasz już coś tam kupujesz????


Ehhh i mnie jutro czeka pogrzeb cioci:(((
 
reklama
helloo
Ja tez mysle ze u karoli bedzie chlopak :)
czarna (*)...no zobaczymy co bedzie latwo wszystko przekreslic ostatni rok byl baaardzo burzowy dla nas ale moze to co zle minelo i teraz bedzie jeszcze lepiej oby sobie z tego godzenia nie zrobic "cin cin" haha ..zartuje nie ma mowy ...

a moja mala dama przeziebila sie wczoraj i cala noc krecila sie poplakiwala masakra jakas normalnie :dry:

dzis wieczorkiem mamy gosci z okazji Wiktorii urodzin :) maz wstanie jedziemy na zakupy potem bede robila torcik i jedzonko :) :tak:

milego dnia kochane
 
Hello
:-)

Minisia najlepszego dla Wiktorii:-) i cieszę się że jednak składacie tą swoją rodzinkę:-)

Asia gratulacje drugiego syneczka!!

Czarna (*)


Ja trochę nie wyspana bo wczoraj z okazji dnia kobiet spotkałyśmy się wszystkie Polki z naszego miasteczka, jest nas 10 sztuk,:-) tylko jedna była w pracy i w sumie było nas 9, miałyśmy babską imprezę a tatusiowie z dzieciakami byli, posiedziałyśmy, wina trochę wypiłyśmy:tak: ach... super...
Mamy plan żeby raz w miesiącu takie spotkania robić:tak:

A dziś ogarnęłam chatkę i teraz się byczę jeszcze godzinka zanim pójdę po Lenkę.

Wynalazłam na necie radio złote przeboje, super!!!
 
Ok aby nie było ze ściemniam:))) ale bądźcie szczere:cool2: na żywca prezentuje się fryzurka o wiele lepiej:tak::tak: no niestety na zmiane mordy mnie jeszcze nie stać:-D:-D
DSC05551.jpgDSC05552.jpgDSC05553.jpg
 
NIe no czarna co Ty narzekasz, jest gitesss!!!! :tak: naprawdę, tak odmłodniałaś , ale ja myślałam, że Ty blondi jesteś :-D:-D:-D:-D
 
CZARNA SUPER ALE ODMŁODNIAŁASSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

MINISIA NAJLEPSZEGO DLA WIKTORII

:tak:$

U NAS JAK ZWYKLE W WEEKEND ZACZYNA SIE CZARNA SERIA. ANTEK BIEGUNKA, MOJ TATA CHORY , TESCIOWA W SZPITALU BRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

ALA ODNIESLISMY SUKCES ANTOS JE W PRZEDSZKOLU JESTEM DUMNA SZCZESLIWA :-D

A CO DO NOWEJ PRACY TO CHOLERA STOJE W ROZKROKU DO PONIEDZIAŁKU MUSZE PODJAC DECYZJE I SAMA NIE WIEM CO ROBIC. :-(
 
reklama
heja!!
wow! ale się dzieje u Was ! Blondi witaj na nowo !
Agamir - hehe..mi się nie odechciało 3-go :-) zawsze chciałam 2 lub 3, więc będzie 3 :-) a to że chłopaki grzeczne, szczególnie Adam spokojny, więc.....
W czwartek mam operacje kolana !! !! !! grrrrrrrr boję się !! !! !! !!:szok::szok::szok: boję się samej operacji i tego co będzie po.... 3-4 miesiące noga w stabilizatorze + 4-5 tygodni o kulach :-(

Pozatym wsio OK... 9kg mniej, więc jakieś pozytywy są....
Adam się opieprza i jedynie umie z pleców na brzuch się obrócić, i nawet jeszcze nie siedzi ...do tego ma alergię... na pewno na mleko, a na co jeszcze tonie wiem.... muszę do alergologa z nim iść..... :-/ tyle, że dalej nocki przesypia i budzi się radosny, bez płaczu..więc nawet jak nie śpi rano to da się drzemać...
Z Szymkiem wczoraj byłam na 1 zajęciach angielskiego hELEN DORN...nie wiem czy słusznie, aczkolwiekon tak szybko łapie słówka, że chciałabym to wykorzystać... Do przedszkola chętnie chodzi, choć ciężko mu się ze mną rozstawać... na szczęście wraca w skowronkach ....

tyle u nas..... pozatym nudy..nudy..nudy....
 
Do góry