reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Magdziunia i jak dojechał kurier:)))) co do Radwańskiej jakoś tak nie przepadam za nią a jak słyszę te stenki rywalek to wryyyyy

Karolka jasne ze piszę się na takowy wieczorek:tak::tak:

Dorotka trudny okres dla Ciebie i Alanka ale robisz to w dobrej sprawie!!!! i nie mniej wyrzutów sumienia!!! co do Oliwki no cóż taki okres:dry::dry::dry:

U nas ur Samik przeszły bez echa, bo w tym roku planujemy taki kinderbal dla dzieci i jestem ciekawa jak to wyjdzie:tak::tak::tak:
 
reklama
Witam się.
U nas zrobiło się biało - od samego rana pada śnieg. Co prawda jest mokry, ale napadało już z 5 cm.
Szok totalny, bo to dopiero końcówka października i a przecież jeszcze tydzień temu korzystaliśmy z uroków jesiennego ciepła. I to był ostatni taki ciepły weekend :zawstydzona/y:
A dziś wybraliśmy się na zakupy i małemu sprawiłam prezenty z urodzinowej kasy - dwie pary butów - jedne takie jesienne z wyższą cholewką jakby trekkingowe a drugie zimówki. Jestem zadowolona, bo dziecko nareszcie ma odpowiednie buciki :-)
Sobie kupiłam za to w Go Sporcie - rękawiczki polarkowe i taki wielofunkcyjny tzw. komin - w sam raz na narty będzie.

Czarna mnie stękanie tenisistek a szczególnie Victorii Azarenki doprowadza do szału, ale i piękna Maria Szarapowa też ostro dawała.
Poza tym to sport bardzo fajny i jak mam czas to sobie pogrywam troszkę, ale mi to daleko do tych gwiazd tenisa :-p
Co do kuriera to przyjechał po 17.00 i nie chciało się nam już ruszać na zakupy :no:, ale za to mam swoją suszarkę do włosów taką jak chciałam - to prezent od męża :-D
Dorcia dziękuję za zaproszenie :-)
O widzisz w ten sposób Alanek się nauczy - a powiem tobie, że mój Sebcio też czasem tak lubi się do cycusia przytulić, pogłaskać (oczywiście jestem ubrana) - w końcu to jeszcze małe dziecko, bo co to jest 4 latka. Czuje bliskość moją i bezpieczeństwo, więc jest ok.

Co do urodzinek i kinderbali to może w przyszłym roku na coś takiego się zdecydujemy.

Dziewczyny jak ten czas szybko płynie - jestem w mega szoku, bo już w sklepach pojawiają się ozdoby bożonarodzeniowe :szok::szok::szok:
Niby zleci biegusiem do połowy grudnia, ale przecież jeszcze nie było 1 listopada a tu taki rozpęd.
Do tego jeszcze ten padający śnieg dzisiaj.
 

Załączniki

  • DSC01109.jpg
    DSC01109.jpg
    57 KB · Wyświetleń: 32
  • DSC01110.jpg
    DSC01110.jpg
    48,2 KB · Wyświetleń: 25
  • DSC01113.jpg
    DSC01113.jpg
    29,9 KB · Wyświetleń: 32
Oj to dobrze Czarna ze jesteś za bo mi jakis wieczór odchamiajacy potrzebny;-)
A kinderbal napewno piknie się uda - Hania już sie doczekać nie moze:-D

Dorotka jak samopoczucie??

Madziunia a u mnie nawet płatek śniegu jeszcze nie spadł. Wogólu dziwny ten październik. Niedawno burza była u nas...burze to ja z latem kojarze a nie z jesienią.

Hania niedawno chciała spróbować mleka z cycusia ale nie posmakowało, za to chce się teraz więcej przytulać;-)
 
Hello.
To sobie pospałam dziś niezbyt dobrze - strasznie bolał mnie brzuch jak na miesiączkę i głupia dopiero ok. 5.00 wzięłam no-spę. Przeszło, ale zasnąć już nie mogłam i tak się kręciłam. Po 6.00 wstałam, bo to wg wczorajszego czasu już 7.00 była :eek:
Za to zrobiliśmy sobie z Sebciem wypadzik do lasu na spacer. Wrzucę parę fotek iście zimowych.

Kaka
co do burz to niestety mogą i zimą się zdarzyć choć to rzadkość.
Ale wszystko jest możliwe.

Po obiadku ległam i mam zamiar jakiś filmik obejrzeć.
Miłego wieczoru, bo to już ciemno się za oknem zrobiła a dopiero dochodzi 17.00 :szok:
 

Załączniki

  • DSC01116.jpg
    DSC01116.jpg
    34,5 KB · Wyświetleń: 21
  • DSC01118.jpg
    DSC01118.jpg
    37,5 KB · Wyświetleń: 22
  • DSC01119.jpg
    DSC01119.jpg
    29,6 KB · Wyświetleń: 30
  • DSC01121.jpg
    DSC01121.jpg
    39,5 KB · Wyświetleń: 23
  • DSC01122.jpg
    DSC01122.jpg
    35,5 KB · Wyświetleń: 27
  • DSC01123.jpg
    DSC01123.jpg
    30,1 KB · Wyświetleń: 19
  • DSC01124.jpg
    DSC01124.jpg
    43,9 KB · Wyświetleń: 25
  • DSC01125.jpg
    DSC01125.jpg
    28,5 KB · Wyświetleń: 26
  • DSC01126.jpg
    DSC01126.jpg
    42,5 KB · Wyświetleń: 17
  • DSC01127.jpg
    DSC01127.jpg
    48,2 KB · Wyświetleń: 18
KAKA dzieki ale u mnie samopoczucie do D...:baffled:bo ja nadal mega chora,juz nie wyrabiam serio,wpadne w depresje :-(.
Moja Oliwka tez chciala cyca mojego jak alanek byl malutki ale ona to ciagnac nie umie tylko trzyma w buzi cyca,zdarzylo sie to doslownie kilka razy,a jak ja jej sama wycislam troszke mleka to stwierdzila ze jest niedobre:-D.To ze Hania chce sie przytulac czesciej to normalka,zazdrosna :tak:,jak tam Hania ze zdrowiem bo byla chora prawda? jak juz jest w domu to chyba jest ok :tak:.

MADZIU sliczne zdjecia,u mnei w czestochowie tez jest snieg ale nie kryje sie to z tym ile jest go u Ciebie:tak:.

Wczoraj wieczorkiem wrocilismy do domu,urodzinki sie udaly,jak bede miala chwile to wkleje jakies fotki.

U mnie od soboty zas beznadziejnie,zas mi sie wszystko w brzuchu i jelitach przewraca,zoladek boli,gazy mam straszne,wymioty i biegunka,Wiele sie naczytalam bo chodze juz z tym 2 tygodnie a lekarze nie bardzo jak narazie mi pomogli,i mam pewne podejzenia co mi jest ale ide dzis do lekarki ogolnej z nia to skonsultowac,Oby tylko dowiedziec sie dokladnie co mi jest i leczyc to bo serio sie wykoncze,Zjesc nic nie moge bo zaraz mam wszystkie dolegliwosci,zas z drugiej strony jak jestm glodna to tez mi sie objawy nasilaja :-(.
 
Dorotka. - moze Ty masz zespol jelita drazliwego? Wspolczuje...
kaka - maciek nie chcial cyca, za to twierdzi, ze jak byl maly, to bardzo lubil, co akurat jest odwrotnie, bo lubil butle, cyca ciagnac nie chcial, zaraz sie denerwowal :-)
 
Lekarka tak samo jak i ja tez stwierdzila ze moge chorowac na zespol jelita drazliwego
unhappy.gif
baffled5wh.gif
,przepisala mi 2 rodzaje tabletek ktore mam brac codziennie,plus mam przestrzegac diety( to juz robie od 3 dni).Dala mi namiary na Gastrologa,mam nadzieje ze szybko sie do niego dostane,gastrolog musi zlecic mi badania.Lekarka chciala wyslac mnie do szpitala aby zrobili mi te badania szybciej w szpitalu,ale narazie moge sprobowac w domu na dochodnym zrobic te badania.

Lekarka powiedziala ze karmiac piersia niezbyt sobie szkodze na ta anemie,tzn karmienie tak bardzo nie wplywa negatywnie na moja anemie,gorzej wplywaja wymioty i biegunka.Oczywiscie nadal w dzien nie karmie alanka tylko w nocy.

Wiec pozostalo mi zglosic sie do gastrologa,porobic badania a na codzien lykac leki i przestrzegac diety,oby tylko mi sie lepiej zrobilo .
 
reklama
Witam sie wieczorowa pora, u nas juz epoka lodowcowa minela, czyli ciche dni sie skonczyly, wszystko wyjasnione tylko szkoda tego tygodnia takiego zmarnowanego na takie glupoty............. zycie jest takie krotkie, moj kolega z mojej miejscowosci z Polski 33 letni zginal w wypadku samochodowym jadac do pracy, zostawil zone i mala coreczke:-(


Dorotka zdrowka, zdrowka i jeszcze raz zdrowka dla ciebie!!!
 
Do góry