reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Dominika gratulacje!!! To teraz powinien byc dla rownowagi chlopak:-):-):-)

Wiolka zdrowka dla dzieciaczkow:tak:
Tak nigdy bym sie nie spodziewala gdybym tego nie przezyla na wlasnej skorze a gowniara taka wydawaloby sie spokojna, taka cicha woda:no: moglabym ja golymi rekami udusic

Dorotka noi super, maly postep juz jest a zobaczysz ze z tata pojdzie o wiele szybciej, zawsze tak jest:-)

Czarna ja mam w domu plyty dvd zumby I sobie tancze sama:-) jak nikogo nie ma w domu:-D
Napisze do Ciebie priv na FB jesli nie masz nic przeciw temu to bys mi doradzila fachowo;-)

Dobrej nocki, ciesze sie ze jestescie:tak:
 
reklama
Ulka tata go dziś wyjątkowo sam zawozi bo ja po wczorajszyn ranku odpadam ,ale niestety to będzie zadko żeby tata go odwiózł bo zazwyczaj o tej godzinie jest już dawno w pracy :-(, jeszcze myślę żeby we wtorek z nim pojechał bo po 3 dniach wolnego moze być problem :-(. Znam alanka i wiem ze dziś przy tacie też będzie płacz,ale moze mniejszy,obadamy :-).

Czarną a co dokładnie sie stało w tym przedszkolu ?

Minisia jestem w szoku ,właśnie ty spirali nie mialas ? Ale strasznie sie cieszę ze w ciazy jesteś :-), napisz jak sie czujesz ? Jak tam z partnerem ? .

Moja oliwka to wczesne wstawanie ma po mnie :-(, już od 6 sie obudziła ,i gada do siebie ,ech ze to dziecko dłużej pospać nie umie ? Fakt przed 7 wstają oboje ale to przed 7 a nie o 6:-(.

Dziewczyny ja mam dylemat mały ,dziś 31 dc gdzie ja do 30 dc dostaje @ ,kiedyś już w 28 dc bym reagowała ,ale zrazilam sie ,gdzies mam wrażenie ze zaraz @ dostanę,i też mam takiego pecha ze zrobię test i w tym samym dniu @ dostaje :-(, no nic poczekam jeszcze choć kusi mnie oj kusi ,ale jakos nie myślę ze w ciazy jestem ,pewnie dziś @ przyjdzie ,obadamy .

Fajnie ze wątek obudził sie na nowo ,tylko aby zaś szybko nie zapadł w sen zimowy :-)
 
stuk stuk kawunią właśnie wszamałam śniadanko i pije kawkę:)) Dziś mam wolne od ćiwczeń bo jutro czeka mnie maraton Zumby więc musze zregenerować siły:rofl2: ale za to wybieram się na Karboksyparty do kosmetyczki za namową sis i bratowej. Nie wiem czy aż tak źle wyglądam:szok::nerd::baffled::rofl2: ale co tam trza wszystkiego spróbować. Dla niewtajemniczonych karboksyterapia jest to wypełnianie dwutlenkiem węgla. Takim małym pistolecikiem z igiełką wprowadza się pod skórę takowy gaz i wypełnia zmarszczki, rostępy blizny itp. Ja akurat mam problem ze zmarszczkami mimicznymi a po drugie moja skóra też dostaje po dupie bo tyje i chudne i tak co rusz więc też muszę jakoś wzmocnić. A co tam raz się żyje:-D:-D


Dorotka
napisz koniecznie jak udał się eksperyment z Alankiem. co do testów znając mnie ja już bym było po 10 testach:-D:-D:-D i podziwiam za decyzje o kolejnym bobo.:tak::tak::tak: Co do Samika napisze jak się wyjaśni
 
Dziekuje kochane
czuje sie w sumie dobrze poza tym ze zmeczenie mi doskwiera jest ok
Jeszcze nie dotarlo do mnie to w 100% I w sumie nie bylo jakiejs mega euforii jaknpoprzednio a raczej strach jednak juz teraz jest dobrze ciesze sie I dbam o moja fasolke ;)
Nie mialam spirali bralam tabsy anty
W srode ide do lekarza ale tu 1 wizyta to wywiad I skierowanie do poloznej a ona zas kieruje na usg ktore pewnie bede miala po nowym roku niestety ehh to se poczekam :(

Nic lece sprzatac bo moj za 2h wraca z pracy I pojedziemy na obiadek na bank, a uklada nam sie dobrze naprawde jest super i oby tak zostalo! Ma wspaniala rodzine czesto razem spedzamy czas ostatnio zrobili mi przyjecie urodzinowe niespodzianke :) teraz ciesza sie na maluszka I jak bedzie ok to zostana 2 razy dziadkami w roku bo w styczniu jego bratu ma sie urodzic :)
 
CZARNA podziwiam Cie z tymi zabiegami,ja to chyba bym sie bala :-D,to 3 mam kciuki z rozwiazanie pozytywne dla was tej sprawy z Samim :tak:.Co do testu to ja normalnie tez bym juz 15 ich zrobila ,ale teraz wogole sie nie nastawialam i jakos nadal mysle ze@ zaraz przyjdzie,ale pewnie jak do pozniejszego popoludnia nie dostane to polece po test bo ciekowosc mnie zje hihihih.

MINISIA 3 mam kciuki za fasolke i ciesze sie ze u Ciebie wszystko ok .

Tata zawiozl alanka,placz byl juz w domu ze on nie chce ,ze tata ma z nim tam zostac.M mowil ze Alanek strasznie plakal ,ale dal sie rozberac a nie to co ze mna wczoraj.Jeszcze pozniej M go slyszal bo troche tam poczekal ale pocieszajace ze jak M wychodzil to juz alanka nie slyszal :-).

Dobra pomalu zbieram sie i lece po alanka, z nim po oliwke i do domu.Tata oliwki ma dzis przyjsc i zabierze ich do domu kultury na taniec :-) a ja wtedy dzieciom placki ziemniaczane zrobie :-).

Jesli chodzi o tate oliwki to nasze stosunki sa poprawne jak na bylych malzonkow :-),nic oprocz oliwki nas nie laczy a ja skutecznie sie od niego wyleczylam,nawet zablokowane ma dzwonienie do mnie,ze sie do mnie dodzwonic nie moze,jak cos chce to dzwoni do oliwki na jej telefon ,a ja mam swiety spokoj, a ja jest wypity to wylanczamy telefony i jest cisza i spokoj :-).
 
Czarna o M pytasz? jest już po leczeniu, teraz tylko badania kontrolne zostały. PO nowym roku TK będzie miał, a w grudniu robimy markery.
Czuje się ok i wierzymy, że będzie ok. Ale nie da się ukryć, dla niego to był bardzo trudny okres, ale mnie też sieknęło.
Mówię, że mi psycha siadła i chyba tak trochę jest. Nie mogę dojść do równowagi, byłam nawet u terapeuty.

Czarna - czekam na relacje po wizycie u kosmetyczki, ciekawam jak długo efekt się utrzyma.

Ja byłam ostatnio na mikrodermabrazji czy jakoś tak i cały wieczór mąż mówił, żę wyglądm 5 lat młodziej, ale mam wrażenie, że efekt zniknął już następnego dnia :rofl2::rofl2:

Domi no to zaszalałaś, Gratuluję!!
 
No to jak Dorotka juz robilas ten test?????:-)


Jak tak piszecie o zabiegach to ja tez chodze do kosmetyczki na peeling kawitacyjny, robie sobie serie tj, 6 zabiegow, a co tam zawsze wszystko dla wszystkich a ja bylam na szarym koncu...

Teraz bym chciala zrobic sobie makijaz permanentny kreske na gornej powiece, narazie tylko mysle o tym ale po nowym roku sie skusze:tak: tylko musze wyszukac dobrego I sprawdzonego fachowca......

A tak po za tym to dzis mam pracowity dzien I jeszcze za chwile tez mam robote wiec uciekam:)))

Milego wieczorka:))):tak:
 
5d5k5e.jpg


2nqgqqb.jpg
 
reklama
Do góry