reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Czarna ja ciemna masa jestem ,co to jest ten bowling ? :-). Dziękuję za komplementy ,oliwka to cały tata ,fakt ,a ali to mieszaniec :-), ogólnie podobny do mnie ale też jest dużo podobny do swojego taty :-).
Ja też mam nadzieję ze od wtorku ruch tu sie zrobi :-).

Minisia u mnie wiedzą tylko 2 moje przyjaciolki ,czekam na pierwsza wizytę która planuje po 20 listopada i wtedy powiemy reszcie ,kochana ciesz sie ze masz taka wyrozumiala rodzinę ,moja mama po takim długim czasie niedawno zaczęła sie do mnie odzywać ,a teraz jak sie dowie to kolejne pół roku milczenia bedzie :-( , ech ciężki to dla mnie temat :-(.

Ulka dziękuję :-).

Ja dziś kiepska noc ,ali mi sie rozchorowal, dziś śpię z nim a to ciężkie jest bo on strasznie śpi ,kręci sie ,kopie a jeszcze gorączki dostał to marudzi cała noc a ja w międzyczasie muszę uważać aby w brzuch mnie nie kopnął bo taki ruchliwy jest .
 
reklama
No i nastała cisza!!!
cdn...


Minisia to długą miałas przerwe w tabletkowaniu???? A co najważniejesze że dobrze się czuejsz i ciekawa jestem reakcji dzieciaków bo przecież Wiki to już pannica:tak::tak:


Dorotka
bowling to kręgle:)) A co do Twojej mamy to po czesci nie dziwie się jej bo się martwi o Ciebie:tak::tak::tak:

Ulcia moje smyki były ostatnio na Kumba i bardzo im się podobało:tak::tak:
 
Dorotka mama sie troche pogniewa I jej przejdzie, jak to mama :tak:

Czarna moje wogole uwielbiaja chodzic do kina ale to chyba wiekszosc dzieci to lubi...

Moje corki jak zapytalam z ciekawosci czy chcialyby miec jeszcze dzidziusia to Lena bez namyslu ze taaak ale Karolina zdecydowanie nie:no: bo juz starsza.

Poza tym ostatnio bylam u sasiadki ktora ma 3 dzieci 6lat, 4lata I 3 lata I ja nie wiem jak ona daje rade:szok: kazde cos chce w tym samym momencie, jeden chce byc glosniejszy od drugiego,........ ciezka praca przy takiej gromadce:tak::tak:



U nas w koncu od poniedzialku Lenka dostaje zadanie domowe, teraz to juz jest calkiem dumna z tej szkoly.......... malutko bo tylko 2 linijki literek napisac ale dla niej to jest bardzo wazne:-)

A tak poza tym to stara bida, troche sie pracuje troche odpoczywa: ) jest dobrze:tak:

Jade zawiezc Karoline na pilke nozna, bo gra:tak:
 
Nie znacie mojej mamy ,jej tak szybko nie przejdzie ,a ja rozmawialam z nią dzisiaj i nie umie mi to przejść przez gardło ,boję sie jak dziecko serio :-(.

wczoraj zrobiłam beta hcg i wczoraj 1 164,00 czyli 5-6 tydzień :-), dziś byłam u gina ,zbadał mnie i powiedział ze macica ładnie rośnie :-), pogadalam z ginem dlugo i ogólnie lekarz podniosl mnie na duchu jeśli chodzi o ciążę i 3 cc .
W poniedziałek na godz 13 mam usg ,już sie doczekać nie mogę :-), ale też stresuje sie aby było serduszko .
Na tym etapie jest dobrze ,oby wytrzymać di poniedziałku :-).
 
hello
A co tu znów tak ponuro???? długi weekend już za nami!!!
Dziś byłam na przeglądzie samolotowym tak wiec na luty trza szykować $$$$$ ale lepsze to niż wózeczek:))) ale niestety mam jakieś zmiany znów w piersiach i znów onkolog:((( ehhhh najgorsze że poradnie gdzie chodziłam zamkneli i muszę inna znaleść a u Nas to ciężko:(( No nic o jutra będę szukać:tak::tak:

Dorotka to szybko u Gina wylądowałaś a miałaś iść po 20 XI ale grunt że wsio pod kontrola:tak:

Ulka ojjj moje też uwielbiaja chodzić do kina ale u nas to jednak nie mały wydatek:-( Mówisz że Karolka gra moja siostrzenica też grała w żeńskiej lidze:tak::tak: w niemczech;-)

Wiola jak twoje choruszki??
 
Czarną obys szybko znalazła dobrego onkologa i oby wszystko było dobrze :-).
Tak mialam iść po 20 ale poszłam głównie zapytać czy i jakie leki ,ja mam anemie i nie wiedziałam co i jak brać ,głównie z tego powodu poszłam :-).

U mnie oliwka sie rozłożyła ,wczoraj u pediatry byłam i ma gardło opryszczkowe ,taki wirus ,i wczoraj oliwka wiecznie na lekach na gorączkę .
Mam nadzieję ze dziś już sie bedzie lepiej czuć :-).
Ja czuje sie rewelacyjnie :-), narazie tylko z objawów to brak @ ,delikatne klocia w jajnikach itp ,i delikatnie tkliwe piersi . Niech już tak zostanie :-)

No właśnie dziewczyny gdzie jestescie ? Meldowac nam sie tu teraz :-), i pisać bo zaś zginiemy hi hi .
 
Dorotka a ty spac nie mozesz, ze tak wczesnie pisalas;-) fajnie ze nie masz zadnych dolegliwosci ciazowych, oby tak bylo do konca ciazy:tak: noi zdrowka dla Oliwki:tak::tak:


Czarna zycze ci aby wszystko bylo dobrze a badania to tylko formalnosc, ojej mi sie tez konczy w czerwcu przyszlego roku ale ja wyszlam z propozycja do M na wazektomie:rofl2: bo nie bardzo mi sie chce znow zakladac a dzieci nie planuje wiecej....... musze o tym poczytac jeszcze I bedziemy rozmawiac I rozmawiac......


Cwiczylam pierwszy raz teraz z Chodakowska I prawie umarlam:szok: Jezuniu ale wycisk, juz wole zumbe:-D:-D
 
Witam porannie .Moje dzieci standardowo wstaly bardzo wczesnie rano,alanek po godz 6 a oliwka przed 7 i tym sposobem ja juz mam ogolnie posprzatane
yes2.gif.pagespeed.ce.odCVgD4k4B.gif
.Lozka zascielilam,kurze z grubsza starlam
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif
,pozmywalam,sniadanie dzieci zjadly,leki podane,ogarnelam w pokoju u dzieci ,nawet firanki z okna posciagalam po chce dzis okno umyc ,pranie zaraz wstawie,to okno pozniej umyje,odkurze i bedzie luz hihih.Aha kmpot z jablek juz robie i zupa sie robi na piecu.Chyba troche przedobrzylam bo podbrzusze mnie pobolewa teraz .

Wczoraj juz od 17 jak polozylam sie u dzieci na dywanie to podczas zabawy z nimi usypialam hihihi,ogolnie wczoraj wieczorem zle sie czulam,brzuch mnie bolal i delikatne mdlosci.Dzis poszly o 20 spac a ja zasnelam na filmie po godz 20 .
M to ze mnie nie ma zadnego pozytku
xunhappy.gif.pagespeed.ic.QyObzRDnYh.webp


CO TU TAK PUSTO I CICHO ZNOWU :-(

Milego dnia
 
No, dziewczyny GRATULaCJE!:tak:
Domi podejrzewalam po wpisach na FB :sorry2:
U nas ciazy niet :no: Taki kryzysowy to czas, kiedy Maciek mial tyle, co teraz Lilka, zaszlam w ciaze nr 2, ta nieudana. Wiec i teraz cos mi sie tam z tylu glowy kolacze, ze moze trzecie, zwlaszcza, ze kiedys planowalam. Ale rozum mowi nie. Zbyt leniwa jestem, no i do pracy dopiero co wrocilam. Jakbym wpadla, to trudno, ale nie zanosi sie, za bardzo uwazam jednak.
A poza tym nic nowego. Co do szkoly, to Mlody idzie w przyszlym roku do szkolnej zerowki, jak sie dostanie. W Warszawie nie ma zerowek dla 6-latkow w przedszkolach. W szkole ma tylko jeden oddzial, podczas gdy pierwszych klas jest trzy, podejrzewam wiec, ze bedzie ciezko z dostaniem. No i jak miasto tajne wytyczne da, ze do zerowek maja byc 5-latki w pierwszej kolejnosci przyjmowane, to kanal. A Macko absolutnie nie jest na szkole gotowy. U nas tez jest problem z chodzeniem do przedszkola.
Lilcia jest zupelnie inna. Ona nie chce ze zlobka wychodzic. Rano to frunie do sali, nawet sie nie obejrzy i buzi nie da. A placz jest przy odbieraniu. Charaktery maja zupelnie rozne. Ona jest odwazniejsza i pewniejsza siebie, jak chce to walczy o swoje. Macius niesmialy i nie potrafiacy sie przebic. Ale 5 minut w miejscu nie usiedzi. I placzek straszny.
i tyle. Postaram sie czesciej zagladac :tak:
 
reklama
Witajcie.

Czytam ale jakoś pisać weny brak. Za dużo stresów - takie tam strachy na lachy. Muszę się ogarnąć i tyle:) Chociaż czasem czuję ucisk w klatce piersiowej i się zastanawiam czy nie powinnam iść se serducha przebadać.

Czarna a ten onkolog ze szpitala co Ci kiedyś wysłałam mms. U mnie z rodziny tam chodzą. Będzie gites majonez zobaczysz.

Laskom zafasolkowanym gratuluję i wierzę, że lekko i przyjemnie minie te 9 miesięcy. Jak by co to w sprawie wyprawki to wiecie...chętnie Wam coś tam zmajstrujemy:)
 
Do góry