reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Dorotka!!!! GRATULACJE!!! mamusiu z nr 3 :-))
tak się ciesze, że malutka jest już z WAMI!
będę się modlić razem z Tobą o jej zdrówko i dochodź szybko do siebie!!!
Jesteś bardzo dzielna i Twoja dziewczynka tez. Życzę, abyście jak najszybciej wróciły do domku.

Pozdrowionka dla całej piąteczki :-)
 
reklama
Dorotka gratulacje wielkie I oczywiscie trzymam kciuki za to zeby Malenka Lilianka szybciutko wyzdrowiala I byla z Wami:)))
 
Dorotka GRATULACJE! Zdrówka dla małej i szybkiego powrotu do domu.

Kacpero jednak nie idzie do szkoły. Ostatecznie robią jeden oddział zerwówkowy w przedszkolu, co bardzo mi odpowiada. Jestem teraz bardzo zapracowana. Cieszę, że to już koniec czerwca i będą dwa miesiące oddechu.
 
Dawno mnie tu nie bylo :/

Dorotko gratulacje i duzo zdrowka dla Malutkiej !!

Moj Bartek zostaje w przedszkolu co mi bardzo odpowiada tym bardziej ze bedzie tam tez chodzil Wojtek od wrzesnia :)
 
1407476888149.jpg
 

Załączniki

  • 1407476888149.jpg
    1407476888149.jpg
    23,7 KB · Wyświetleń: 203
reklama
Dorotka spóźnione GRATULACJE malutka słodko śpi.

Hej ale to ciszą wieje ale rozumiem jakby nie patrzeć im dzieci starsze tym wiecej obowiązków, też tak mam:-D:-D
Mój smok tez na szczęście zostaje jeszcze w zerówce :tak::tak: ale aż strach pomyśleć co za rok będzie jak pójdą dzieci z naszych roczników i sześciolatki z 2009:szok::szok::szok: masakra jakaś:baffled:
Jak znajdziecie chwilkę napiszcie co u Was.
 
Do góry