reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

reklama
Witam wszystkich bardzo serdecznie, tez sie dolaczam.
za mna 4 testy z 2 kreseczkami(az 4 bo moj maz wciaz niedowierza i ciagle kaze robic mi jeszcze jeden).
Wedlug kalendarza bb termin porodu 3.10.2008.
Ksztalt zapachu fajnie ze znowu sie spotykamy, chociaz na forum starajacych sie tez bylo fajnie to ciesze sie ze jestesmy juz tutaj.
 
Witam wszystkich bardzo serdecznie, tez sie dolaczam.
za mna 4 testy z 2 kreseczkami(az 4 bo moj maz wciaz niedowierza i ciagle kaze robic mi jeszcze jeden).
Wedlug kalendarza bb termin porodu 3.10.2008.
Ksztalt zapachu fajnie ze znowu sie spotykamy, chociaz na forum starajacych sie tez bylo fajnie to ciesze sie ze jestesmy juz tutaj.

No to faktycznie niedowiarek...albo w taki szoku jest:-D:-D:-D:-D
Faceci to wzrokowcy i nie uwierzy dopuki sam nie zauwazy ze Twoje cialo sie zmiania i zaokragla:tak:
..nie wpomnę juz ze chyba zemdleje ze szczescia jak poczuje pierwsze ruchy pod reką.
Ja jak zaszlam w ciąze zrobilam 2 testy a oprocz tego poszlam na Beta HCG...

 
jeśli o mnie chodzi to czuję się ok. Ale ciągnie mnie w pochwie co mnie lekko niepokoi. Wczoraj bolało podbrzusze, dzisiaj już nie, więc lepiej. Piersi napięte nieco, muszę kupić większy stanik. A jak jest u was?
Jutro lub sobotę powtórzę test, bo na razie zrobiłam ten jeden
 
reklama
Czarodziejka - masz naprawde przeslicznego synusia, jest slodziutki...:-)



Dziekuje za komplement w imieniu mojego Buddy :-D
To zdjecie juz troszke stare...ale nie zmieniam bo bardzo je lubie.
Tobie takze zycze Agnieszko slicznego synka lub córeczki....ale przede wszystkim zdowego...a na te chwile spokojnej ciązy...ciesz sie tym stanem bo jest wyjatkowy.:tak:

 
Do góry