reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Kaka w pracy jest fajnie ale w domku jeszcze fajniej:-D Im wiecej przed porodem sobie odpoczniesz to Twoje:tak: Ja poprzednio do konca 8 miesiąca pracowalam ale uwazam ze to za długo. 9 miesiac mialam ciezki i tyle bylo z mojego odpoczynku i nabrania sil:sorry2: Teraz planuje ciut krócej pracowac zeby po pierwsze naladowac akumulatorki na przyszlosc, po drugie poswiec czas Adasiowi bo potem uwaga na dwoje bedzie dzielona:happy: Własnie , hmm... jak to bedzie. Podwójne, potrójne mamy jak sobie radzilyscie, jak reagowaly Wasze dzieci na nowego członka rodziny? U mnie róznica wieku bedzie 2lata i 4 miesiące.

Ja też niedługo udaję się na odpoczynek - 12.06 i już nie mogę się doczekać. Do końca sierpnia będziemy w trójkę, a od września mąż wraca do pracy, a my z Martynką będziemy razem. Też się zastanawiam jak to będzie, jak będzie dziecko i co ona wtedy zrobi. To taki głupi moment, bo czas buntu i przekory (już daje próbkę swoich możliwości :dry:). Już trzymam za siebie kciuki ;-). A jak pomyślę o wchodzeniu po schodach na drugie piętro :baffled: ...
 
reklama
czarna79 chlebek inny, przypomina okragły placek ciasta makaronu pieczony na piecu, tylk tak mi sie kojarzy
 
Ufff a ja wlasnie skonczylam sprzatac domek, jestem tak strasznie zmeczona ze padam na twarz. Od poniedzialku biore sie za prasowanie bo juz ogromna sterta prania na mnie czekala.

Zocha zachwycona pokojem, od razu wskoczyla do lozka i z niego nie wychodzi, jak zrobie zdjecia to napewno wkleje.
Dobrej nocki wam zycze i kolorowych snow
 
Ledwo patrze na oczy ale musialam tu zajrzec, zeby podzielic sie moim szczesciem.
Bylam dzis u gina i mialam USG genetyczne (polowkowe,czy jak to zwal) i moja dzidzia zdrowa!!!! :-D:-D:-DWazy juz prawie 400 g a jej stopka ma 3,5 cm dlugosci!!!
Bylam w szoku jak ten maly szkrabik sie intensywnie rusza a ja tego nie czulam wcale.:baffled:
A i jeszcze jedno - to prawdopodobnie DZIEWCZYNKA. Strasznie sie zaslaniala i nie chciala sie elegancko zaprezentowac. Lekarz powiedzial,ze pewnosci nie ma, ale "raczej dziewczynka".

BĘDĘ MIAŁA CÓRCZKĘ!!!:-D:-D:-D Czyli moje przeczucia, zabobony i przesady oraz testy w internecie sie sprawdzily.
Tak samo cieszylabym sie z chlopca, najwazniejsze ze wszysko z malutka OK!

Huuuuurraaaaaaaaa!!!!

Sorry ze tak tylko o sobie dzisiaj, ale rozpiera mnie taka radosc, ze nie moglam sie powtrzymac :)
 
Magdasf1 cudownie patrzec na iskierki radosci w oczach dzieci. Tak własnie sobie wyobrażam Twoja córe na widok pokoju. Teraz weekend wiec odpocznij troszku kobieto:-p
Mika79 Super wieści i gratuluje córci. I musze przyznać ze całkiem całkiem już dorodna:-p
 
mafa i Mika79 gratuluję CÓRECZEK:-) Cieszę się ze same dobre wieści czytam.
czarna79 znam ten ból 4 piętra-mam nadzieję ze jeszcze przed urodzeniem dzidzi się przeprowadzimy do naszego domku...
Magdasf1 super że córcia była zadowolona z "nowego" pokoju. Sprawiliście jej niesamowitą radość zmianą wystroju jej królestwa.
My już szczęśliwie w Warszawie:tak: Tak więc lecę spać bo już późno. Spokojnych snów...
 
reklama
Mika79 wspaniale wiadomowsi :-) GRATULUJE CORCI :-)

Co do pieter to jescli bedziemy mieszkac tam gdzie teraz to ja mieszkam na 2 pietrze ale na
3 pietrze mam winde wiec wychodzac na dwoor bede wnosila wozek na 3 pietro czyli tylko 1 pierto hihihih i winda na dol.A z powrotem do domu to winda na 3 pietro i tylko 1 pitro w dol bede znosila wozek wiec nie bedzie tak zle hihihih.
A jak sie przeprowadzimy do mieszkania mamy ale nie wiem kiedy to nastapi to tak jest wnoszenie na 3 pietro wozka i tego sie boje :-(

Ja wczoraj poszlam do przyjaciolki posiedzialysmy u niej w domu ,pozniej na lody poszlysmy
a pozniej posiedzialysmy sobie u niej na dzialce i bylo milo tak sobie posiedziec na dworze :-)
i poplotkowac ;-)
Moja dzidzia kopala wczoraj pieknie i dzis w nocy tez :-)

MILEJ SOBOTY my mamy dzis impreze w domu bo mama miala wczoraj urodziny a dzis je odprawia :-).A jutro mam ochote gdzies pojechac ale nie ma gdzie :-(
 
Do góry