reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

minisia nie denerwuj sie tym że dzidzia mniej ruchliwa.Mój gin powiedział ,zeby nie zwracac na to uwagi przynajmniej do 25 tyg.
andzia 21 masz moze jakies przeczucia co do płci?Ciekawe czy ci sie spełnia.
mika 79 rozumiem twoją radośc i szczerze gratuluję.
 
reklama
Witam w ten niedzielny poranek
minisia nie martw się że dzidziuś mało ruchliwy, widocznie pogoda mu nie służy i Ty mniej odczuwasz te kopniaczki. ;-) Pewnie wkrótce przyjdą kopniaczki, które będą Cię budzić z najlepszego snu.
dorota123456789 fajnie że wybierzecie się dzisiaj w plenerek, zawsze to inne powietrze i relaksik. Tylko uważaj na nadmiar słońca, moja znajoma, która była w ciąży dostała takiego uczulenia od słońca, że wyglądała jakby jakoś ospę miała:baffled:
Andzia21 życzę żeby remont się udał, i nie przemęczaj się za bardzo;-)
JA znów się obudziłam po 6, bo jakieś bulgotanie czułam w brzuszku. Mój M śpi sobie jeszcze w najlepsze, później mamy pojechać do centrum pospacerować, a po południu do domku...
Miłej niedzieli życzę.
 
Witam w sloneczny i bardzo cieply niedzielny poranek. Wszystkim dzieciaczkom zycze wszystkiego najslodszego i duzo usmiechow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

My dzisiaj wybieramy sie najpierw do dziadkow na obiadek a potem do lunaparku, zobaczymy czy Zocha bedzie jezdzila na karuzelach:tak:
Musze sie wybrac w koncu do lekarza bo to moje uczulenie zamiast sie zmniejszac jest coraz wieksze i juz nie wytrzymuje bo strasznie swedzi, juz nie daje rady, najchetniej to lezalabym i sie drapala, ale wiem ze wtedy bedzie jeszcze gorzej.
POzdrawiam cieplutko i zycze milej niedzieli.
 
Cześc moje drogie.Strasznie długo się nie odzywałam ,ale to przez zabobony.Obiecałam sobie , że znów do was dołączę po USG połowkowym jak bedzie wsio Ok.Czytałam was jednak bardzo uwaznie i wiem wszystko co u kogo słychac.Składam spóźnione zyczonka wszystkim Magdom, gratuluje wszystkim zdrowych dzieciaczków.
Ja tez po USG i wiecie co??? wszystko OK.Dzidzia zdrowa jak wół .Okazało sie ,że nie mam intuicji za grosz i mamy dziewczynkę!!!!!!!!!Ciesze sie strasznie .

Kolejna dziewuszka:) Serdeczne gratulacje:tak:

Opowiem wam jeszcze o swojej głupocie. Wczoraj poryczałam sie na całego.Chciałam sobie zrobic tosty , ukroiłam 2 kromki.Jedna była cienka ijak ja włożyłam do tostera to zaraz zaczeła się palic.Co zrobiłam w swe głupocie???chciałam ja wydłubac bez wyłączania nożem.Poleciały iskry zrobiło sie zwarcie ,nóż się stopił na końcu.Mnie na szczęście nie kopnęło bo rączka była izolowana.Mogłam zabic moja małą kruszynę!!!!

I ja się przyznaję, że ostatnio bywam bardzo rozkojarzona i robię różne głupoty...

Mała wczoraj zaczeła goraczkowac i dziś rano też. Albo objaw po szczepionce albo zęby. Wiec miałam przymusowy nakaz siedzenia w domku. Nawet jazde musiałam odwołać:crazy::-(. Ale naszczescie do teraz jest spokój. dzięki temu udało mi sie troche uporzadkowac chałupkę tak szczegółowo nie powierzchownie ale jeszcze sporo przedemną:rofl2: teraz mam chwile dla siebie bo malutka poszła własnie spać:-p

Mam nadzieję, ze Laurka już zdorwa.

Ledwo patrze na oczy ale musialam tu zajrzec, zeby podzielic sie moim szczesciem.
Bylam dzis u gina i mialam USG genetyczne (polowkowe,czy jak to zwal) i moja dzidzia zdrowa!!!! :-D:-D:-DWazy juz prawie 400 g a jej stopka ma 3,5 cm dlugosci!!!
Bylam w szoku jak ten maly szkrabik sie intensywnie rusza a ja tego nie czulam wcale.:baffled:
A i jeszcze jedno - to prawdopodobnie DZIEWCZYNKA. Strasznie sie zaslaniala i nie chciala sie elegancko zaprezentowac. Lekarz powiedzial,ze pewnosci nie ma, ale "raczej dziewczynka".

BĘDĘ MIAŁA CÓRCZKĘ!!!:-D:-D:-D Czyli moje przeczucia, zabobony i przesady oraz testy w internecie sie sprawdzily.
Tak samo cieszylabym sie z chlopca, najwazniejsze ze wszysko z malutka OK!

Huuuuurraaaaaaaaa!!!!

Sorry ze tak tylko o sobie dzisiaj, ale rozpiera mnie taka radosc, ze nie moglam sie powtrzymac :)

I kolejnej mamusi gratuluję córeczki... Dopiero co gratulowaliśmy sobie zafasolkowania a tu już połowa...

Hej mamusie.
Ja dziś już rano miałam jazde:-p. I gosciu z lekka zdziwiony ze to dopiero moja 8h:szok::-D wiec po wielu pochwałam jestem bardzo dumna z siebie:-p
Wróciłam posprzatałam z deczka chałupke a zaraz sie biore za obiadek:tak:
My dzis mamy plana wyskoczyc w plener maja byc jakies wystepy czy jakoś tak:-p:rofl2:. Ale napewno jeszcze tutaj zajrze

Widać urodzony z Ciebie kierowca - tylko gratulować postępów w nauce:)

Cześć Wam!! u nas yeż od rana gorąco ale strasznie wieje!!co mnie denerwuje!!!:wściekła/y:
Małe dzidzi w moim brzuszku znów od dwóch dni mało ruchliwe:-(nie wiem czy to przez te upały? ale znów mam złe myśli:no:
Czarna mam nadzieje że maluda nie będzie już gorączkowała!
Mika GRATULUJE DUŻEJ I ZDROWEJ CÓRCI!!!!
Ja jestem ciekawa co mi powie lekarz w środe?jaka duża jest moja dzidzia?i prawdopodobnie będe miała film a może i fotke:-)
Wieczorem znów nie zajrze do Was bo mam gości i grilla robimy a ja tak lubie tu zagladać a ostatnio jakoś mało mam czasu na to:no:

Minisia mi też się wydaje, że jak są takie upały to nasze dzidzie są bardziej leniwe...przedtem czułam jak małe szaleje w brzuszku a przy tych upałach tylko pojedyncze kopniaczki.

A u nas do wczoraj pogoda byla piekna, ale dzis juz bedzie burza, przy czym wilgonosc powietrza siega 100%. Wyslalam swego tate z Julka na spacer, a sama biore sie za obiad :) A potem jeszcze prasowanie.... :))) Weekend zapowiada sie czarujaco, nieprawdaz? Pdr. M.
PS. Jak Wam fajnie, ze jestescie poumawiane na USG polowkowe, a niektore juz mialy. Ja tez chce!!! Buuuuuuuu!!!!

Ja już też się doczekać nie mogę i sama się wkurzam na siebie, ze taka niecierpliwa jestem.
Nie miałabym nic przeciwko burzy - trochę deszczu by się przydało...

Witam w sloneczny i bardzo cieply niedzielny poranek. Wszystkim dzieciaczkom zycze wszystkiego najslodszego i duzo usmiechow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

My dzisiaj wybieramy sie najpierw do dziadkow na obiadek a potem do lunaparku, zobaczymy czy Zocha bedzie jezdzila na karuzelach:tak:
Musze sie wybrac w koncu do lekarza bo to moje uczulenie zamiast sie zmniejszac jest coraz wieksze i juz nie wytrzymuje bo strasznie swedzi, juz nie daje rady, najchetniej to lezalabym i sie drapala, ale wiem ze wtedy bedzie jeszcze gorzej.
POzdrawiam cieplutko i zycze milej niedzieli.

I ja wszystkie nasze dzieciaczki gorąco cąłuję. Niech rosną zdowe:)

Współczuję Wam tych alergii. Mam nadzieję, ze lekarz Wam coś przypisze co nie zaszkodzi maleństwu a Wam pomoże.

W piątek po pracy mężu pomógł mi posprzątać mieszkanko i do póżna oglądaliśmy filmy - oboje trochę na nich sobie drzemalismy;-)

W sobotę byłam cąły dzień u babci. Aj wyrównałam sobie boczki;-) Babcia kupiła truskawki i wingorona, upiekła serniczek i zrobiła pyszny obiadek. Powspominała te lata kiedy mama była ze mną w ciąży i okres mojego dzieciństwa. Byłyśmy też razem na spacerze - tak jak to kiedyś chodziłyśmy jak jeździłam do niej na wakacje - tymi samymi ścieżkami. Oj wiele się zmieniło, babcia sama nie mogła się nadziwić. Ostatnie kilka lat prawie nie wychodziła z domu i pielegnowała umierającego męża.

A dziś jestem sama w domu. M pojechał do Poznania na uczelnię i nie wiem kiedy wróci:-( a mi jakos smutno samej.

Jeszcze 2 tygodnie i l4. Nasz zakład ponoć staje bo mamy nadprodukcje. Wolę iśc na wolne niż marnować urlop. Niestety M będzie siedział w pracy i uaktualniał dokumenty, które jak mówi można aktualizowac tylko wtedy jak maszyny stoją...Ale przynajmniej będzie miał urlop w październiku.

Ostatnio chodził podminowany bo się jego grupa na studiach nie wyrobiła i chcą przełożyć obronę na październik.:baffled: On ma już pracę prawie skonczoną i tylko ostatnie poprawki nanosi. Namówiłam go zeby pogadał z promotorem, że ma żonę w ciąży i dziecko mu się ma urodzić w październiku...no i jemu jednemu zrobi obronę w lipcu:)

Pozdrawiam Was ciepło:)
 
Dziewczyny poczytalam dobrze,ze u was ok;-).Ja znalazlam internet tutaj nanowej chacie i czasem bede was odwiedzac:-).Jak narazie caly czas sortuje rzeczy i ukladam,tyle tego i szafek brakuje:szok:.Posprzatam i bede miala spokoj.Jutro Was odwiedze:-)Zycze wszystkim udanej niedzieli:rofl2::rofl2::rofl2:
 
Witam Was w tą gorącą niedziele a WSZYSTKIM DZIECIACZKOM TYM NA ŚWIECIE ŻYCZE SAMYCH RADOSNYCH DNI A TYM W BRZUSZKACH ABY ZDROWO ROSŁY I KOPAŁY NAS MAMUSIE!!!!:-D:-D:-D
Co do ruchliwości mojego maleństwa to widze że nie tylko mój maluszek leniwy! aż mi lżej że i wasze też leniuszki to jakieś pocieszenie i pewnie powodem są upały a nasze dzieci rosną sobie zdrowo:-)
 
czesc dziewczyny serdecznie pozdrawiam i zycze milego dzionka.za rok bedziemy juz za rok bedziemy obchodzic dzien dziecka z naszymi maluszkami. jutro mam usg i dowiemy sie co bedzie i czy zdrowe.:-)
 
reklama
Do góry