reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

reklama
Witam wszystkie przyszłe mamusie:). ja jestem na samym począdeczku i mam nadzeję że będę z wami przez następne 9 miesięcy:). jak narazie dufaston i odpoczynek+ tabletki rozkurczowe. Za mną 2 testy i beta hcg z wynikiem 527:), mam nadzieję że to dobrze. ech.
 
Gratulacje dziewczyny!!!! :tak::-)

Jak ja bym chciala w koncu dolaczyc...

Czarodziejko?? Znow czekam na Twoje czary;-)W koncu musi sie udac, nie??;-)
 
Witam wszystkie nowe październikóweczki, czekamy na więcej hihi.
Wszystkim gościom dziękuję za życzenia.
Czuję się dobrze, tylko pochwa nadal piecze (pewnie to jakieś małe zapalenie). Jak nie przejdzie to w pon poradzę się gina co robić
 
hej dziewczyny
i ja wam gratuluje ja jestem z mam majowych... dopiero co na swoj watek sie zapisywalam a tu czas tak szybko leci... dbajcie o siebie i o dzieci a przetrwacie tak wszystkie jak MY MAJOWECZKI... zycze zdrowka i powodzenia...:-D:-D:-D aaaa i zalozcie sobie sowaczki....
 
reklama
również chciałam Wam pogratulować i życzyć spokojnych 9 miesięcy :-) i abyście przeszły ciążę w miarę bezobjawowo :-) mama majowa
 
Do góry