reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

ksztalt_zapachu

Jest Fasolka...
Dołączył(a)
3 Grudzień 2007
Postów
60
No to otwieram wątek Październikowy.

Test pokazuje dwie II.

Termin porodu wg. kalkulatora na BB wypada na 1.10.2008

Październikowe mamusie zgłaszajcie się!


PS. mam nadzieje ze ktoś z moderatorek niedlugo otworzy nam wątek główny... Bardzo byśmy chciały prawda?
 
reklama
KSZTAŁT ZAPACHU ogromne gratulacje!! od mamusi październikowej '07!!! jak to szybko zleciało, ze już sa nowe październikóweczki!
mam nadzieje ze Ty i Twoje nowe koleżanki nie obrazicie sie jak czasami tutaj będę zaglądać - z sentymentu ....:-):-):-):-):-)

tymczasem październikóweczki - przybywajcie!!!
 
i doczekaliśmy się października życzę wszystkiego dobrego....

Kształt Zapachu gratuluję....

LEIKA życzę powodzenia....


 
I ja się dołanczam do GRATULACJI dla mamusiek październikowych, przybywajcie:-):-):-)
Oby wam spokojnie mineło te 8 m-cy

Majowa mamusia;-);-)
 
Gratuluje mamom pazdziernikowym- tym swiadomym i tym ktore jeszcze tego nie wiedza!
przyszla mama styczniowa
 
reklama
No to otwieram wątek Październikowy.

Test pokazuje dwie II.

Termin porodu wg. kalkulatora na BB wypada na 1.10.2008

Październikowe mamusie zgłaszajcie się!


PS. mam nadzieje ze ktoś z moderatorek niedlugo otworzy nam wątek główny... Bardzo byśmy chciały prawda?


wielkie gratulacje :-) ja też miałam termin na 1.10 - urodziłam 23.09 :-D

Październik 2007 wita październik 2008 :-):-):-)
 
Do góry