reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

reklama
Pewnie tak. Mogłabym w domu pracować ale to raczej będzie problematyczne...z drugiej stronuy sobie odpocznę i moze w koncu zrobie porządek;-)
 
Już napewno tak:tak:
W pracy jest fajnie ale jaednak trochę mecząco. Robię sobie wszystko w swoim tempie i robię przerwy kiedy chce ale jednak trzeba te 8 godzin wysiedziieć.

Pojechałabym sobie nad morze...
 
Pita to taki chlebek, a do środka wladowałam pieczonego kurczaka kawałki, papryke zielona i czerwoa pocieta w paski, sałate, pomidor, do tego soa u mnie każdy lubi inny i gotowe.Można wrzucac co sie ma w lodówce. Ja siedze w altence, upal niemiłosierny, koniki sie pasą, i jakos komarów jeszcze nie ma.
 
Rany., pare dni człowiek nie zjarzy i juz nie ma szans na nadrobienie:sorry2: szalone...:-)

Kaka w pracy jest fajnie ale w domku jeszcze fajniej:-D Im wiecej przed porodem sobie odpoczniesz to Twoje:tak: Ja poprzednio do konca 8 miesiąca pracowalam ale uwazam ze to za długo. 9 miesiac mialam ciezki i tyle bylo z mojego odpoczynku i nabrania sil:sorry2: Teraz planuje ciut krócej pracowac zeby po pierwsze naladowac akumulatorki na przyszlosc, po drugie poswiec czas Adasiowi bo potem uwaga na dwoje bedzie dzielona:happy: Własnie , hmm... jak to bedzie. Podwójne, potrójne mamy jak sobie radzilyscie, jak reagowaly Wasze dzieci na nowego członka rodziny? U mnie róznica wieku bedzie 2lata i 4 miesiące.
 
reklama
cześć Mamusie!:-)

widzę że zapał do pisania w Was nie gaśnie i bardzo dobrze.
Ja ostatnio nie pisałam, bo niestety byłam w szpitalu :baffled:
Miałam próbkę bóli porodowych! Dostałam leki rozkurczowe i poleżałam ponad tydzień...Z dzidzią jednak wszystko w porządku i już wiem, że w moim brzuszku mieszka CHLOPCZYK :-)Tylko mama strasznie ciężko tę ciąże przechodzi. Teraz zwolnienie i odpoczynek. Pozdrawiam Was cieplutko!
Odpoczywaj duzo!gratuluje synka:-)!

A my juz z M. pomalowalismy pokoik, kolor troszke inny niz mial wyjsc ale nie jest zle, czekam dzisiaj na lozeczko. Oczywiscie zostalo najgorsze-sprzatanie bo w calym mieszkaniu pelno kurzu i farby. No i jeszcze maz wymyslil ze skoro zostala biala farba to pojdziemy za ciosem i bedzie dzis jeszcze kuchnie malowal:laugh2:
To fajnie,ze juz prawie po wszystkim,corci napewno sie spodoba:-D!
Już napewno tak:tak:
W pracy jest fajnie ale jaednak trochę mecząco. Robię sobie wszystko w swoim tempie i robię przerwy kiedy chce ale jednak trzeba te 8 godzin wysiedziieć.

Pojechałabym sobie nad morze...
Ja tez juz bylam zmeczona praca,teraz mam juz wolne:-D



Ja dzis dopiero wstalam,pogoda pochmurna:crazy:.Spakowalam juz prawie wszystko,zostana tylko ostatnie prace.Jutro albo w niedziele dostaniemy klucze.Dzis musimy pojezdzic pozmieniac adresy no i kupic potrzebne rzeczy,wiec ciezki dzien przed nami:-(.Niestety od niedzieli nie bede milala chyna internetu,bo do 2tygodni potrwa przenoszenie:crazy::crazy::crazy:nie wiem jak ja bez was wytrzymam!!!Za tydzien jedziemy do Polski,a w domu tez nie mam inetrnetu,wiec was odwiedze za miesiac dopiero:szok:.
 
Do góry