reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Witam w niedziele :-D
Ja od wczoraj non stop mysle o naszej mamie blizniakowej :tak:
ULKA tez wydaje mi sie ze juz mozecie z M sie przytulac;-)
MIRABELKA wspolczuje ze M sie polamal:-(Jedyny plus ze bedziecie teraz razem ;-)
KAKA widze ze chcesz porzatkami przyspieszyc porod Ja chyba w odpowiednim momencie tez wezme sie ostro za sprztanie bo jak nie wywolam porodu to przynajmniej posprzatane bede miala heheh:-D
MADZIU i co spakowana juz jestes???????
A co do rzeczy maluszkowych na wyjscie to ja mam kaftanik i polspochy,do tego czapeczka i pewnie ubiore jej z 2 kaftaniki aby nie zmarzla i wloze ja do rozka a rozek do takiego kocyka podobny on jest tez do rozka wiec bedzie pasowal :tak:
Mysle ze mozesz ubrac w co chcesz tylko aby malemu bylo cieplo ;-)
CZARNA a jak tam po wczorajszym obiedzie??????? musial sie udac bo nie odwiedzilas na na BB :-D

U mnie noc spokojna i tylko 3 razy do WC :szok:Rano pomartwilam sie troche ze MALA sie nie rusza ale juz nadrabia zaleglosci :tak:
Dzis mam tylko w planach kosciolek.I z mama wymyslilysmy przemeblowanie ale tym sie musi M zajac ale jeszcze nawet o tym nie wie ale nie wiemy jak on sam da rade przeniesc te meble z jednego pokoju do drugiego:szok:
A najlepsze jest to ze moja mama ta ktora upierala sie ze rozlozymy lozeczko jak ja bede w szpitalu to dzis powiedziala ze jak ja chce to juz lozeczko mozemy rozlozyc Przewijak polozyc na miejsce i wsio ladnie ulozyc :szok::szok::szok:
Jestem w szoku ale oczywiscie juz sie nie moge doczekac/Lozeczko jak rozlozymy to ubierac go nie bede bo sie zakurzy i wogole siersc od psa tylko przykryjemy kocykiem a oni ubiora jak ja bede w szpitalu Jejku juz sie nie moge doczekac:-D
Wiem ze wy tez niektore macie juz slicznie lozeczko rozlozone :tak:
No teraz jak sie zaczelo u nas cos dziac z porodami to moze pojdzie to juz do przodu

AGNIESZKA ty juz tylko 5 dni a nawet dzis to juz 4 dni szok :szok:
KASKA 19 ty masz jeszcze troszke czasu wiec lez odpoczywaj i zaciskaj nogi :tak:
 
reklama
Witam się z rana:-) Pogoda ciąg dlaszy buuuu...
Ciekawe co u Agi...

a ja mam rozwarcie i pan doktor kazal lezec najlepiej caly czas....dobrze ze zdazylam zrobic z grubsza zakupy dla dzidziusia....na dodatek przeziebilam sie strasznie.....a termin dopiero na 27...pewnie bede ostatnia:):);-):tak:
a z tymi tesciowymi to jest prawda....poczatki sa mile a potem zaczyna sie gehenna jak z kawalow....brrr...jesli macie fajnie tesciowe to je docencie bo niektore naprawde moga uprzykrzyc zycie....:wściekła/y::baffled:

U mnie od początku teściowie...do bani...tak jest do dziś...i tak chcę żeby zostało...Nawet ciążę ukrywamy przed nimi...nie chcę żeby dziecko znało tych ludzi...są niezrównoważeni chyba...niebezpieczni...nawet naszego małżeństwa nie uznają...ale nie będę o tym się rozpisywać...Cieszę się jak nie dręczą nas-jak wogóle się nie odzywają. Za to moi rodzice rzyjeli mojego M jak syna i tak jest do dziś...
 
NATUSIA a moze pomysl tak ze jak mama bedzie u was to ty jak wrocisz ze szpitala to z M zajmiecie sie malenstwem a mama bedzie zajmowala sie domem czyli zrobi jakis obiad itp.Pogadaj z amam ze oki moga wpasc ale ty ich ugaszczac nie bedziesz bo chcesz sie zajac dzieckiem :-)
ULKA daj znac co to za nagroda jak juz ja dostaniesz ;-)
BEZA szkoda mi twojego synka Biedactwo sie nameczy :-(
CZARNA ja przez mojego genialnego nega dopiero przeczytalm ze wczoraj bylas na BB :-)

A mnie dos wczoraj wieczora jakos gardlo zaczelo bolec Dzis wysle M po tabletki na gardlo i moze jakis rutinoskorbin bo on chyba bezpieczny ???????????????
Cos jest mi teraz strasznie niedobrze fujjj i jakos tak czasem brzusi dziwnie zaboli A wczoraj to mi sie stawial non stop .
A mnie porod naszej mamusi blizniakowej zmotywowal do tego aby od jutra zaczac prasowac i jeszcze jak juz lozeczko bedzie stalo to chyba bede jeszcze bardziej zmotywowana :-)
KURCZE ALE MI NIEDOBRZE NIE WIEM CZY NIE BEDE ROZMAWIALA ZARAZ Z WIELKIM UCHEM :-(
 
jejku ja też co chwile zagladam, czy są jakies wieści od Agi

A ja może cosik poprasuje a tak to wyrko

dorota odpoczywaj sobie, my ubierzemy wcześniej, bo M nie chce zostac z tym sam i chce byc jak najwięcej w szpitalu z nami,
 
Ostatnia edycja:
Dorotka jak to sie nieodzywałam:sorry2: Toc ja od po 19 na bb byłam:)))) Musisz uwaznie czytac:-p
I fajnie ze łózeczko bedzie juz rozłozone;-)

Majeczko wspólczuje takich tesciów. Ale Ruben bedzie miał za to wspaniałych dziadków z twojej strony i to jest najwazniejsze a tamci niech sie wypchaja:-p.

Ide troche sprzatnac i przygotowac obiadek
 
Witam w niedziele widze,ze zaczyna sie cos dziac,Super:-DTrzymam kciuki za mamusie blizniakow!!!Ja wczoraj po wizycie u znajomych bylam wykonczona,az sie balam,ze tez na porodowce wyladuje,bo jakos tak dziwnie sie czulam;-)ale dzis jest lepiej,ale mysle,ze koncowka mi zostala:szok::laugh2:Jak cos to dam znac napewno.Dzis jedziemy do ikei po szafke i szykujemy pokoj pozniej,jak zrobie zdjecia to jutro wkleje.Zycze milej niedzieli!
 
motylek6 fajnie,że gdzieś wychodzicie...mnie od jakiegoś czasu z domciu trudno wyciągnąć-nawet nie pamiętam kiedy ostatnio w spożywczaku byłam...Na początku m-ca dokupię resztę rzeczy do torby szpitalnej- i resztę rzeczy potrzebnych dla Dzidzusia:tak:
 
Mirella oj to niedobrze - qrcze najważniejsze, że kręgosłup cały.
Ręka się zrośnie ale teraz musi dużo odpoczywać.
Dużo zdrówka dla męża.

Dorciu poleż, ciepła herbatka a jak ma ulżyć to pewnie porozmawiaj z wielkim uchem.

Ja już spakowaną torbę mam - no i wypchana jest a przecież niewiele tych rzeczy - laktator i pieluszki już włożę w reklamówkę.

Motylku miłych zakupów - my też pewnie się wybierzemy, o IKEA też zachaczymy, bo chcę szafeczkę koło łóżeczka dziecięcego mieć.
Taką potrzebną na drobiazgi.

Zmykam i miłej niedzieli
 
reklama
QURCZE, DZIEWCZYNY musze wam coś powiedzieć, dzisiaj, moja koleżanka od nas, z Yorku, urodziła synka (51cm,3995g) o GODZ 14.50 ateraz mamy 22.15 i JUż JEST W DOMU, to jej pierwsze dziecko. SZOK co:szok::rofl2:
justyneczka szybko u Was się tam dzieje:rofl2: Nie wiem czy chciałabym wychodzić ze szpitala tego dnia co poród.Ale dzieciątko też już w domu z nią?
mirabelka73 współczuję Twojemu M tego upadku:crazy: Biedny nacierpi się z tym złamaniem:no: Mam nadzieję że szybko dojdzie do siebie. :tak:
motylek6 życzę udanych zakupów i czekamy na fotki:-)
dorotka życzę miłego przemeblowywania i dzionka spędzonego z M.
Ja właśnie wróciłam ze szpitala:wściekła/y: Niedość że kobitek dużo, to jeszcze lekarz dyżurujący jakiś mało przyjemny-chyba zmęczony. :baffled: KTG dziś mi wyszło dobrze, ale jakieś ciśnienie miałam wysokie i chciał mnie na patologię zostawić na obserwacji ale powiedziałam ze jutro mam wizytę u prowadzącego to powiedział zebym się z nim skontaktowała. Tak więce teraz jestem w domku, potem wybieramy się do kościółka i może jakiś spacerek. Miłego dzionka.:-)
 
Do góry