reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Cześć dziewczyny !!
Ostatni raz przed jutrzejszym szpitalem się tu pojawiam !! Dzięki za wsparcie i mam nadzieję, że jak następny raz tu zawitam, to będę już z Szymusiem i będę razem z Wami udzielać się o karmieniu, spacerkach, itd... już się doczekać nie mogę, choć boję się bardzo, nie wiem jak to będzie wyglądało w szpitalu i jak długo mnie tam przetrzymają...

W każdym razie udanych dni z dzieciaczkami dziewczyny Wam życzę!!!! i do zobaczenia !!!!!! będę dawała znać co i jak !!

Trzymamy kciuki;-)

Faktycznie pustki na BB.

Ja noc miałam przespaną. Rano Hanulą zajął się tatus wiec pospałam do 9tej. Potem śniadanko, ogarniecie mieszkanka, prysznic i chwila dla mamusi. Od drugiego trymestru ciaży włosy mi sie nie przetłuszczają i muszę się grubo zastanawiac kiedy je ostatni raz myłam - mam nadzieie ze tak zostanie. Miałam wiec poranek pięknosci - układanie włosów i makijaż i od razu człek się lepiej czuje.
Byłam tez na zakupkach. Kupowałam dzieciakom z rodziny drobiazgi Mikołajowe bo nie wiem kiedy bede miała jeszcze okazje wyjsc tak na spokojnie - M ma dzis wolne, a druga rzecz że Mikołaj jeszcze przed wypłatą więc wolę byc ubezpieczona.
Sobie kupiłam 2 staniki do karmienia;-)
 
reklama
No to KAKA noc i poranek mialas fajny
Moj M ma 3 dni wolnego od jutro M bedzie po nocce i jeszcze idzie na fuhe jakas dorobic kilka groszy
Ale w srode wieczorem tzn ja taka senna jestem juz kolo 18 to zamierzam sie polozyc jak mnie zmoze i spac az sie sama nie obudze a M sie mala zajmie :-)
Zobaczymy jak to wyjdzie
Moja Oliwia jak wczoraj caly dzien nie spala tak dzis juz od rana spi caly czas Rano poobserwowala pozniej bylismy u lekarza i na zakupach szybkich i cala droge spala U lekarza poplakala i w domu posiedziala chwile u tatusia na raczkach ale nie plakala wiec nawet jej nie karmilam i zas poszla spac wiec praktycznie caly czas spi A mnie to cieszy :-)
Ide posiedziac przed tv bo pewnie jak sie obudzi to bedzie dlugi CYC bo glodna bedzie :-)
Moj M idzie zaraz do kolegi juz ostatni raz cos tam porobic i na 18 idzie do pracy wiec zostane sama :-(
 
Dzien doberek dzisiaj w miare slonecznie:tak:Nocka nam minela jako tako, maly glodomor budzil sie co 3 godz na mleko, troche go klamie herbatka bo najchetniej pilby co 1,5 godziny:tak::rofl2:
Mam pytanie, ile wasze malenstwa (te ktore karmia butla)wypijaja mleka na raz?? Ja sie martwie czy moj maly kurczaczek nie wypija za duzo, bo pije 100 ml co 3 godziny, chyba ze zasnie to pije co 4. W sumie to nie ulewa ale i tak jakos na dwu tygodniowego maluszka wydaje mi sie duzo.
Z tymi kropelkami Bobotic to jeszcze poczekamy, troche sie boje mu je podac.
Moi rodzice sa od soboty, nie wiem czy wytrzymam 2 tygodnie:-);-) Przynajmniej nie musze gotowac, ale moja diete szlag trafil:-D:sorry:
 
Ja pierwszy raz podałam te kropelki w 21 dniu życia jak mi się 4 godziny wykręcała i widac było ze bardzo cierpi. Miałam dusze na ramieniu ale pani w aptece zapewniała ze będzie ok.
 
hej babeczki

ja jak zwykle, jak z ogniem:-)

Magda, moje też wypija 100ml i myślałam ze to duża porcja (przybrała 1,4kg ) ale położna powiedziała że dawać tyle ile niemowle żąda bo ewentualny nadmiar zwróci i tak.
Ulka, spokojnej podróży, udanego wypoczynku:-)

A JA MAM PYTANIE a wiem że blond jest znawcą kotów (śmierdziotów:eek:) no właśnie. Jak wypędzić z domu smród po kocie?? Czy są na to wogóle jakieś sposoby? A może jakieś pochłaniacze? Kompletnie się na tym nie znam a mam taki smród w chacie po poprzednich lokatorach z kotem , że szału dostaje. Strasznie mi to przeszkadza i juz nie wiem jak z tym sobie radzić. Prosze o poradę
wyszło jak pytanie z "przyajciółki" hehe
 
KAKA dobrze ze pomoglo :-)

Moja mala nadal spi Ja nie wiem co ona bedzie robic w nocy heheh Mam nadzieje ze teraz jak wstanie to pi kilku godzinach sie zmeczy i usnie pod wieczor a gdyby zdazylo jej sie usnac wczesniej to ja tez sie klade Mnie cos glowa boli :-(
 
witajcie!ja tez po dluzszej n ieobecnosci,ale naprawde nie mam czasu...czasami podczytuje co tam u was.Mala moja jest straszna maruda.Cale dnie i noce siedzi przy cycku i przy nim zasypia,a jak chce ja wlozyc o kolyski to budzi sie i placze i wszystko od nowa:/.Ostatnio spi mi od 10min-30min takze nie mam chwili na nic.W nocy tez za bardzo niechce spac.Jestem wykonczona,moja waga tak szybko poszla w dol,ze az boje sie,zeby za szybko nie chudnac,bo bede jak kosciotrup wygladac.Probowalam ja dokarmiac,ale niechce!Czasem herbatki z 20ml wypije,a tak to ciagle nA tym cycku.Nie pamietam kiedy w domu sprzatalam,mam tyle zaleglosci.Czasem bywa naprawde ciezko,denerwuje sie jak niechce mi w ogole spac:zawstydzona/y:.W tamtym tygodniu poszlam do szkoly jezykowej na 3 godziny a Wojtek zostal z mala.Z godzine spala,zjadla,a pozniej ciagle ryczala,az nie przyszlam i nie dostala cycka.Boje sie,ze strasznie sie przyzwyczaila do cyca I bede miec problem.Ciesze sie,ze je bo ladnie przybiera na wadze,ma juz 3,5kg:-p.Smoka tez nie lubi.Trzymajcie sie dziewczynki,jak bede miala tylko chwile to bede do was wpadac!!!:rofl2:
 
reklama
I ja się witam, bo jakoś nie miałam czasu dziś pisać. Najpierw rano dziadkowie wpadli z wizytą, potem była prababcia :-)

Marika cały dzień dziś śpi, tzn je i śpi po 3-4h, ale w nocy dała nam popalić - darła się wniebogłosy, chyba brzuszek dokuczał. Teraz mam chwilę spokoju, a M. poszedł po zakupy.

Czy Wasze maluchy też śpią najchętniej na brzuszku? Bo moja w takiej pozycji zawsze łapie najdłuższe 3-5h drzemki.
 
Do góry