reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Magdziunia ja tez chyba dzis polatam po allegro moze wkoncu kupie jakąś bluzkę bo normalnie w szafce pusto:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: Ostatnio Kaka i Blondii kupowały jakieś a niechca sie pochwalic czarownice:-p:-p:-p
Ja już latam i latam :-D
Ano właśnie czarownice jedne chwalić się natychmiast ;-):-D

u mnie tylko krokusy jak narazie. Dowiedzialam się że to moja wina bo ogłam go obudzic i spytać czy puścił- jeju z tym już całkiem przesadził, ja mu dzisiaj dam popalic. Ja pije Hippa. JA juz poograrniałam, pranie małego się pierze więc jutro mam randke z żelazkiem

Kaka bo niewidziałaś moich rąk po naprawie ogrodzenia w sobote, suche, w odciskach i popękana skóra aż mnie piecze. Paznokcie ja tylko obcinam bo jakoś nie umiem ich malować, zresztą w pracy nie było jak, musiałam mieć zawsze krótkie, więc tak zostało.
Pati ty wojowałaś z ogrodzeniem - nie no :no:

Ja mam jeszcze herbatki laktacyjne te z Herbapolu no i w granulkach - od czasu do czasu popiję sobie.

Ale nie wiem jak wy mamy karmiące jeszcze piersią, bo ja mam uczucie, że to mleczko to taka woda już.
:confused::-(

No i słoneczko się przebija nieśmiało, fajnie.
Niech się szybko roztopi ten śnieg już.

Co do allegro to przeglądałam właśnie foteliki samochodowe bo przydałoby się kupić nowy taki i niech Sebcio wreszcie jedzie przodem do kierunku jazdy.
 
reklama
dziewczynki trzeba zadbać o ręce troche kremu zawsze się przyda albo oliwki a pazurki to przy dziecku praktyczniejsze krutkie przynajmniej ja tak sądze.
Dorotko ja z Karolinką chodze na basen raz w tygodniu i jest ok narazie nie mamy katarku ani żadnej infekcji ja uważam że na basen można iść niezależnie czy to wiosna lato czy zima przecież tam jest ciepło a wiadomo że nie wychodzi się od razu na zewnątrz z basenu tylko jak się troche ochłonie zwłaszcza z takim maluchem jak OLI:-):-):-) POWODZENIA I MIłEJ KOMPIELI:tak:
 
Dorotko a może poczekaj do następnego tygodnia.
Ma być już cieplej na dworku. To tylko kilka dni.

Ja też borykam się z suchymi dłońmi.
Niestety mam tendencję do ich szybkiego wysychania.
A o skórkach przy paznokciach to już nie wspomnę :wściekła/y:
Nie umiem zmywać w rękawiczkach gumowych a detergenty źle działają na nie.
No i chyba będę musiała się męczyć jednak w rękawicach :baffled:
Zawsze na wiosnę mam taie białe wykwity na paznokciach - myślałam, że to brak witamin a jednak nie - otóż to są problemy z przemianą materii :szok:


U mnie @ brak - nie ma jej i ciesze się.

Właśnie wcinam sobie kanapeczkę z razowego chlebka ze słonecznikiem i posmarowanego masełkiem o smaku szczypiorkowym.
 
uuuuu,kolejny przykład,że faceci nie myślą:wściekła/y::wściekła/y::szok::szok:współczuję:baffled:a jaką herbatkę pijesz?Hipp?Mikesz miał po niej straszne bąki,a mi bardzo smakowała,polubiłam ją w szpitalu,choć ma anyż blee A teraz nic nie piję,prócz wody,kawy inki i zielonej herbatki,choc ostatnio nawet pozwalam sobe 1 rozpuszczlaną dziennie:szok:
Ja niedawno zaczęłam pić kawkę taką rozpuszczalną nescafe 3in1, chuba nie jest zbyt mocna a pyszna:tak:
ja jestem wściekla od rana na M. Wieczorem prosiłam go by puścił butelke i laktator, wstałam rano o 5 bo cyce mnie bolały, ściągnełam mleczko na kaszke wieczorem, wrócilam do sypialni, a ten do mnie zebym pósciła butelki bo nie włączył mikroweli wczoraj, to po h.. je tam wsadzał, moje mleko poszło do zlewu, ja się poryczałam i jeszcze moja stara sie w.. , mam dość, pije teraz herbatke na laktacje, ale i tak wiem ze nie uda mi sie sciąśgnoc w dzień
Ech faceci;-)
u nas nawet swiatla w lodowce nie ma:-):-) Dwa lata temu zaroweczka przeszla, prosilam jackowatego zeby wymienil ale on tylko stwierdzil ze bedziemy na pradzie oszczedzac:-D
rozsądne podejście:-D
A ja zapomniałam Wam się pochwalić.
Wczoraj jak wróciłam ze spaceru to poszłam jeszcze do ogródka pospacerować troszkę.
No i patrzę na rabatkę a tam zakwitły moje żonkilki - aż mi się gębusia uśmiała.
Taką radość miałam - bo poczułam wiosnę a tu wieczorkiem zonk i śnieg.
Boje się, że zmarzną.
Wsadziłam je w zeszłym roku i nie zakwitły.
A teraz ślicznie urosły ... dopatrzyłam się też wychodzących hiacyntów.
:-D:-D:-D tak się cieszę.

Dzwoniła do mnie koleżanka czy nie wybrałabym się do niej.
Mieszka dwa domy dalej więc daleko nie jest.
Chyba pójdziemy.
Super, eż lubiałam zawsze jak wychodziły pierwsze kwiatuszki na wiosnę spod śniegu:tak:
No to udanych odwiedzinek:tak:
o 17 maz wylatuje do franc a ja słomiana wdowa odpoczne sobie troche brrrrrrrrrrrrrrrrrrr:-d kupie test zrobie i nie powiem mu :-d złosliwa jestem co:-d
No trochę tak:tak:;-)
Mój mały dziś pobił rekord jak wczoraj zjadł kaszke koło 180ml na gęsto oczywiscie tak po 21 tak wstał dopiero po 8 na śniadanko:-p:-p:-p a w nocy popił tylko troszke herbatki. Teraz siedzi w chodziku i przelazł cały pokój:-D
Gratulacje dla małego za pięknie przespaną nockę:tak::tak:
Dodzwonilam sie do basenu krytego u mnie I moge przyjsc zOli wiece takie indywidualne zajecia Musze kupic pampersa specjalnego podobno jest w sklepiku ale zastanawiam sie czy w aptece nie kupie taniej I jak dzis bysmy nie szli na urodziny to dzis bysmy poszli na basen a tak pojdziemy jutro od 17,30 mozna przyjsc ALE SIE CIESZE :-)
Super:-)
Paznokcie ja tylko obcinam bo jakoś nie umiem ich malować, zresztą w pracy nie było jak, musiałam mieć zawsze krótkie, więc tak zostało.
Ja też mam krótkie bo boję się żeby dziecka długimi nie podrapać,;-)

Witam się w słoneczny ale strrrrrasznie wietrzny dzień:-)
Karolinka już dziś poszła do szkoły M do pracy no a my same w domku, Lenka właśnie się obudziła bo słychać jak gada w łóżeczku:-)
Muszę jechać dziś na zakupy i do szkoły o 13.00 bo wtedy dzieci mają przerwę na lunch i dać Karoli antybiotyk bo ma 4xdziennie i akurat tak wypada.....
A jutro do szpitala na ważenie i mierzenia Lenki, ciekawa jestem czy już przekroczyła 7 kilo??:tak:
Ja wyrzuciłam dziś sporo ciuchów z szafy bo już stare schodzone muszę sobie sprawić parę jakichś nowych, kupiłam sobie buty wiosenne w necie(bez przymierzania:-)), i wysłali mi je do teściów a teraz M mi je przywiózł i całkiem fajne są.
No to ja spadam bo na górze już coraz głośniej się robi:-D, miłego dzionka:tak::tak:
 
Dorotko a może poczekaj do następnego tygodnia.
Ma być już cieplej na dworku. To tylko kilka dni.

Ja też borykam się z suchymi dłońmi.
Niestety mam tendencję do ich szybkiego wysychania.
A o skórkach przy paznokciach to już nie wspomnę :wściekła/y:
Nie umiem zmywać w rękawiczkach gumowych a detergenty źle działają na nie.
No i chyba będę musiała się męczyć jednak w rękawicach :baffled:
Zawsze na wiosnę mam taie białe wykwity na paznokciach - myślałam, że to brak witamin a jednak nie - otóż to są problemy z przemianą materii :szok:


U mnie @ brak - nie ma jej i ciesze się.

Właśnie wcinam sobie kanapeczkę z razowego chlebka ze słonecznikiem i posmarowanego masełkiem o smaku szczypiorkowym.

NA suche dłonie najlepsza kilkuminutowa kompiel w ciepłej oliwce sprółbuj napewno ci pomoże
mnie już morduje @ troche nie regul;arnie ale jest cholery można dostać okropieństwo:baffled::baffled:
 
dziewczynki trzeba zadbać o ręce troche kremu zawsze się przyda albo oliwki a pazurki to przy dziecku praktyczniejsze krutkie przynajmniej ja tak sądze.
Dorotko ja z Karolinką chodze na basen raz w tygodniu i jest ok narazie nie mamy katarku ani żadnej infekcji ja uważam że na basen można iść niezależnie czy to wiosna lato czy zima przecież tam jest ciepło a wiadomo że nie wychodzi się od razu na zewnątrz z basenu tylko jak się troche ochłonie zwłaszcza z takim maluchem jak OLI:-):-):-) POWODZENIA I MIłEJ KOMPIELI:tak:
Kasia zgadzam sie ale nie po przeziebieniu;-)
Dorota ja tez byl poczekala z tym basenem, jeszcze ty nie wsiadziesz z mala do samochodu i pojedziesz do domu tylko do wozia i heja albo autobusem albo na pieszo. Te kilka dni cie nie zbawi, a lepiej dmuchac na zimne.

W koncu udalo mi sie uspac mlodego, zaraz mykam na dymka.
Ja szukam jakiegos fajnego plaszczu, nawet trafilam fajny niestety przebitka taka ze sie nie oplaca, ale mam jeszcze jeden na oku, aukcja konczy sie jutro:tak:bardzo ciemno granatowy do polowy tylka, dla mnie bomba, jackowatemu sie podoba czerwony plaszczyk ale mi nie podpasowal bo sztruksowy jest
zapodaj linka:-p:-p:-p:-p:-p

Dorotka wstrzymaj sie do nastepnego tygodnia:tak:

a mi sie spodobała taka bluzeczka:))
http://www.allegro.pl/item589353897_109_odkryj_ramiona_feministycznystyl_bialy_l_xl.html
 
Ja niedawno zaczęłam pić kawkę taką rozpuszczalną nescafe 3in1, chuba nie jest zbyt mocna a pyszna:tak:

Witam się w słoneczny ale strrrrrasznie wietrzny dzień:-)
Karolinka już dziś poszła do szkoły M do pracy no a my same w domku, Lenka właśnie się obudziła bo słychać jak gada w łóżeczku:-)
Muszę jechać dziś na zakupy i do szkoły o 13.00 bo wtedy dzieci mają przerwę na lunch i dać Karoli antybiotyk bo ma 4xdziennie i akurat tak wypada.....
A jutro do szpitala na ważenie i mierzenia Lenki, ciekawa jestem czy już przekroczyła 7 kilo??:tak:
Ja wyrzuciłam dziś sporo ciuchów z szafy bo już stare schodzone muszę sobie sprawić parę jakichś nowych, kupiłam sobie buty wiosenne w necie(bez przymierzania:-)), i wysłali mi je do teściów a teraz M mi je przywiózł i całkiem fajne są.
No to ja spadam bo na górze już coraz głośniej się robi:-D, miłego dzionka:tak::tak:
Ula ja też taką lubię. Ale jakoś zaprzestałam pić a zapas leży w szafce.
Teraz na tapecie u mnie Inka a wyczaiłam taką albo z mlekiem albo z czekoladą :-D

Trzymam kciuki za wizytkę i napewno przekroczyła już 7 kg.
Dla Karolci zdrówka życzę.
No i focie bucików prosimy.

NA suche dłonie najlepsza kilkuminutowa kompiel w ciepłej oliwce sprółbuj napewno ci pomoże
mnie już morduje @ troche nie regul;arnie ale jest cholery można dostać okropieństwo:baffled::baffled:
Muszę sobie zrobić taką kurację.

W koncu udalo mi sie uspac mlodego, zaraz mykam na dymka.
Ja szukam jakiegos fajnego plaszczu, nawet trafilam fajny niestety przebitka taka ze sie nie oplaca, ale mam jeszcze jeden na oku, aukcja konczy sie jutro:tak:bardzo ciemno granatowy do polowy tylka, dla mnie bomba, jackowatemu sie podoba czerwony plaszczyk ale mi nie podpasowal bo sztruksowy jest
O fajny taki no i wiosenny.
 
reklama
dorotka odczekaj tydzień od szczepienia, niech immunologiczny ma jedno zadanie
czarna fajna bluzia

ja robiłam plot z M. U mnie słonzeczko, my po owockach i zaraz zmykamy do stajni i do lasu.
 
Do góry