reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Cioteczka- czarownica mnie tym zaraziła:-D
 

Załączniki

  • 100_0555.jpg
    100_0555.jpg
    37,5 KB · Wyświetleń: 31
reklama
a ja skikam na allegro,muszę poszukać kolców na parapety,bo mnie już te gołębie srające wkr..ą:wściekła/y::wściekła/y:cały balkon w sraki ubabrany:wściekła/y:[/quote]

nie kupuj kolców tylko strzelbe takie mięsko z gołąbka dobra rzecz dla dziecka moja Karolcia wcina mięsko z gołąbków tylko chuczy dziadek choduje i zabija żeby wnuczka miała co jeśćhihihi
 
dobry pomysł,choć jakbym miała zdecydowac się teraz na drugie baby,to najpierw musiałabym wygrac w totka...moja kumpela chce też tak zrobić,do końca roku ma wychowawczy,a potem siup drugie chce,no i lek jej tez powiedział,że jeśli chce mieć drugie to musi się streszczać,bo niby za stara po 30-tce:eek:



nie,no:szok: żewczywiście długo śpi:eek:Ja muszę Mikesza [prawie podduszać żeby zasnął nawet na drzemkę,cyckiem macham na lewo i prawo i nie zawsze się udaje:no:A śpi średnio 12-13godz./dobę



u nas też pikna prawie wiosenna pogoda,aż miło...
a z tą kartą,to tak niestety jest,moja sis też tak zaskoczyli:eek:Jak brałam kiedyś pralkę za panieńskiego na raty,to też mi dali,ale ja ją ciach nożyczkami,podanie i odesłałam do banku...po co miała kusić,a i tak bym nie sporzytkowała,bo nie lubię kredytów,a mam teraz big na house:eek:



a cóż to takiego ta bagua?Ja kudłata durnowata nie wiedziała co to TA MAPA:eek:



no jak miło,że humor wrócił,tzn że naprawdę wiosna idzie:rofl2:ja też już posprzątałam szybko,nawet udało mi się poodkurzać,mały zjadł marchewę a jeszcze muszę tylko obiadek zrobić zaraz,bo M dziś o dziwo wcześnie do domu zawita,bo o 17:szok:

dorotko imprezka udana widzę,fajowo:-)A Oli dzielna Niunia:tak:

a ja skikam na allegro,muszę poszukać kolców na parapety,bo mnie już te gołębie srające wkr..ą:wściekła/y::wściekła/y:cały balkon w sraki ubabrany:wściekła/y:
Molka a co to te kolce? ja myślałam, że to się rowija na balkonie i one na widok ptoków spitalają :cool2:, ja też mam sralnie na balkonie, ale to wróblowate dziadostwo! :wściekła/y:
 
Molka a co to te kolce? ja myślałam, że to się rowija na balkonie i one na widok ptoków spitalają :cool2:, ja też mam sralnie na balkonie, ale to wróblowate dziadostwo! :wściekła/y:

STOP-PTAK kolce, odstraszacze WĄSKI SKLEP KRAKÓW (593664848) - Aukcje internetowe Allegro
cosik takiego,muszę to zamontować na parapetach w pokoju i w kuchni,a na balkonie na barierce podobno pomaga puścić żyłkę cienką wzdłuż tak 2cm nad i tez nie usiądą,a dół M ma zabudować żeby nie właziły zasrańce jedne:baffled:

ok,spadam,Mikesz chyba drzemkę chce usciąć,pralka mnie wzywa,no i czas obiad zmajstrować jakiś,do wieczorka dziołchy;-)
 
Ostatnia edycja:
u mnie to ni de rydy, bo sraki siadają na dachu i wszystko ląduje na balkonie, chociaż musze M pokazać, może on co wymyśli
ale tnx za pomysł :-)
 
Magdasf widze ze Samson i u was jest i jego koszmary:))

Patrycja ja tez musze isc podciac:-p

Dorotka fajnie ze imprezka udana;-)

Mama Maksa elegancka rodzinka jak z obrazka:tak:

Kasia wow ale z tym bankiem jaja:szok: ja nie wiedziałam ze mozna tak ewentualnie zerwac umowe i zadac spłaty:no::no:

Evelajna a tak konkretnie to o co biega z ta mapa. Bo ja lubie takie pierdołki:-p

Natusia to ty prawie dziecka nie masz jak tak spi:cool2:

Agamir jak TEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Minisia jak dzieciaki po wypadku???????????????

Justynka jak tam deprecha:cool2:
Tyle zdołąłam zapamietac:zawstydzona/y:


Kurde nia miałam kiedy wpasc do was:no: M w nocy przyjechał i rankiem odsypiał bo musiał do pracy jechac:baffled: ja potem wybyłam na spacer z maluszkami bo u nas wiosennie:-p Dzeiciaki po obiadkach i sadziłam ze padna ale wrecz odwrotnie dokazuja ze mam ich dosć:-D:-D:-D
Wczoraj kupiłam jednak ten regał z pojemnikami na zabaweczki i nawet babka mi go do domu przywiozła:-D:-D:-D:-D

Za godz bedzie M wie c chyba sprzedam dzieci i polece do solarki na relaksik:-p
 
U nas wiosna pełną parą :-) Nawet spacer zaliczony. Mam nadzieję, że Martynie nie zaszkodzi, ale ma już tylko kaszel i co raz mniejszy więc grzechem byłoby siedzieć w domu. Tylko na okna strach patrzeć :baffled:, bo świata przez nie nie widać :zawstydzona/y: Trzeba się wziąć do roboty.
Przedwczoraj M był w banku zapytać się o karencję kredytu, jak ja pójdę na wychowawczy, a pani tak nieoficjalnie policzyła zdolność kredytową i poradziła nie składać wniosku, bo okazuję się, że nie stać nas w obecnych czasach nawet na kredyt który już mamy i bank mógłby po wpłynięciu pisma z prośbą od nas, zażądać spłaty zadłużenia :szok:, bo jesteśmy niepewnym klientem :szok: Co to się porobiło. W tej sytuacji siedzimy cichutko i omijamy bank szerokim łukiem :baffled:
Kasiu qrcze z tymi bankami wrrr....
U nas dziś też tak wiosennie, spacerek zaliczony, lekarz też i to bardzo szybko :-)
Zaraz późny obiadek no i dzień zaliczony.
A jutro jak będzie ładna pogoda to wybywam na targ ... już dawno mnie nie było.
A chciałam kupić taką serwetę i obrus na święta.
Marzę jeszcze o kapuście kiszonej :-p
 
reklama
Witam wszystkich wczesnym popołudniem spacerek już mamy z dzieciaczkami zaliczony, w domku posprzątane obiadek ugotowany tylko zjeść i wszystko zrobione. Dzieciaki śpią a ja mam chwilowe wolne hura hura hura;-) narescie mój nastrój wrócił do normy i wszyscy dali mi święty spokój moge troche odpocząć.
Pogoda się nareszcie ładna zrobiła kałuże pomału znikają będzie można iść posiedzieć w ogródku i sie powygrzewać na słoneczku super dziś świeci.
Męża wygoniłam do roboty na popołudniu żeby mi dzioneczka nie popsuł i wszystko jest ok nic tylko się cieszyć:-):-):-)
Ciesze sie ze humore juz lepszy :tak:
KASIU przerabane sa te banki :wściekła/y:
CZARNA ja poprosze zdjecia komody :tak:I co jak SOLARKA :-D
MADZIU ciesze sie ze wsio zalatwilas :tak:

Ja bylam z niunia na spacerze Kupilam sobie zwykle adidaski i sztyczny naszyjnik Wiecie w sklepie za 4 zl Wyglada jak zloty Nie ma to jak udawac ze sie nosi zloto hehehehe :tak::-D
Teraz niunia robi fikolki na puzlach i stawala wlasnie na glowie obrucila sie na przuszek i dupe i nogi do gory ale to smiesznie wygladalo I teraz pierwszy raz obrozila sie z brzuszka na plecki i rabnela glowka na ziemie bo puzli jej braklo Ale nic sie nie stalo :tak:
G dzis idzie na 19 do pracy DO CYRKU nie wiem czy to nie bedzie tylko tak jedorazowo ale jak cos zawsze jakas kasa wpadnie :-D
 
Do góry