reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

reklama
Witam się słonecznie
KAKA gratki ząbka
DOROTKA może rzeczywiście tęskni...i udanych zakupów!!!
MALENA u mnie nadal @ brak...i jakoś mi nie tęskno...

Noc ok. Usnęła po 20 i pierwsza pobudka o 5, więc ok i wyspane obie byłyśmy. Marika zasnęła teraz przed 10, czekam aż się obudzi i spacer. Potem coś zjem, wpadnie mama i na 16 jadę na rozmowę. Już się nie mogę doczekać!!!
 
Malena- no to teraz do roboty:-D a ja nadal nie dostałam @ choć w dzień prawie nie karmię:baffled: A u nas też zaczęły się nocne pobudki tzn jedna na jedzenie:eek: może u nas to też przez ząbki????
Wiolka to miłego dnia:tak:
Kaka gratulacje za ząbka
Czarna dobrze, że już lepiej z córeczką:tak:

Cześć, zrobiłam już pranie, byłyśmy na długim spacerze z zakupami noi w drodze powrotnej mi zasnęła i śpi, i znowu była pobudka po 2 w nocy na cyca:no:
Dziś jakaś nienormalna pogoda raz pełne słońce a za chwilę leje, :no::no:
Wczoraj byli goście i było miło.
Muszę iść coś posprzątać i zrobić obiad póki Lenka śpi bo potem to już nie bardzo się da a lenia to mam strasznego, do pózniej.....
 
Dobre popołudnie!

Hej mamuśki. Poczytał troche ale jestem tak wypompowana ze nie mam siły odpisywać:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

BARDZO DZIĘKUJE ZA ŻYCZENIA NAWET NIE WIECIE JAK MNIE TO ZASKOCZYŁO ZARÓWNO TE TUTAJ JAK I SMS-Y!!!!!!!!!!!!! KOCHANE JESTEŚCIE!!!!!!!!!!!!!! I ZA TĄ TROSKĘ O MÓJ SKARB

Co do Laury wykryto u niej Adenowirusa:-:)-( jest to coś ala rotowirus:-:)-( Piatek i sobota była straszna bo odmawiała posiłków i picia ale zaczeła oddawać mocz raz na 12 h. Dobre i to bo wiedzieliśmy ze nerki OK. Dopiero wieczorkiem zaczeła powoli pić nie miała już temp i robiła sie wesolutka. Natomiast dziś nie to dziecko szalała na całego zero gorączki normalnie je pije i sie załatwia:tak::tak: Badania moczy wyszły bdb wiec odetchneliśmy z ulgą. Jutro rano beda robić badanie CRP i jak b ędzie OK to wraca do domciu. Lekarze dumni i zadowoleni z tak szybkiego powrotu do zdrowia i liczymy że badania to potwierdzą:tak: TRZY MAJCIE KCIUKI!!!!!!!!!
MAM WSPANIAŁEGO MĘŻA BEZ NIEGO NIGDY BYM SOBIE NIE PORADZIŁA I COFAM KAŻDE ZŁE SŁOWO JAKIE O NIM MÓWIŁAM !!!!! I SIOSTRE KTÓRA ZAJMUJE SIĘ SAMIM I NIKI JAK JA JESTEM W SZPITALU!!!!!
ups trochę się rozpisałam sorki ale już spadam bo ledwo siedzę coś mnie plecy nap.... Może nerwo bóle od stresu:confused2::confused2::confused2:

JESZCZE RAZ DZIĘKUJE JAK BĘDĘ MOGŁA ODEZWE SIĘ

O jak to dobrze. Cieszę się nieziemsko. A jak zaczniesz brąchać na M, to Ci zaraz cytata wkleję:-D

Patrycja uwielbiam malowanie. Jak remonty robimy, to ja pierwsza do pędzla czy wałka. :tak:
Kaka graciolki za pierwszego zębucha! A co u Ciebie w ogóle? Napisz jak znajdziesz chwilę.
Lilunia dobrze, że weekendzik udany. Macio rozgadany? Może i się rozśpiewa mały muzyk:-)
Dorotka może Oli chce się przytulić i nadrobić, że w dzień Cię nie było. Moje dziecię się przytula na całego. A do żłobka chodzi tylko na środę, czwartek i piątek. I tak na 5-6 godzin. Jak już zapłacone, to warto wykorzystać i Tusię wprowadzać w wielki świat:tak::-D
A świńskiej grypy się nie bój - pewnie zaraz wynajdą szczepionkę, jedna firma ją będzie robić, a cały świat się szczepić:baffled:
Udanych zakupów!
Marma, Kasia chłopaki się usamodzielniają. Buziaki dla małych mężczyzn:-)
Malena już zaciskam paluchy za dwie krechy!!!
Wiola my koło domku będziemy mieć miejsce na warzywniak, ale Andy wychodzi z założenia, że "jak ma trawę siać, to taką, co się ją kosiarką przystrzyże", bo dla niego wszystko, co zielone, to nieomal trujące i on nie jest królikiem:-D Ale może chociaż z kwiatkami poszaleję:tak:
A zauważyłaś, że na reklamach podpasek czy tamponów kobity noszą kuse spódniczki, albo białe spodnie właśnie, lub strój kąpielowy? :eek:
Miłej imprezy!


Tuśka wczoraj nie mogła spać u siebie - co raz budziła się krztusząc katarem i w końcu wylądowała u nas. Nockę spędziła praktycznie przy cycu. A od rana nie było jeszcze ani jednego kichnięcia:happy: Mój cycek miękki, ale biała wypustka wciąż straszy - idziemy dziś na 4 do lekarza. Pogoda jak Ula pisała - kapryśna: raz słońce raz deszcz (chyba jakiś film z Bollywood'u miał taki tytuł:-)) Prezent muszę dla Andiego kupić, bo w sobotę ma urodziny. Tak więc zakupy w planach.
 
Czarna super wiadomości. Oby badania wyszły dobrze i żebyście szybciutko do domu wrócili.
Kaka gratki za zebola. Napisz tez jak tam w pracy czy rozmowa z kierowniczką się odbyła i jak sie potoczyła
Dorotko miłych zakupów
Wanilia udanej imprezki
Kate trzymam kciuki

U nas pogoda dziś jakaś wietrzna. Na spacer nie idziemy bo nie dosc że mały nadal zakatarzony to i mnie zaraził, więc terz kicham i prycham. Na chrzcinach wczoraj było ok. Ale nie obyło sie bez niespodzianek. Siostra A ppomyliła godziny chrzcin i pojechaliśmy wszyscy o godzine za wcześnie. Dobrze że nie pomyliła sie w drugą strone bo nie wiem co by było jakby sie wszyscy spóxnili. A w kościele Mateusz (to chrzczone dziecko) zasikał sie calusi. Chyba mu pampka zle zalożyli bo wszystko wypłyneło ciurkiem. Mały zasikany, Siostra A zasikana i kałuża w kościele.
Na imprezce tez bylo ok pojadłam popiłam a od dziś mam mocne postanowienie poprawy i sie odchudzam i ćwicze. Zobaczymy jak mi to wyjdzie.
Ciekawe jak tam Magdziunia po chrzcinkach.
No i coś Blondi sie nie odzywa. Pewnie urządza sobie gniazdko
 
NO i jestem z Oli po 2 godz spacerze :tak: i zakupach oczywiscie
Kupilam dla MAMY TOREBKE wiem ze chciala Za miesiac ma urodziny ale to juz tak wczesniej bo MAMA TAK CHCIALA :tak:
Sobie kupilam SPODNIE Z MATERIALU CIENKIEGO :tak:
Dla niuni 2 pary bucikow w sklepie za 4 zl hehehe :tak:
Jeszcze dla mnie skarpetki i majtki hihih
Acha i jeszcze tuz do rzes i kolor do powiek bo OD jutra zaczynam sie MALOWAC choc troche ;-)

Teraz Oli spi jeszcze w wozku wiec jak mi pozwoli to lece was poczytac :tak:
 
Hej ja tyl;ko znów na chwilke bo wpadłam ugotować Lali zupke (jest na diecie i takie realia ze sama musze ja karmic:baffled:) bo niestety jeszcze jest w szpitalu:-( Wynik CRP bdb z 28 spadło do 8:tak: ale dzis dopiero pobrali mocz na posiew a on musi byc 24h badany czy coś takiego wiec dopiero jutro beda wyniki:confused2: no chyba ze cos bedzie tam sie rozwijało to nawet 3 doby:no::no::no::no::no::no::no: OBY NIE!!!!!!!!!!!!! I ma cały czas antybiotyk który musi przyjmować minimum 5 dni i jutro mija 5 dni;-) Podobno ma miec tez USG jamy brzusznej ale nie wiadomo kiedy bedzie termin wolny:confused2::confused2::confused2: Reszta bez zmian czyli OK;-)
Buziam i pozdrawiam was mamusie czekam na dzień ze znów bedę tutaj z wami a nie tylko wpadać jak z ogniem:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Co do powrotu do domciu to jedna wielka nie wiadomo bo co lekarz to co innego mówi i aż mnie szlak trafia. Licze ze jutro już ją zabiore do domku!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Witam!!
a u nas nadal goraczka, bylysmy u lekarza i ma zaczerwienione gardlo i dostaje antybiotyk jednak to nie zeby szkoda:-(

Czarna super ze Laurunia juz doszla do siebie!!!!!!!!!!!!!!
Kaka gratki dla Haneczki!!!

Kurde to ja chyba kanape zmienie bo to od niej moze mnie tak napierdziela krzyz?????????????????
No a ja dzis nocka :(
 
reklama
MAMO MAKSA mnie wlasnie tez ostatnio Oliwka zarazila :baffled:Zdrowka A temu Mateuszkowi i jego rodzicom obsikania w kosciele na chrzcie wspolczuje Musialo to byc dla nich nieprzyjemne:no:
EVELAJNA ja tez chyba zaczne na nowo spac z mala olbo jakies przemeblowanie ze moje lozko bedzie obok jej lozeczka ale mam tak mala sypialnie ze nie bardzo da sie to urzadzic :baffled:

Witam się słonecznie
KAKA gratki ząbka
DOROTKA może rzeczywiście tęskni...i udanych zakupów!!!
MALENA u mnie nadal @ brak...i jakoś mi nie tęskno...

Noc ok. Usnęła po 20 i pierwsza pobudka o 5, więc ok i wyspane obie byłyśmy. Marika zasnęła teraz przed 10, czekam aż się obudzi i spacer. Potem coś zjem, wpadnie mama i na 16 jadę na rozmowę. Już się nie mogę doczekać!!!
Jejku ja bym chciala aby Oli tyle w nocy spala Ale pocieszam sie ze juz sie nawet przyzwyczailam i ze kiedys sie doczekam przespanych nocy :tak:A MARIKA ma tez dlugie drzemki w dzien widze Mojej Oli w dzien zadko sie zdaza dluzsza drzemka
Powodzenia na rozmowei 3 mam kciuki i czekamy na wiesci ;-)
Nie jadę sama, bo to impreza firmowa i ma być dyrekcja z oddziału.
A do rpacy idę 6 albo 7 maja.
To udanej zabawy A do pracy to masz jeszcze troszeczke czasu ;-)
Hej ja tyl;ko znów na chwilke bo wpadłam ugotować Lali zupke (jest na diecie i takie realia ze sama musze ja karmic:baffled:) bo niestety jeszcze jest w szpitalu:-( Wynik CRP bdb z 28 spadło do 8:tak: ale dzis dopiero pobrali mocz na posiew a on musi byc 24h badany czy coś takiego wiec dopiero jutro beda wyniki:confused2: no chyba ze cos bedzie tam sie rozwijało to nawet 3 doby:no::no::no::no::no::no::no: OBY NIE!!!!!!!!!!!!! I ma cały czas antybiotyk który musi przyjmować minimum 5 dni i jutro mija 5 dni;-) Podobno ma miec tez USG jamy brzusznej ale nie wiadomo kiedy bedzie termin wolny:confused2::confused2::confused2: Reszta bez zmian czyli OK;-)
Buziam i pozdrawiam was mamusie czekam na dzień ze znów bedę tutaj z wami a nie tylko wpadać jak z ogniem:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Co do powrotu do domciu to jedna wielka nie wiadomo bo co lekarz to co innego mówi i aż mnie szlak trafia. Licze ze jutro już ją zabiore do domku!!!!!!
Najwazniejsze ze Lala pod dobra opieka Krzywdy jej tam nie zrobia Tylko dobrze wylecza :tak:

Moja niania sie rozchorowala I nie wiem czy jutro przyjdzie Tzn mowila ze nie przyjdzie tylko wtedy jak bedzie miala w nocy lub rano 40 stopni goraczki ale ja sie zastanawiam czy dac Oliwie chorej osobie aby ja jeszcze bardzie zarazala Oli ma jeszcze katar Jeszcze nie wyszla dokladnie ze swojej choroby i nie wiem co robic G postara sie zalatwic sobie wolne ale jak nie zalatwi to co ja mam robic Jejku moze jeden dzien opieki wezme Mozna tak z dnia na dzien ??????????Jejku jak ja nie lubie takich sytuacji Pewnie szef bedzie niezadowolony ALE CO JA MAM ZROBIC ???????????
 
Do góry