reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

heja,ja na chwilkę bo Miki śpi...byliśmy wkońcu u lekarza,bo mu temp rośnie...powiedziałą,że albo zęby bo widać jedną dwójkę albo 3 dniówka...jak do poniedziałku nic się nie zmieni,to mam zrobić badanie moczu...oki,uciekam,bo głodna jestem i muszę sobie trochę poćwiczyć,póki generał śpi;-)buziaki
pa

ANiaa-wiem,ale mi to nic nie daje...:-(musiałam zmienić całkowicie ćwiczenia,w sumie trudniejsze (bo na piłce),ale szyja mniej obciążona;-)
Czarna ano chyba zrobię ten posiew...ehhh,kurde,jak nie urok to ....
dorotkoi tak wrócisz;-)do nas;-)
 
reklama
Aaaaa miałam wam cos napisac. Ostatnio u nas w Tesco była akcja. Zgineło dziecko (wiadomo chwila nie uwagi)i rodzice zaraz zaalarmowali. Zamkneli sklep i nikogo nie wypuszcali. Znalezli dzieciaka w WC już było przebrane w inne ciuchy:szok::szok::szok::szok: Czyli gotowe do uprowadzenia. Normalnie aż mi sie skóra jeży:szok::szok::szok::szok:
Podobno podobna akcja była w Poznaniu i tam tez znalezli w WC przebrane i w peruce:szok::szok::szok:
Strach normalnie chodzic gdzies z dziecmi
Moli nie czekaj do poniedziałku:no::no::no::no: i zrób mu jeszcze jutro posiew:tak::tak::tak: albo normalne + posiew. Bo normalne bedzie po h i zawsze jakis wstep jest czy cos sie dzieje a na posiew czeka sie minimum 24h a jak cos nie tak to 3 doby.
To tylko moje zdanie wole dmuchac na zimno po akcji z Lala;-)
 
Ostatnia edycja:
Aaaaa miałam wam cos napisac. Ostatnio u nas w Tesco była akcja. Zgineło dziecko (wiadomo chwila nie uwagi)i rodzice zaraz zaalarmowali. Zamkneli sklep i nikogo nie wypuszcali. Znalezli dzieciaka w WC już było przebrane w inne ciuchy:szok::szok::szok::szok: Czyli gotowe do uprowadzenia. Normalnie aż mi sie skóra jeży:szok::szok::szok::szok:
Podobno podobna akcja była w Poznaniu i tam tez znalezli w WC przebrane i w peruce:szok::szok::szok:
Strach normalnie chodzic gdzies z dziecmi

pierniczysz::szok::szok:o matyldo kochana:szok::szok::baffled::baffled:
 
Próba porwania 5-letniej dziewczynki - to nieprawdziwa informacja

Bartłomiej Dreśliński, Gazeta.pl


2009-05-12, ostatnia aktualizacja 2009-05-12 16:44



Próba porwania pięcioletniej dziewczynki w jednym z warszawskich centrów handlowych. Wiadomości zawierające takie rewelacje od pewnego czasu krążą po sieci sieci. Są to informacje wymyślone - mówi Marcin Szyndler z komendy Stołecznej Policji. W dalszej części listu czytamy, że dziewczynka została odnaleziona ale ktoś ogolił jej głowę.

Policja: Nie było żadnych zgłoszeń na ten temat



W Arkadii (centrum handlowe przyp. red.) była próba porwania 5 letniej dziewczynki. Tak zaczyna się fałszywa informacja, która dotarła również do naszej redakcji. W dalszej części czytamy, że kierownictwo sklepu postanowiło zablokować wyjścia dzięki czemu porywacze się przestraszyli i zostawili dziewczynkę w toalecie z ogoloną głową.
Do policji od pewnego czasu docierają tego typu plotki. Wszystkie one okazują się jednak wyssane z palca. Na stronie atrapa.net możemy przeczytać, że tego typu historie rozsyłane są na całym świecie. Jedne z pierwszych plotek pojawiły się na początku lat 90 - tych. Wtedy dziecko miało zostać porwane w jednym z czeskich supermarketów.

Do podobnych porwań miało dojść w centrach handlowych w Raciborzu, Żorach, Rybniku i Głogowie. W żadnym z tych miast policja nie odnotowała próby porwania. W sieci można znaleźć też wersje gdzie dziecko zostaje przebrane, ogolone na łyso a następnie pozbawione nerki. Plotka, która dotarła do nas kończy się słowami - Do tej pory nie przestaję o tym myśleć. Prześlijcie to proszę znajomym z dziećmi - Ania.


Źródło: Policyjni.pl


Co oczywiscie nie znaczy ze ie mamy uwazac na swoje dzieci:tak:
 
heja,ja na chwilkę bo Miki śpi...byliśmy wkońcu u lekarza,bo mu temp rośnie...powiedziałą,że albo zęby bo widać jedną dwójkę albo 3 dniówka...jak do poniedziałku nic się nie zmieni,to mam zrobić badanie moczu...oki,uciekam,bo głodna jestem i muszę sobie trochę poćwiczyć,póki generał śpi;-)buziaki
pa

ANiaa-wiem,ale mi to nic nie daje...:-(musiałam zmienić całkowicie ćwiczenia,w sumie trudniejsze (bo na piłce),ale szyja mniej obciążona;-)
Czarna ano chyba zrobię ten posiew...ehhh,kurde,jak nie urok to ....
dorotkoi tak wrócisz;-)do nas;-)

podeślij te ćwiczonka na piłkę?
Za taki może bym się wzięła...

Aaaaa miałam wam cos napisac. Ostatnio u nas w Tesco była akcja. Zgineło dziecko (wiadomo chwila nie uwagi)i rodzice zaraz zaalarmowali. Zamkneli sklep i nikogo nie wypuszcali. Znalezli dzieciaka w WC już było przebrane w inne ciuchy:szok::szok::szok::szok: Czyli gotowe do uprowadzenia. Normalnie aż mi sie skóra jeży:szok::szok::szok::szok:
Podobno podobna akcja była w Poznaniu i tam tez znalezli w WC przebrane i w peruce:szok::szok::szok:
Strach normalnie chodzic gdzies z dziecmi
Moli nie czekaj do poniedziałku:no::no::no::no: i zrób mu jeszcze jutro posiew:tak::tak::tak: albo normalne + posiew. Bo normalne bedzie po h i zawsze jakis wstep jest czy cos sie dzieje a na posiew czeka sie minimum 24h a jak cos nie tak to 3 doby.
To tylko moje zdanie wole dmuchac na zimno po akcji z Lala;-)

Tą akcję to już w kilku miastach słyszałam...
Zaczynam wątpić, czy to nie jakaś "miejska legenda"
 
Czarna jak ja pierwszy raz uslyszalam te opowiesc to spac nie moglam:tak:
A potem tutaj na BB wyczytalam to co wyzej wkleilam....
Chociaz moze to i lepiej ze sa takie historie bo jak widze 5 latki biegajace po ogromnym super markecie same...moze rodzice troche pomysla bo psycholi jest duzo na swiecie
 
czesc mamuski poczytalam sobie troszke u mnie dobrze olenka ma pierwszego zabka:) tatus "wrocil do normy" tzn jest taki jak na poczatku ciezkie czasy minely mamy za soba :) normalnie wzor kapie sam mala przewija i wogole:) nawet nie wiecie jak sie ciesze:) mysle dorotko ze dziewczyny nie chcialy cie wkurzyc obrazic itp kazdy z nas popelnia bledy nie znam twojej sytuacji i nie wiem jak sie wam uklada i wogole rozumiem tylko co czujesz jak wraca podpity do domu bo ja tez mialam ten problem ale on juz sie na szczescie skonczyl:) milego dnia:)
 
reklama
Kaka - Ty XXL ???? no nie wierzę !! na zdjęciach na M wyglądasz
!

Góra 40-42 dół 42-44:-( ale miło słyszec;-)
Aaaaa miałam wam cos napisac. Ostatnio u nas w Tesco była akcja. Zgineło dziecko (wiadomo chwila nie uwagi)i rodzice zaraz zaalarmowali. Zamkneli sklep i nikogo nie wypuszcali. Znalezli dzieciaka w WC już było przebrane w inne ciuchy:szok::szok::szok::szok: Czyli gotowe do uprowadzenia. Normalnie aż mi sie skóra jeży:szok::szok::szok::szok:
Podobno podobna akcja była w Poznaniu i tam tez znalezli w WC przebrane i w peruce:szok::szok::szok:
Strach normalnie chodzic gdzies z dziecmi
Moli nie czekaj do poniedziałku:no::no::no::no: i zrób mu jeszcze jutro posiew:tak::tak::tak: albo normalne + posiew. Bo normalne bedzie po h i zawsze jakis wstep jest czy cos sie dzieje a na posiew czeka sie minimum 24h a jak cos nie tak to 3 doby.
To tylko moje zdanie wole dmuchac na zimno po akcji z Lala;-)

Lala sie zgubiła?

czesc mamuski poczytalam sobie troszke u mnie dobrze olenka ma pierwszego zabka:) tatus "wrocil do normy" tzn jest taki jak na poczatku ciezkie czasy minely mamy za soba :) normalnie wzor kapie sam mala przewija i wogole:) nawet nie wiecie jak sie ciesze:) mysle dorotko ze dziewczyny nie chcialy cie wkurzyc obrazic itp kazdy z nas popelnia bledy nie znam twojej sytuacji i nie wiem jak sie wam uklada i wogole rozumiem tylko co czujesz jak wraca podpity do domu bo ja tez mialam ten problem ale on juz sie na szczescie skonczyl:) milego dnia:)

hej Marianna. Witaj;-)

Ja tez mam nadzieje, ze mimo wszystko Dorota wróci.
 
Do góry