reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Dla zadnej kobiety odstawianie od cyca nie jest ławe ale z drugiej strony im wczesniej tym lepiej...Widizałam 3-4 latków podbiegajacych do matki, zadzierających im bluzke i próbujacych sie dobrac do cyca..to chyba tez nie jest dobre. A męczenie siebie i dziecka na siłe też nei jest dobre...

A ja dzis zamierzam zupełnie obnizyc łóżeczko. Hanka jak rano pociagneła za karuzele to drzazgi zły hehehe Moze powoli juz na nia za duża ale wieczorami lubi na nią popatrzeć;-) To niech ja jeszcze ma póki nie bedzie stawac w lózeczku i ciagnac za nia na maksa
 
reklama
witamy sie na chwilke,bo zaraz mykamy na spacerek,chce polazic teraz zanim sie ukrop zacznie...Miki ciagle nam wyje,M od dzisiaj na urlopie i znowu wybyl,kuzwa znowu cos piardlo w naszej zielonej reni grrrr....
wlaśnie a co to znaczy dobrze siedzieć
ja mysle,ze w tym roku to sobie moze narazie odpusccie jeszcze fotelik czy przyczepke,dobrze siedziec tzn samodzielnie siadac,stabilnie etc.nasze smyki jeszcze nawet nie chodza;-)troszke cierpliwosci,a za rok bedzie frajda dla malucha;-)my tez chcemy kupic przyczepke,za rok planujemy mazury na rowerach:-)

malenkoja walcze ciagle z cycem i powiem szczerze,ze tez mi jest przykro i smutno,ale to dla naszego i maluchow dobra;-)nie chce miec 3-4 latka zdzierajacego ze mnie bluzke na ulicy;-):-Dpowodzenia w pisaniu:-)
 
Ostatnia edycja:
Czesc i czolem:-)
Dzisiaj ja wam troche posmece, bo ledwo co zyje i na oczy widze.
Powiedzcie mi spicie juz orzy otwartym oknie?? Ja sie kurde boje ze mlody sie zaziebi w nocy bo namietnie sie rozkopuje. Duszno i cieplo w nocy jak nie wiem i spac nie moglam:wściekła/y: Przewracalam se z boku na bok, a jak juz zasnelam to trza bylo wstwac:sorry2:
Dobrze ze dzis tez ladnie to polazimy troche moze sie obudze w kocu.

Aga 1480 ja jestem z Aleksandrowa wiec jak wroce od rodzicow to chetnie sie spotkam, a gdzie mieszkasz w Lodzi??
 
:rolleyes2:Witam sie i ja. Po krótkiej nieobecności. Pewnie sie nie zdążyłyście stęsknic ale ja juz tak:-p U nas gorąc jak w tropikach, ale cieszy mnie to bardzo. I przez to jakos nie mam czsu tu wpadąc, korzystamy ile sie da bo nie wiadomo ile to potrwa:-p Oprócz tego cały weekend imprezowaliśmy i jeszcze wczoraj tez. Siedzieliśmy na balkonie ze znajomymi do 24. Już sił mi brak he he he. No ale może już dziś będzie spokój. Spiekłam sie wczoraj jak rak. Ramiona bolą ale co tam:baffled: Mały śpi i jak wstanie to znów w plener. Zycze wam miłego dzionka i jak sie u mnie żadna imprezka wieczorem nie rozkręci:dry: to wpadne do was:tak: Buziaki
oz ty rozrywkowa babo:-p:-p:-p
heja!i u nas parówa,jak zresztą chyba wszędzie...ufff zbiera się na lanie i burzę i zebrać się nie może...Miki śpi,na gaciorach i bez skarpetek dziś szalał:-)uwielbiam takie gołe pytki u maluchów:rofl:a tak,nic ciekawego...pomału robię zakupki na wyjazd,narazie apteka zaliczona i apteczka zrobiona;-)no i znowu nadchodza ciemne chmury z teściową,szkoda mi nawet pisać...:wściekła/y:mam to w d...e,:sorry2:idę się kąpnąć;-)


Dobrej nocki dziołchy i paździołchy;-)
Co z tesciowa??? Kurde chyba gdzies albo nie pisałaś jak wyniki
małego????
Cześć
ale duchota, po południu jak wyszłam z Szymciem na dwór, to nawet listek nie drgnął, słonce za chmurami, co jakiś czas zagrzmi a psy włażą w dziury bo się boją grzmotów :-D
wczoraj miałam dzień na wariackich papierach za to dzisiaj odreagowuje. Jejku tęsknię za nudą i noramalnym obiadem, bo nawet nie mam czasu porządnie zjeść. Moze to i dobrze :cool2:
A dzis Szymon rozpoczął wędrówki ludów, przemierza na czworakach całe mieszkanie i nijak go dopaść nie można, na widok kojca już wrzeszczy :baffled: no to zaczynamy etap "chodzę krok w krok za maleństwem":-D
Gratki dla Szymka mój też zaczął ale jeszcze etap ślimaczej prędkości:-D:-D:-D
No to mam wykształcenie średnie, pełne:
Wyniki:
Pisemne:
Polski 67%
Angielski 66%
Gegra 82%

Ustne:
Polski 70 %
Angielski 70%

Jestem z siebie dumna i pije trzeciego dzisiaj redsika :-D
No BRAWO BRAWO
Martynka! Gratulacje!

Przyjaciółka już pojechała:-)
Nie widziałyśmy się przez 4 lata, a tymczasem ona związała się z 50letnim Sycylijczykiem, żonatym kapitanem wielkiego statku wycieczkowego.
Spędziła kilka miesięcy w Palermo, opłynęła świat dookoła, sprzątała hotele w Anglii a w końcu zakochała się w chłopaku ze Stalowej Woli i po 2 miesiącach znajomości się do niego wprowadziła. :szok:

A to kobieta z tych, co na studiach nawet piwka nie piły i szły spać o 22 :tak:
no to sie porzadnie wyszumiała:-D:-D:-D
Czesc i czolem:-)
Dzisiaj ja wam troche posmece, bo ledwo co zyje i na oczy widze.
Powiedzcie mi spicie juz orzy otwartym oknie?? Ja sie kurde boje ze mlody sie zaziebi w nocy bo namietnie sie rozkopuje. Duszno i cieplo w nocy jak nie wiem i spac nie moglam:wściekła/y: Przewracalam se z boku na bok, a jak juz zasnelam to trza bylo wstwac:sorry2:
Dobrze ze dzis tez ladnie to polazimy troche moze sie obudze w kocu.

Aga 1480 ja jestem z Aleksandrowa wiec jak wroce od rodzicow to chetnie sie spotkam, a gdzie mieszkasz w Lodzi??

Ja w pokoju gdzie śpimy mam rozszczelnione okna a w kuchni i d.pokoju otwarte:tak::tak::tak:

A ja czekam na słoneczko bo dziś miał byc basenik:-:)-:)-(Bo narazie u nas chłodnawo:sorry2:
 
MARTYNKO GRATULACJE

Czesc i czolem:-)
Dzisiaj ja wam troche posmece, bo ledwo co zyje i na oczy widze.
Powiedzcie mi spicie juz orzy otwartym oknie?? Ja sie kurde boje ze mlody sie zaziebi w nocy bo namietnie sie rozkopuje. Duszno i cieplo w nocy jak nie wiem i spac nie moglam:wściekła/y: Przewracalam se z boku na bok, a jak juz zasnelam to trza bylo wstwac:sorry2:
Dobrze ze dzis tez ladnie to polazimy troche moze sie obudze w kocu.

Aga 1480 ja jestem z Aleksandrowa wiec jak wroce od rodzicow to chetnie sie spotkam, a gdzie mieszkasz w Lodzi??
A my spimy przy uchylonym oknie w sypialni, i w dużym pokoju też sa pootwierane. A do tego mały wcześniej spał tylko w bodach z długim rękawem bez skarpet, a wczoraj już z krótkim.

Witam sie. Upał, upał , upał:-):-):-) Miłego dnia
 
Zajadam truskaweczki z jogurcikiem greckim.
Pada deszcz za oknem, ale jest ciut chłodniej niż wczoraj.
Niby sie przejaśnia, bo na wschodniej stronie widzę super niebieskie niebo.

I co tu robić jak taka pogoda :baffled:

Co do spania, to my niestety przy zamkniętych - mąż nie lubi jak są otwarte w nocy :baffled:
Za to wczoraj w nocy mały się obudził i musiałam uchylic u niego, przewietrzyć, ululać i poszedł spać.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry