reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Ja pitole ale jestem zła. dzwonie do goscia z aukcji o ten wózek, aby podał mi nr nadania przesyłki a on do mnie z tekstem że jeszcze nie został wysłany!!!!! Bo akurat tego koloru nie maja i czekaja na dostarczenie!!!!! (niby dzisiaj) Powiedziałam mu ze jak nie bedzie rezygnuje i czekam na zwrot kasy. Mi sie wydaje że o takich rzeczach powinno się informować a nie liczyc że klient potulnie będzie czekać:crazy: Wrrrr ide odreagować do lumków:wściekła/y::wściekła/y::-D
 
reklama
Czarna u mnie bylo to samo, nie mieli koloru niebieskiego akurat, ale od razu zadzwonili, wybrałam inny - czerwono-czarny i juz na drugi dzien byla paczka :-)
 
Witam sie i ja. Nie było mnie chwile bo wypadł nam niespodziewany wyjazd. Byliśmy u znajomych na działce. Było super. A dzis powrót do domu pranie, prasowanie i pakowanie bo w sobote kolejny wyjazd do rodzinki pod Zamość na tydzień.
Wstawiam zdjęcia w warkoczykach zrobione już normalnym aparatem. Przepraszam ze tu ale gdzies zawieruszył mi sie link do fotkowego. Jak by któraś mogła to proszę o podesłanie.
 

Załączniki

  • DSCF6181.jpg
    DSCF6181.jpg
    29,8 KB · Wyświetleń: 33
  • DSCF6195.jpg
    DSCF6195.jpg
    42,2 KB · Wyświetleń: 28
  • DSCF6198.jpg
    DSCF6198.jpg
    30,5 KB · Wyświetleń: 32
  • DSCF6223.jpg
    DSCF6223.jpg
    25,4 KB · Wyświetleń: 36
  • DSCF6224.jpg
    DSCF6224.jpg
    24,2 KB · Wyświetleń: 32
  • DSCF6226.jpg
    DSCF6226.jpg
    26 KB · Wyświetleń: 28
  • DSCF6232.jpg
    DSCF6232.jpg
    21,3 KB · Wyświetleń: 27
  • DSCF6233.jpg
    DSCF6233.jpg
    23,6 KB · Wyświetleń: 24
  • DSCF6247.jpg
    DSCF6247.jpg
    29 KB · Wyświetleń: 29
  • DSCF6259.jpg
    DSCF6259.jpg
    28,8 KB · Wyświetleń: 28
hej mamuśki i pażdziuszki!nie,no wkońcu zebrałam się i weszłam do BB;-)my już po wyjazdach;-)nawet Was nie poczytam i nie nadrobię,bo ostatnio bywam ciągle sama i nawet już sama kąpię Mikesza,bo M pomaga bratu na budowie,wychodzi rano i wraca 23:-(zajefajny urlop,ale cóż życie....:-(jak się zbiorę to opiszę nasz wypad z gór na wakacjowym:-)no i foteczki zapodam tyż może...dzisiaj byliśmy na plaży w Sobieszewie i Miki jak dzik plażowy ganiał po piachu,nażarł się go,więc rano pewnie piacho-kupa badzie:-D:-D a potem podrywał panie czytające gazety,jednej nawet sprzątnął sprzed nosa ghiehiehie,lubi chłop starsze Panie,a nie tam takie srele morele,nawet narzeczona z lipca nie zaciekawiła go:cool2:daje mi już ostro popalić,a zadzwia z dnia na dzień kurka:rofl2:już nie nadążam i nie mam siły się wściekać...no i pochwalę się tutaj,bo tylko na chwilku wpadłam,że Miki wkońcu załapał mleko modyfikowane,ufff...nic tylko NAN 3:cool2::cool2::-)no i cycek na dokładkę,ale niestety budzi się i tak w nocy:-(sorki,że nie wszystkim odpiszę,bo przeczytałąm tylko ostatnie dwie stronki:
liluniamoże powinnyśmy podrzucić komuś naszych chłopaków na noc,ja myślę że to cwaniaki,które omotały mamuśki;-)marzę o przespanej nocy..ehh

czarnateż bym się wkrewiła z tym wózkiem,nie daj się...;-):tak:

maksiowa
nie no kobito wygladasz zajefaknie,brak mi słów,całkiem inna twarz:tak::tak::-):-)strasznie mi się podobasz;-)nie,nie,nie żebym była tenteges;-)fajan laseczka poprostu jesteś:-);-)

patidąbki,te koło Koszalina?kurka,to niedaleko moich rodziców:-)jest tam bosko,z jednej strony morze,z drugiej jeziorko,fajosko:-)udanego odpoczynku:-)

mirabelkawitaj w gronie,nic tylko mama i mama,nawet na chwilę nie może się człowiek obrócić,bo ciągle mama mama;-)a jak tam urlopik minął?

dorotko
tak sobie popatrzyłam na ząbki Oli i fajnie musi wygladać:-)taki rozstrzał śmiechowy;-)

oki,mykam lulu,bo mi się już klawiatura zlewa...dobrej nocki wszystkim:-)
 
No i ja się witam ale czasu ciągle niet. Dziś znowu ruszamy w drogę tym razem do Jeleniej góry do domku znajomych więc pakujemy się. Jest u nas Julka i zajmuje się troszkę naszym Potworniastym dzięki czemu ja mam troszkę luzu i mogę coś w domu porobić. Młodego przyzwyczajamy do jego pokoiku , potrafi się już w nim sam pobawić ok 30 minut no i z płaczem ale zasypia w swoim łóżeczku i..... przesypia całe noce !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Fakt że ma już tylko jedną drzemkę ok 1,5 godzinną w południe ale za to wieczór mamy dla nas i w nocy się wysypiam :-Dpuk puk w niemalowane :-D Pędzę dalej bo muszę nadrobić pranie z całego tygodnia, przepiękna pogoda więc wszystko powinno szybko powysychać :) Miłego weekendu dziewczyny :)
 
Ja pitole ale jestem zła. dzwonie do goscia z aukcji o ten wózek, aby podał mi nr nadania przesyłki a on do mnie z tekstem że jeszcze nie został wysłany!!!!! Bo akurat tego koloru nie maja i czekaja na dostarczenie!!!!! (niby dzisiaj) Powiedziałam mu ze jak nie bedzie rezygnuje i czekam na zwrot kasy. Mi sie wydaje że o takich rzeczach powinno się informować a nie liczyc że klient potulnie będzie czekać:crazy: Wrrrr ide odreagować do lumków:wściekła/y::wściekła/y::-D
ja bym temu Panu dała ostro popalić. Niepoważne podejście do sprawy.
Witam sie i ja. Nie było mnie chwile bo wypadł nam niespodziewany wyjazd. Byliśmy u znajomych na działce. Było super. A dzis powrót do domu pranie, prasowanie i pakowanie bo w sobote kolejny wyjazd do rodzinki pod Zamość na tydzień.
Wstawiam zdjęcia w warkoczykach zrobione już normalnym aparatem. Przepraszam ze tu ale gdzies zawieruszył mi sie link do fotkowego. Jak by któraś mogła to proszę o podesłanie.
zarąbiście wyglądasz Maksiowa, niezła z ciebie dźaga ;-)
maksiowa ale włosy

my juz zapakowoni i ruszamy w godzinach nocno rannych.
udanego wyjazdu
No i ja się witam ale czasu ciągle niet. Dziś znowu ruszamy w drogę tym razem do Jeleniej góry do domku znajomych więc pakujemy się. Jest u nas Julka i zajmuje się troszkę naszym Potworniastym dzięki czemu ja mam troszkę luzu i mogę coś w domu porobić. Młodego przyzwyczajamy do jego pokoiku , potrafi się już w nim sam pobawić ok 30 minut no i z płaczem ale zasypia w swoim łóżeczku i..... przesypia całe noce !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Fakt że ma już tylko jedną drzemkę ok 1,5 godzinną w południe ale za to wieczór mamy dla nas i w nocy się wysypiam :-Dpuk puk w niemalowane :-D Pędzę dalej bo muszę nadrobić pranie z całego tygodnia, przepiękna pogoda więc wszystko powinno szybko powysychać :) Miłego weekendu dziewczyny :)
zazdroszczę tych nocek i wieczoró (odpukać) ;-)
U nas w nocy 2 pobudki. Jedna z mlekiem. Wczoraj byliśmy u znajomych. Maciuś bawił sie z kolega ze stycznia. Niby ten sam rocznik a różnica ogromna. Tamtem ma juz półtora roku więc wszedzie go pełno. Dziś pranka 2 mnie czekaja i przyjazd mojego brata (macia chrzestnego) Miłego dnia. U nas gorączka od rana wiec pewnie popluskamy sie w baseniku na balkoniku :-D
 
reklama
Czarna u mnie bylo to samo, nie mieli koloru niebieskiego akurat, ale od razu zadzwonili, wybrałam inny - czerwono-czarny i juz na drugi dzien byla paczka :-)
Ale ja niechce innego koloru bo zamwiłam torbe i parasolke juz do niego:-D:-D:-D:-D
To ja, to ja:-p:-p:-p

Jestem już ciotką ślicznego chłopczyka.
Bartuś ma kuzyna młodszego o 9 mies i tydzień:happy2:
No pieknie GRATULACJE!!!!!
A jeszcze małe pytanko. Czy któraś z was szykuje się na staranka jakoś tak w przyszłym roku na wiosnę ?
Wrrrrr nawet o mnie nie wspominaj, bo zastrzele:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::-D

M Maksa oż ty jak dla mnie ZAJEBISCIE!!! Normalnie mam nadzieje ze moja zazdrość nie zadziała szkodliwie:cool2:

Lilunia z czasem coraz mniej ta różnica bedzie widoczna:tak::tak:

No i hugo z wózkiem okazało sie ze niebedzie tego koloru wiec zrezygnowałam i kazałam zwrócić kase:-p Tylko szkoda ze wczesniej o tym niepoinformowali, wczoraj dzwoniłam w inne miejsca i tez h...:no::no::no: Ale dzis ktos inny wystawił aukcje i udało sie jest mój kolor wiec u nich zamówiłam:-p:-p:-p JUPIIIIII
 
Do góry