reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Hej dziewuszki

U nas też zima, tzn śniegu nie ma ale mróz cały czas jest, drogi śliskie, i mgła, trawa biała od mrozu, tak trochę strasznie jak w horrorach:-D:-D

My też się pomalutku przygotowywujemy, umyłam dziś okna na dole, jutro jeszcze chcę wyskoczyć na zakupy a potem będziemy z Karolinką ciasta piec, jeśli mi pomoże.
Prezenty już prawie gotowe, tylko starszej jeszcze chcę książkę dokupić i zapakować........


U nas od dziś zmiany, poniewaz u Lenki jest zimno w pokoju to przestawiliśmy jej łóżeczko do Karoliny i będą spać w jednym pokoju obie, dziś było baardzo ciężko wieczorem, bo co chwilę Lenka wstawała i szła do swojego pokoju i za nic w świecie nie chciała spać w nowym miejscu, ale w końcu tak się we mnie wtuliła na rękach i jak już zaczęła ziewać to ją polozylam do łóżeczka i zasnęła....
Mam nadzieję że jutro już będzie lepiej, bo gdyby nie M to ja bym już dawno wstawiła to łóżeczko spowrotem.

Dobrej nocki:tak:
 
reklama
Hu hu ha! Mamusie w ferworze roboty:happy:

Poprzychodziły do nas paczki od rodziców i pod choinką (czyli na kanapie) stos prezentów się zrobił. Dorzucimy jeszcze podarki dla dziewczyn i będzie cała góra! Patuśkę trzeba trzymać na dystans.
Mirabelka taaaaak, taki syn to skarb! Chuchać dmuchać:tak:
Gosia 3 dni pod rząd, to prawie jak wakacje. :-D
Czarna ale Ci dobrze. A co było Twojej bryce?? Przegapiłam...

Dowiedziałam się dzisiaj, że oprócz naszych tradycyjnych pierogów, krokietów, barszczu z uszkami i karpiem, będą też japońskie specjały i jakieś wegetariańskie cuś z Brazylii. Smutno mi trochę, że nie jesteśmy w domu z rodzinką, ale ten rwetes i taka prawie-impreza na pewno zostaną w pamięci na dłuuugo.
Dziś byłam z Pati odwiedzić jedną z grot Mikołaja, ale dostała takiego szału radości na widok skaczących reniferów na wystawie i orkiestry Mikołajowej, że już do domku Mikołaja nie wchodziłyśmy. Krzyczała z emocji na całe centrum handlowe, zawiesiła się na płocie i ten "żywy" Mikołaj okazał się nieważny:happy:
Jutro uszka, barszcz, krokiety. Dobrze, że nie u nas, bo mam już dość sprzątania;-)
 
Hejka!!!!!!!
U nas nastrój juz lepszy bo kuzyn Michasia wreszcie na dobre wybudzony ze śpiączki. Dopiero wczoraj mogli odłączyć respirator bo nie chciał sam oddychać. Nie ma niedowładu żadnej strony. Uffffff...........

Kochane! Dla Was i Waszych rodzin zdrowych i spokojnych Świąt. Niech upłyną w rodzinnej atmosferze. Miłych spotkań przy choince. Przełamcie się opłatkiem i świętujcie, świętujcie........Blask Gwiazdy Betlejemskiej niech opromieni Wasze życie. A dzieciaczkom góry prezentów i co ważniejsze, miłości całego świata. Wszystkiego dobrego!!!
 
Hu hu ha! Mamusie w ferworze roboty:happy:

Poprzychodziły do nas paczki od rodziców i pod choinką (czyli na kanapie) stos prezentów się zrobił. Dorzucimy jeszcze podarki dla dziewczyn i będzie cała góra! Patuśkę trzeba trzymać na dystans.
Mirabelka taaaaak, taki syn to skarb! Chuchać dmuchać:tak:
Gosia 3 dni pod rząd, to prawie jak wakacje. :-D
Czarna ale Ci dobrze. A co było Twojej bryce?? Przegapiłam...

Dowiedziałam się dzisiaj, że oprócz naszych tradycyjnych pierogów, krokietów, barszczu z uszkami i karpiem, będą też japońskie specjały i jakieś wegetariańskie cuś z Brazylii. Smutno mi trochę, że nie jesteśmy w domu z rodzinką, ale ten rwetes i taka prawie-impreza na pewno zostaną w pamięci na dłuuugo.
Dziś byłam z Pati odwiedzić jedną z grot Mikołaja, ale dostała takiego szału radości na widok skaczących reniferów na wystawie i orkiestry Mikołajowej, że już do domku Mikołaja nie wchodziłyśmy. Krzyczała z emocji na całe centrum handlowe, zawiesiła się na płocie i ten "żywy" Mikołaj okazał się nieważny:happy:
Jutro uszka, barszcz, krokiety. Dobrze, że nie u nas, bo mam już dość sprzątania;-)
:laugh2: Aparatka:tak::laugh2:
Hejka!!!!!!!
U nas nastrój juz lepszy bo kuzyn Michasia wreszcie na dobre wybudzony ze śpiączki. Dopiero wczoraj mogli odłączyć respirator bo nie chciał sam oddychać. Nie ma niedowładu żadnej strony. Uffffff...........

Kochane! Dla Was i Waszych rodzin zdrowych i spokojnych Świąt. Niech upłyną w rodzinnej atmosferze. Miłych spotkań przy choince. Przełamcie się opłatkiem i świętujcie, świętujcie........Blask Gwiazdy Betlejemskiej niech opromieni Wasze życie. A dzieciaczkom góry prezentów i co ważniejsze, miłości całego świata. Wszystkiego dobrego!!!
To dobrze, że z kuzynkiem w porządku. Taki prezent od losu :tak:
I Tobie również wesołych Świąt!!!!

Moj M. aż się zdziwił, jak mu pokazałam makowce :cool2: Normalnie duma mnie rozpiera, bo moje kucharzenie to zazwyczaj na średnim poziomie:sorry: Już pojechał na działkę, ale przed wyjściem obiecał mi, że kupi jutro choinkę. Jak sie ciesze, że jednak będzie :tak: Dzis w planach posmażyć i zrobić rybę po grecku, upiec keks i piermik/pierniczki. Kupić śledzia, zrobić szubę; poprasować resztę poscieli. Czyli plan realny do wykonania, jak sie sprężę :laugh2:
Miłego dnia Mamusie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
swieczki-swiateczne-misie-6-szt__vb__0902119.jpg
 
Witam się i zmykam... jestem zawalona robotą, a chcę się urwać ok 12-ej, bo jedziemy do teściów ma całe święta, więc odezwę się dopiero najwcześniej w niedzielę :eek::eek::eek:

ŻYCZĘ WAM WESOŁYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT!! GRZECZNYCH DZIECI PODCZAS WIGILII, DUŻO ODPOCZYNKU I NIE OBJADAJCIE SIĘ ZA BARDZO! A ZRESZTĄ...OBJADAJCIE SIĘ!! W KOŃCU W ŚWIĘTA MOŻNA;-)
 
Witajcie kobitki

U mnie Jagna znowu chora nie wiem jak i skąd znowu kaszle jak nie wiem masakra.
Wzywam zaraz lekarza bo pada i nie ma jak się ruszyć.W czoraj cały dzień płakała a tu trzeba pomóc do wigili szykować.K mi nie pomaga bo siedzi na budowie.Nie wiem kiedy zajrze więć:

Na choince bombki wiszą,
śledzie się popularnością cieszą.
Barszczyk w sekund może dwie,
zniknął, gdzie zapodział się?
My tu razem tak siedzimy,
o prezentach myślimy.
Ale już opanuj się.
To są święta, czyż nie?

Kochane Wszystkiego Dobrego.
 
wreszcie z rana zrobiłam listę zakupów bo od niedzieli sie ciągnęła za mną
muszę kalendarze jutro odebrać i pokupować trochę, a dziś Sebę wyślę po cięższe rzeczy bo T. całe dnie w robocie
jak fajnie mieć dużego i silnego syna :-);-)
No super miec takiego synka :tak:

Ehhh i taka cisza już bedzie co najmniej do poniedziałku:sorry::sorry::sorry:

Ja własnie dusze farsz na rybkę czyli za szybko spać nie pójdę ale musze jeszcze prezenciki popakować i bileciki zrobić co by nie pomieszać co komu:-D:-D:-D
Ty jak zwykle nocami pichcisz ;-)
Hej dziewuszki

U nas od dziś zmiany, poniewaz u Lenki jest zimno w pokoju to przestawiliśmy jej łóżeczko do Karoliny i będą spać w jednym pokoju obie, dziś było baardzo ciężko wieczorem, bo co chwilę Lenka wstawała i szła do swojego pokoju i za nic w świecie nie chciała spać w nowym miejscu, ale w końcu tak się we mnie wtuliła na rękach i jak już zaczęła ziewać to ją polozylam do łóżeczka i zasnęła....
Mam nadzieję że jutro już będzie lepiej, bo gdyby nie M to ja bym już dawno wstawiła to łóżeczko spowrotem.

Dobrej nocki:tak:
no to 3 mam kciuki aby mala sie przestawila i spokojnie spala w nowym miejscu :tak:
Hu hu ha! Mamusie w ferworze roboty:happy:

Poprzychodziły do nas paczki od rodziców i pod choinką (czyli na kanapie) stos prezentów się zrobił. Dorzucimy jeszcze podarki dla dziewczyn i będzie cała góra! Patuśkę trzeba trzymać na dystans.
Mirabelka taaaaak, taki syn to skarb! Chuchać dmuchać:tak:
Gosia 3 dni pod rząd, to prawie jak wakacje. :-D
Czarna ale Ci dobrze. A co było Twojej bryce?? Przegapiłam...

Dowiedziałam się dzisiaj, że oprócz naszych tradycyjnych pierogów, krokietów, barszczu z uszkami i karpiem, będą też japońskie specjały i jakieś wegetariańskie cuś z Brazylii. Smutno mi trochę, że nie jesteśmy w domu z rodzinką, ale ten rwetes i taka prawie-impreza na pewno zostaną w pamięci na dłuuugo.
Dziś byłam z Pati odwiedzić jedną z grot Mikołaja, ale dostała takiego szału radości na widok skaczących reniferów na wystawie i orkiestry Mikołajowej, że już do domku Mikołaja nie wchodziłyśmy. Krzyczała z emocji na całe centrum handlowe, zawiesiła się na płocie i ten "żywy" Mikołaj okazał się nieważny:happy:
Jutro uszka, barszcz, krokiety. Dobrze, że nie u nas, bo mam już dość sprzątania;-)
Ja to bym te Japonskie przysmaki sprobowala ;-)
Hejka!!!!!!!
U nas nastrój juz lepszy bo kuzyn Michasia wreszcie na dobre wybudzony ze śpiączki. Dopiero wczoraj mogli odłączyć respirator bo nie chciał sam oddychać. Nie ma niedowładu żadnej strony. Uffffff...........

Kochane! Dla Was i Waszych rodzin zdrowych i spokojnych Świąt. Niech upłyną w rodzinnej atmosferze. Miłych spotkań przy choince. Przełamcie się opłatkiem i świętujcie, świętujcie........Blask Gwiazdy Betlejemskiej niech opromieni Wasze życie. A dzieciaczkom góry prezentów i co ważniejsze, miłości całego świata. Wszystkiego dobrego!!!
Dal ciebie i dla Twojejrodzinki tez najlepsze zyczenia I strasznie sie ciesze ze z kuzynkiem malutkim ok :tak:
Witam się i zmykam... jestem zawalona robotą, a chcę się urwać ok 12-ej, bo jedziemy do teściów ma całe święta, więc odezwę się dopiero najwcześniej w niedzielę :eek::eek::eek:

ŻYCZĘ WAM WESOŁYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT!! GRZECZNYCH DZIECI PODCZAS WIGILII, DUŻO ODPOCZYNKU I NIE OBJADAJCIE SIĘ ZA BARDZO! A ZRESZTĄ...OBJADAJCIE SIĘ!! W KOŃCU W ŚWIĘTA MOŻNA;-)
Milej pracy I wesolych swiat
Witajcie kobitki

U mnie Jagna znowu chora nie wiem jak i skąd znowu kaszle jak nie wiem masakra.
Wzywam zaraz lekarza bo pada i nie ma jak się ruszyć.W czoraj cały dzień płakała a tu trzeba pomóc do wigili szykować.K mi nie pomaga bo siedzi na budowie.Nie wiem kiedy zajrze więć:

Na choince bombki wiszą,
śledzie się popularnością cieszą.
Barszczyk w sekund może dwie,
zniknął, gdzie zapodział się?
My tu razem tak siedzimy,
o prezentach myślimy.
Ale już opanuj się.
To są święta, czyż nie?

Kochane Wszystkiego Dobrego.
Rowniez wesolych I zdrowka dla Jaguski Ja wczoraj poszlam kilka spraw zalatwic I buty to mi tak przemokly ze plywalam w nich Normalnie u mnie straszna chlapa Sniegu ani widu ani slychu O bialych swietach mozna pomazyc :-(Cos tam wczoraj sprzatnelam Dzis mam troche roboty Dokonczyc lodowke Biurko i papiery Lazienka i wc Na sczescie nie musze gotowac Tym zajmuja sie inni ja od sprzatania jestem hihihi G dzis jest w domu Zaraz idziemy kupic klawiature I moze buty sobie kupie bo w oich nie da sie chodzic Wczoraj karpie kupilam Na szczescie my zabijamy odrazu Tzn sprzedawca nam zabija Milego dnia :tak:
 
Hejka!!!!!!!
U nas nastrój juz lepszy bo kuzyn Michasia wreszcie na dobre wybudzony ze śpiączki. Dopiero wczoraj mogli odłączyć respirator bo nie chciał sam oddychać. Nie ma niedowładu żadnej strony. Uffffff...........


to wspaniale wiadomosci!!


Witam się i zmykam... jestem zawalona robotą, a chcę się urwać ok 12-ej, bo jedziemy do teściów ma całe święta, więc odezwę się dopiero najwcześniej w niedzielę :eek::eek::eek:

ŻYCZĘ WAM WESOŁYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT!! GRZECZNYCH DZIECI PODCZAS WIGILII, DUŻO ODPOCZYNKU I NIE OBJADAJCIE SIĘ ZA BARDZO! A ZRESZTĄ...OBJADAJCIE SIĘ!! W KOŃCU W ŚWIĘTA MOŻNA;-)
uu swieta u tesciow :rofl2::rofl2:

Witajcie kobitki

U mnie Jagna znowu chora nie wiem jak i skąd znowu kaszle jak nie wiem masakra.
Wzywam zaraz lekarza bo pada i nie ma jak się ruszyć.W czoraj cały dzień płakała a tu trzeba pomóc do wigili szykować.K mi nie pomaga bo siedzi na budowie.Nie wiem kiedy zajrze więć:
.

zdroweczka dla Jagusi


My dzis na 15:30 idziemy sie szczepic no i moze Mateusza przebada lekarz poniewaz ma straszny kaszel tylko niewiem jak tu to dziala czy ktos bedzie o tej porze w przychodni:cool:

Ja dzis robie golabki i pierniki jutro reszte potraw na swiezo a ok 16-17 siadamy do wigilji a wy o ktorej godzinie???
 
Hej Dziewczyny Maliny;-)pewno o moli już niektórzy zapomnieli,więc się przypominam szybciutko i na chwilkę zajrzałam;-)Od dłuższego czasu zbieram się i zebrać nie mogę,żeby wejść na BB...odkąd wróciłam do pracy,mam urwanie głowy,tyle się dzieje,że nie mam na nic czasu...Miki troszkę nam chorował,ale już dochodzi dosiebie,ogólnie chłop jak dąb rośnie,buzia mu się nie zamyka,kilka słów zaczyna mówić albo chińszczyzną stosowaną nadaje i ciagle uczę się tych jego nowych słow,o co mu chodzi ghiehie ubaw na maksa,do tebgo ciągle tańczy,kuper mu się buja,naśladuje nas itd.jak znajdę więcej czasu,to przysiądę i poczytam Was,choć kilka stronek:-p:cool2:a cWpadłam,żeby Wszystkim Wam złożyć życzonka:
Boże Narodzenie wkrótce, więc życzę Wam szczerze
Ciepłych chwil w rodzinie w Wigilijną Wieczerzę
Wszystko w złocie, zieleni, czerwieni
Niech Nowy Rok będzie pełen nadziei
By spełniło się choć jedno z Waszych marzeń
Dużo szczęścia i niezapomnianych wrażeń!
Aby Wasze pociechy rosły zdrowo,abyście były z nich zawsze dumne i nie poddawały się codziennym trudom
 

Załączniki

  • Kuba_w_czapce_sw._Mikolaja_-_swieta,_swiety_Mikolaj_2561.jpg
    Kuba_w_czapce_sw._Mikolaja_-_swieta,_swiety_Mikolaj_2561.jpg
    19,9 KB · Wyświetleń: 12
reklama
9584.3.jpg


Małą gwiazdkę przed świętami
Przyjmij proszę z życzeniami
Może spełni się marzenie
Białe Boże Narodzenie
Lub, gdy przyjdzie Ci ochota
Niech to będzie gwiazdka złota
Bo, gdy spada taka z nieba
Wtedy zawsze marzyc trzeba
No, a jeśli tak się zdarzy,
Że srebrzysta ci się marzy
Możesz także taką zdobyć
I choinkę nią ozdobić
Gwiazda, gwiazdce zamrugała
I choinka lśni już cała
Naszych marzeń jest spełnieniem
Bo jest piękna jak marzenie
A pomarzyć czasem trzeba
Każdy pragnie gwiazdki z nieba

Christmas_Decoration.jpg
 
Do góry