reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Czesc i czolem dziewczynki:-)W koncu sie pojawiam, troche was czytam ale jakos weny brak na jakiekoliek pisanie...len ze mnie straszny ;-) U mnie male zmiany, mam nadzieje ze na lepsze. W szkole OK, czekam juz tylko zeby zatwierdzili mi praktyki ale na to musze niestety czekac do sierpnia, bo ciagle cos im nie pasowalao, i biegalam od zkoly zosi do przedszkla stasia, bo ta pieczatka krzywo, tamta nie w tym miejscu...mam nadzieje ze w koncu mi zalicza.

W piatek zawozimy dzieciaki do moich rodzicow...trohe sie boje, stasiu nie byl jeszcze sam baz mamy i taty...no ale kiedys musi byc ten pierwszy raz. Oficjalnie maja tam zostac na 2 tygodnie, a jak wyjdzie to zobaczymy.

Malaulka oj znam ten bol, moj kamien tez ma 2 cm, ale boje sie strasznie szpitala i poki mnie pogotowie nie wywiezie do szpitala nie pojde(lekarz w maju chcial mi dac skierowanie, ale ja mam takie sposoby ze jak boli to tylko na chwile;-))


Minisia, ja pomalowalam caly dom sama, bylam mega zmeczona (rano dom, potem praca potem znowu dom) ale i z siebie mega dumna, A naklejki suuuper, ja zamowilam dla zosi,stasia i dla nas do sypialni ale mamy taka dziwna farbe i nie chcialy sie kleic...tak wiec 300 zl poszly sie...

Dorotka powodzenia i trzymam kciuki zeby wzystko poszlo szybko i gladko:tak:

No i nie wiem co komu mialam odpisac...stara juz jestem (tak tez sie czuje;-))
Dobranoc babeczki:-)
 
reklama
Dorotka czyli nie zostajesz z młodym na noc????

Minisia ja własnie jestem na etapie wybierania naklejki do pokoju:))))
a ty walcz walcz z wałeczkiem bo potem jak widać efekty to całe zmeczenie schodzi:tak::tak::tak:

Magdasf jak ty jesteś stara to ci zaraz pipne!!!! i pisz co to za zmiany bo ostatnio wpadasz rzucisz tajemnicą i uciekasz:-D:-D:-D
Co do naklejek ja mam farby lateksowe i po zakupie doczytałam ze na takowych sie nie trzymają a u mnie jest OK:)))

A ja mam takie sprytne TV że nadrabiam seriale teraz jestem na etapie "Czas Honoru" normalnie film wymiata i strasznie wciąga oglądam od 1 odc i już jestem w na IV serii ale ile nocek zarwałam:cool2::cool2::cool2:
 
Ostatnia edycja:
Magdasf a jaki to masz sposób na ten cholerny ból????? noi uchyl rąbka tajemnicy o tych zmianach u Ciebie??

Czarna suuuper:-), a najbardziej mi się podoba ściana w salonie, ja właśnie takie płytki bym chciała do sypialni:tak:
Dorota a może teraz Alanek oduczy się cyca?? a operacją będzie dobrze, lekarze wiedzą co robić:tak:

Minisia no się pochwal tym swoim domkiem od wewnątrz, a tak apropos to czemu wszystko sami robicie, to Wy kupiliście ten domek???

Evelajna a ja Ciebie niedługo odwiedzę ;-)


U nas nic nowego więc nic nie piszę, tylko dobrej nocki Wam życzę:tak::tak:

Dałam na FB zdjęcia moich dziewczynek:tak:
 
KAKAmoze to dziwne ale chce alanka karmic normalnie do2 roku czyli praktycznie do konca roku bo on z 30 grudnia:tak:aod 1 stycznia zaczac oduczanie ale nie na chop siup tylko pomalu zmniejszac karmienia.mysle zebymaksymalnie do marca nasteonego roku juz nie karmic,moze to i dlugo ale mam kolezanki ktore karmia dluzej .A przedewszystkim mnie i alankowi jest z tym dobrze a to chyb najwazniejsze

CZARNA ja zostaje z alankiem w szpitalu,nie zostawilabym go nawet na 5 minut samego:tak:.Jak w nocy karmic go nie bede moglaprzed operacja to wtedy pobudzi wszystkkich bo go w nocy uspakaja tylko cycek;-).
MAGDA uchyl rabka tych zmian.

Oli wstala o 6.30 alan teraz.Umnie tez nic ciekawego.Milego dnia
 
CZesc kobitki miłego dzionka. Właśnie wróciliśmy od lekarza Maks dalej antybiotyk, Antonio tylko do oczu .

Czarna - super mieszkanko !!!! Jednak cos mi zaswitało w głowce. Powiedz mi jak z pietrówka i Samikiem nie spada???????????

Dorotka wspołczuje nie znosza szpitali i dzieci jak płaczą. A co do karmienia podziwiam dla mnie mnie karmienia to niezby miłe wspomnienie .

Minisia - super zaradna z Ciebie kobitka. Podziwiammmmmmmmmmmmm

A u nas upał ogromniastyyyyyyyyyyyyyy chłopaki nie moga miec właćzonej klimatyzacji więc ja sie musze męczyc w domu brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
 
Minisia napierw dsajesz wałki do malowanai a jak skonczą to dopiero %. I to jest myśl:-D

A ja wiem jaka zmiana u Magdy. Życzę Ci kobieto żebyś wyszla na tej zmianie lepiej niz ja kiedys:-)

"Czas Honoru" to też mój serial. Bardzo podoba mi sie Bronek heheheh, zdecydowanie fajna męska rola. Na niego w tym nowym serialu patrzec nie mogę:no:.

Ulcia widzialam fotki. Bardzo miło się na Was patrzy.

Dorotka ja Cię tylko podziwiam, ciekawe czy i mi się tak odmieni z karmieniem. Zobaczymy.

Agamir a Ty się nie urlopujesz teraz przypadkiem?
 
Kaka mam zamier w sobote odtransportowac tygrysy do dziadków , tam będą w górach a za 3 tygodnie jedziemy a 10 dni nad morze potem znowu góry i hiszpania.

a w sobote bede jechac przez piłe :-D

Kaka - malucha dobrze karmic piersią ale czy tak długo nie wiem. Mi sie wydawało ze smierdze mlekiem wiec aspekt psychiczny był wazny przy antku nie miałam pokarmu a przy Maksie maiłam tak marny ze kazali odstawic z dnia na dzien
 
Kaka dzięki;-)

A ja tam karmiłam obie dziewczynki 10 i 9 mcy i uważam że to jest super, już bliżej z dzieckiem nie można być, wiadomo jednak że nie każda mama ma pokarm, czasem zdażają się różne problemy poporodowe i depresje ale ja takich problemów nie miałam i dla mnie to jest świetna sprawa.

A u nas dziś nie można wejść do kuchni, jedno wielkie pobojowisko i wszędzie biało od kurzu i gruzu:szok: zaczęło się ale nie myślałam że aż taki syf będzie , z drugiej strony to bardzo się cieszę:tak:
 
U mnie tez aspekt psychiczny kazał zakonczyc karmienie, a teraz zobaczymy...tak czy siek nie bede płakac.

W sobote jade po ciuszki do kuzynki M. Już sie doczekac nie mogę:-D
 
reklama
To ja chyba dziewczyny glupia jednak jestem bo nie rozumiem jaki to aspekt psychiczny kaze szybko zakanczac karmienia??

AGAMIR tak ja z poczatku tez smierdzialam mlekiem ae to juz dawno minelo :tak:.

Nie wiem za co tu mnie podziwiac?Poprrostu pokarmu mam az za duzo,alanod poczatku fajnie doil cyca,mnie bylo i jest z tym dobrze i wygodnie,oprocz teraz tych upalow bo jego cialo do mojego i odplywam z tego goraca ale radzimy sobie przbierajac rozne pozycje,np stojaca lub lezaca ze sie nie dotykamyhihih:-D.

Biedronka i plac zabaw zaliczony,obiad z czoraj mialam,salatke z kapusty bialej pierwszy raz robilam i musze sie pochwalic ze smaczna :-)
 
Do góry