reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

reklama
Dobry wieczor:-) W koncu cos napisze, zagladam na bb ale jakos weny brak na pisanie;-)
U nas stara bida, dom, praca, dom, praca...
Dzieci na szczescie zdrowe, lobuzuja, mlody chodzi do przedszkola (na szczescie;-)), musze umowic sie z nim do psychologa dzieciecego , nasza pani logopeda powiedziala ze warto sprawdzic wszystko, bo z jego mowa nienajlepiej dalej. W poradni psych-pedag moga nam zaproponowac tylko jedorazowa wizyte u logopedy, poniewaz maja takie terminy na ten i przyszly rok. Jak pomysle ze za rok we wrzesniu bedzie musial isc do zerowki to az mnie skreca, no chyba ze cos sie zmieni znowu:tak:


Agamir fajne chlopaki, ale ja tam na gole oko widze ze to nie blizniaki:rofl2: moze i wzrostowo sa rowni ale przeciez widac ze jest roznica wieku:tak:


Dorotka wy to macie z tymi chorobami...zdrowka dla was:tak:


Mialam jeszcze cos napisac, ale dziecka mi tu biegaja ( do moich dolaczyly dzieci mojej sis) i zakrecona juz jestem:-D
Spokojnej nocki zycze:tak:
 
Jakiś czas bolało ich ze mójM nie mówi do nich Tato, Mamo ale się chyba przyzwyczaili;-), M mówi tak zeby nie uzywać zadnej formy:-D ani Ty, ani Pani, Pan...
U nas i ja i M mówimy raczej bezosobowo:-p

Ciril gratuluję drugiego szkraba.:tak:

Dorotka już jesienna depresja? Toż to środek lata, ja ciągle czekam na wakacje :laugh2:

U nas jakaś biegunka się dziś przyplątała do maluchów. Niby wszystko jemy to samo a tylko chłopaki coś załapały :baffled:
 
No właśnie, jaka deprecha? Dorotka... Wysyłam Ci tu słonko, a zaraz wyjdzie i prawdziwe:-):-)

images


My się byczymy popołudniami u Dziadzia, jutro pierożki z bracholkiem i jego żonką, pojutrze kawka z przyjaciółką, może jakieś dicho-polo :-D Byłyśmy z Tuśką nad Soliną w Bieszczadach. Spakowałam 3 komplety letnich stroi i jeden na chłodek. Przez 3 dni było zimno i lało więc chodziłyśmy w jednych gaciach całe ufajdane ogniskową kiełbasą. Dziki szał:-D
Agamir, skoro tygrysy nie chorowały nad morzem, to może przeprowadzka? ;-)

Kurcze i co tu zrobić, żeby zarabiać za granicą, ale mieszkać w PL? Aj aj aj...:sorry:
 
EVELAJNA TEZ BYM CHCIAŁA MIESZKAC NAD MORZEM ALE INTERESY ZAWODOWE MOJE I MEZA SA TUTAJ:wściekła/y:
BEDZIEMY JEZDZIC RAZ W MIESIACU CHOCBY NA WEEKEND

A CO MOWIENIA MAMO TATA JA MOWIE TO TESCIOWEJ MAZ MOWI DO MOJEJ MAMY MAMO JUZ OD ZARECZYN A DO TATY PO IMIENIU BO TAK CHCIAŁ.
CO DO FORMY BEZOSOBOWEJ NIE POPIERAM NIE LUBIE JAK KTOS DO MNIE TAK MOWI I NIE LUBIE SIE DO INNYCH TAK ZWRACAC .

NAJLEPIEJ POROZMAIWAC I USTALIC.

TERAZ CZESCIEJ SŁYSZE ZE DO TESCIOW ALBO PO IMIENIU ALBO PAN PANI

JUZ ZA TYDZIEN TYGROLKI W DOMKU JA ZA NIMI TESKNIE

MAGDAS NIE CZEKAJ Z LOGOPEDA. MAŁY NIE W PRZEDSZKOLU LOGOPEDY????????????????? aNTOS MIAŁ DWA RAZY W TYGODNIU PO 1 GODZ. PO 3 MIESIESACH MOWIŁ PEŁNYMI ZDANIAMI. TERAZ JUZ SIE SMIAŁAM DO MEZA ZE JAK MAKS NIE ZACZNIE MOWIC TO MU LOGOPEDY NIE PODPISZE BOOD GADANIA PEKNIE MI GŁOWA. ALE MAKSIO JUZ MOWI PEŁNYMI ZDANIMI CZASEM PRZEKRECA ALE DO 3 LAT LOGOPEDA SIE NIE ZAJMUJE A ON 3 LATA DOPIERO W LISTOPADZIE.
 
Agamir Stas od roku ma logopede, i to ona wlasnie polecila psychologa. Mielismy sie zglosic do poradni psych-pedag na diagnoze ale jak juz pisalam mogaa nam tylko zaproponowac jednorazowa wizyte logopedyczna...Coz polska rzeczywistosc....


Ja zaraz z zisostra abieram sie za robienie leczo, a na 14 do pracy:baffled:A zeby tak mi sie chcialo jak mi sie nie chce:-)
Jutro wszyscy jada do łeczycy bo jest jakis miedzynarodowy turniej rycerski, a ja znowu do pracy....
 
Magdas nie doczytałam przepraszam. Ale faktycznie logopeda ma racje bo Antos tez miał psychologa do konca lutego czyli do momentu kiedy nie zaczął płynnie mowić.
 
Wiem, że to irytujące, ale dziewczyny nie narzekajcie na polskie piekiełko... W Irlandii musiałybyście pójść do lekarza rodzinnego, zapłacić min. 65eu i usłyszałybyście, że "jak dziecko je, rośnie i się ładnie bawi, to wszystko jest ok. I że jeśli mam jeszcze jakieś obawy, to żebym śmiało wróciła" (za kolejne 65eu). A prywatnie? Ależ proszę... 300eu. Termin za rok. Także wiecie, nie jest tak źle;-)
U nas przynajmniej można pokombinować i coś wychodzić.

Agamir no to oby jak najczęściej takie wypady. Nie wiem jak Ty wytrzymujesz tyle czasu bez tygrysów. Nigdy nie zostawiłam Tuśki na dłużej niż do rana. Niestety nie mam jej komu zostawić na choćby 2 dni. A w PL czasu brak na takie wyjazdy. Łej, dobrze by było ją przyzwyczaić:dry:


Wygląda na to, że jutro mam babskie wyjście. A w niedzielę przylatuje m. Ale chociaż moi teściowie ani na pół metra z domu nie mogą wyjść z sobie tylko znanych powodów, to po m choćby na ślepo wyjadą:baffled:
 
Evelajna oprócz moich rodziców nikomu nie zostawiłabm tygrysów nawet na noc. U dziadków mają jak w niebie. Po 2 zalecenie lekarzy. Antos wazył tyle co Maks , jego zoładek od leków był w opłakanym stanie. Maks nerowowy dzien zaczynał od inhalacji leków i tak samo konczył do dzis ma uraz do szpitala i słowo szpital to jest płacz i krzyk .

Dobro dzieci i rozsadek swoja mówią a ja z pracy nie moge zrezygnowac na 2 miesiace. TO , ZE CODZIENNIE PŁACZE JAK WCHODZE DO DOMU ZE ICH NIE MA TO DRUGA SPRAWA ALE JUZ TYLKO TYDZIEN
 
reklama
U nas 2 noce bez Hani to był max jaki wytrzymała-/liśmy heheheh

Evelajna mozliwe ze co kraj to obyczaj. Zamiast przylatuje ja przeczytąłam, ze przytulanki w planie...jedno pewnie nie wyklucza drugiego;-)

Na jesienna depresję przygotowałam nalewkę z agrestu. Ponoć łyżeczka dziennie działa cuda. Nie wiem tylko czy będę miała okazję wypróbowac.

U nas w przedszkolu logopeda tylko dla starszaków:eek: Dobrze tylko, ze młoda nie ma problemów. Ostatnio nawet ładnie r mówi.
 
Do góry