reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

reklama
Ciril witaj po tak długiej przerwie no i gratuluje dzidzi nr 2:)))

Kaka bedziesz miała nerwa podrzucisz Oleńkę i będzie git:)))

Agamir ale super sie przeczytało Twojego posta o poprawie zdrowia Twoich tygrysów. Strasznie sie cieszę i mam nadzieję ze limit chorób wyczerpałaś na kilka lat!!!! a owoce tego lata dobrze zaowocują

Danusia o matyldo niezazdraszczam życia na walizkach i znajac życie jesteś z tym sama:cool::cool::cool:

Magdasf A ja tam uwielbiałam pracować na nockach:tak::tak::tak: ja z moim tez chyba sie wybiore do psychologa ale z innym problemem:sorry:

Dorotka o jaaa ale mu mocno spuchło to oczko moje jak miały zapalenie spojówek to całkiem inaczej to wyglądało:tak::tak: a powiedz i co z tą jego operacją???? i jak twoje samopoczucie???

no i ja jestem
ale u nas stara bida:rofl2::rofl2::rofl2: z niecierpliwościa czekam na wrzesień aby odpocząć od dzieci:-D:-D:-D
 
CZARNAno wlasnie sama nie wiem co z ta operacja,wiecznie tam dzwonie do szpitala aby jakis termin mi dali ale od tylu dni juz sietam dodzwonic nie moge,no nic dzis zas bede probowala:baffled:.Czeka nas operacja,ale wiecie co bedzie ciezkobowidzialam jak sie alan zachowywal teraz jakgo okulista badal,to bylo straszne,trzymali go wszyscy co byli w gabinecie,tyle sily ma dziecko ze zgroza i pelno placzu i ryku,a co dopiero tamm jakbadaja co 5 min i ta operacja :-(,Az strach sobie pomyslec co sie bedzie dzialo.Pewnie operacja bedzie we wrzesniu jaksie do nich do dzwonie tzn koniec wrzesnia lub pazdziernik,obadamy.
Moje samopoczucie hmmm nie manajgorzej:-p,raz mi lepiej a raz gorzej hi.

U nas tez po staremu;-).
 
Dorka biedny Alanek, ale to dla jego zdrowia to jakoś musicie przez to przejść, a jest do ciebie bardzo podobny:tak:

Czarna gdzieś ty była jak cię nie było????;-)

Trina a ty się cieszysz że wracasz do Warszawy czy wolałabyś zostać nad morzem?

Witam się z kawką po śniadanku, M pojechał do pracy a my będziemy musiały sobie jakoś zorganizować dzień, wczoraj do południa M był w domu to wziął dzieci i psa na dłuuugi spacer a ja pojechałam na zakupy a po południu pojechał do pracy i też z dzieciaczkami zawiózł je do naszych znajomych, oni się bardzo ucieszyli i kazali mu je przywiezć a ja miałam całe popołudnie dla siebie, och jak mi było dobrze:tak:
 
hello
Naprawdę chciałąm wczoraj tutaj wpaść ale miałam tak silne ovu że myślałam że urodze boziuuuu kobity mają prze...

Ulka ja jestem zawsze wszędzie ale niedługo wrzesnień i już będe na dupci w domciu siedziała:))

Dorotka będzie dobrze moja koleżanka też tak przeżywała zabieg swojego synka (wodniak na jąderkach) mały jak tylko widział lekarzy ryczał i histeria i bardzo miło się rozczarowała:tak::tak::tak: oby u Was tak było:tak::tak:




A gdzie reszta, tylko się pojawiam to inne uciekają :cool2::cool2::cool2:
 
Dorotka u nas po zabiegu wycinania migdałka Bartek nie dał sobie otworzyć buzi ani nawet do ucha zajrzeć.
Ale na kolejnej wizycie u bardzo miłej pani dr już się uspokoił i opkazał.
Miejmy nadzieję, że u Alanka też minie reakcja lękowa na lekarzy:tak:
Ula takiej to dobrze:-D

A ja mykam jakiś obiad gotować:tak:
 
Witam po długiej przerwie. U nas trochę się działo, najpierw mały kryzys w małżeństwie, chociaz ja juz zaczynałam nawet myslec o separacji. Ogolnie było jakos tak jakby sie cos wypalilo. Ale moja kochana mamusia wyczuła co w trawie piszczy, przyjechala na tydzien, wnukami sie zajela a nas stale wyganiala z domu, na spacer do kina itp. mielismy czas zeby na spokojnie pogadac i sobie wszystko wyjasnic i teraz juz jest dobrze. pozniej mielismy ospową epidemię w domku. potem szybki wyjazd wakacyjny nad morze. podj,ęłam tez decyzje ze od wrzesnia wracam do pracy. Ania miala isc do prywatnego klubu malucha który nas wystawil. Dostalam maila od pani ze sie jednak nie otwieraja. dobrze ze chociaz kase zwrócili. stresu przez to mialam ogrom. Dobrze ze K ma jeszcze 2 tygodnie urlopu to z anią pociedzi we wrzesniu, potem moi rodzice a w miedzyczasie znajoma obiecała załatwic panstwowy złobek bo bez znajomosci u nas nie ma szans. jestesmy 135 na liscie rezerwowej. i tak dzien za dniem mija. raz lepiej raz gorzej. ogolnie mam stres jak to bedzie od wrzesnia. wracam do pracy po 4 latach przerwy. trzeba bedzie sie na nowo organizowac. w wolnej chwili poczytam was. pozdrawiam wszystkie pazdzioszki mega serdecznie.
 
Lilunia witaj, cieszę się, że u Was już wszystko dobrze:tak: i oby już tak zostało:tak:


My dziś zakupki, Mc Donald's, dzień udany choć bez placu zabaw bo oczywiście leje ale za to w niedzielę jedziemy w takie specjalne miejsce dla dzieciaków, jedziemy w trzy rodziny:tak:
 
dzieki dziewczyny za pocieszenie z tym oczkiem alana
CZARNA wspolczuje bolu,a jesli chodzi o alankato mialam dokladnie to samo podczas 1 operacji,mial 11 mesiecy i bardzo balam sie nocy bez cyca i wogole a alanek mnie mile rozczarowal bo bez cyca jakos sobie poradzil i wogole nie bylo tak zle,serio bardziej ja sie stresowalam niz pozniej to wyszlo ale widze po nim ze czym on starszy tym gorzej przezywa zabiegi,lekarzy itp ale nie ysle o najgrszym bo napewno bedzie git:tak:.
ULKA dzieki za porownanie ze alanek do mnie podobny,zadko to slysze:-p
LILUNIA ciesze sie zekryzys w malzenstwie juz pokonany ioby juz bylo tylko dobrze choc wiem ze latwo sie mowi.Kochana dobrze ze idziesz do pracy skoro tak chcesz:tak:,nie przejmuj sie ,zobaczysz ze szybko na nowo sie zaaklimatyzujesz;-).

My u mamy w rybniku jestesmy.Ja z dziecmi zostaje do wtorku we wtorek wracamdo siebie:tak:.Mama z jasiem jada na urlop i psa musimy do siebie wziasc na kilka dni .

MILEGO WEEKENDU
 
reklama
Witam i ja. Łapię ostatnio mega doły więc nie mam siły pisać za to podczytuje i wszystkim Wam kibicuję, zeby wszystko się ułożyło po Waszej myśli.
 
Do góry