reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Dorotko Ty to masz niewesoło z tymi chorobami.

My juz drugi rok prawie w przedszkolu więc poszło dość gładko. Teraz M zawozi ja odbieram o ile sił mi starczy. Na razie nie marudzi, nie płacze więc jest ok. Za to zawsze chce mieć niespodziankę po...
 
reklama
Cześć kochane! Tęskniłyście :D

Przepraszam, że się nie odzywam ale czasu na nic nie starcza, tyle mam roboty. Dzieciaki zajmują każdą wolną chwilę , a wieczorem brak sił na zrobienie czegokolwiek.
Teraz zaglądam bo choróbsko mnie zmorzyło i razem z Przemkiem zaległam w łóżku. Mi siadły zatoki, a Przemka zapalenie oskrzeli.
Generalnie nic nowego się nie dzieje. Chłopcy super się rozwijają i szybko się uczą. Zrezygnowałam z pomysłu wysłania Przemka wcześniej do przedszkola i siedzi z nianią. W prawdzie bije nas to po kieszeni ale to dla dobra dziecka. Nie jest to Kacper, który wszędzie idzie jak torpeda.
Ot i tyle a teraz idę poczytać co u was.
 
MARMAciesze sie ze zajzalas i ze u was ze zdrowiem juz lepiej:tak:.
KAKAoliwka jakswoimi czasy chodzilo do rzedszkola to dzienw dzien po przedszkolu zaszwsze cos chciala:-p.

Wiec ja wracam do swiata zywych,powiem wam to co dzialo sie ze mna wczoraj to juz dawno takiego czegos nie przechodzilam.Zazwyczaj jak choruje to glowa mnie boli,czuje ogolne oslabienie,katar i kaszel.Wczoraj dostalam goraczki 38co mialam goraczke ostatnio za dziecka,kilkanascie lat temu,wszystkie miesnie mnie bolaly,nie moznabylo mnie palcem dotknac,ale za to nie kaszle i nie mam kataru, i dzis po lekach czuje sie juz calkiem dobrze
yes2.gif
.

dzis zamierzam wysc z nimi na chwile na dwor bo i samachce sie przewietrzyc,ide jeszcze oko zamknacpoki 2 potworki moje kochane spia hihih
 
Dorota dzieci niezdrowe a ty się po dworzu wietrzysz?;-) Stasiunio już drugi tydzień w domku siedzi, i strasznie marudny i tęskni za dworkiem

dzis przedszkola dzień 3, okres pierwszej adaptacji mija, ja jutro do pracy i dopiero się zacznie..:baffled::baffled:

a u nas wczoraj na podwórku był wąż, a raczej taki mini wąż, zasadzał się na koty a one go otoczyły i patrzyły jak na zajwisko i zaczepiały. rety, skąd to się tu wzięło:szok:, Luk zaciapał go łopatą, a ja jeszcze dziś na samą myśl się wzdrygam. A jakby ugryzł dzieci, brrrr.....
 
WANILIA jest bardzo cieplo,oni antybiotykow nie dostaja a ja mam zielone swiatlo od pediatry na specrki jak nie maja goraczki a oni juz od 3 dni bez goraczek wiec kisic w domu sie nie bedziemy.Ja zawsze pytam sie pedaitry jak ze spacerkami,jakbysmy musieli siedziec w domu to bysmy siedzieli.

Hmmm no wiesz ty tez chore dziecko do przedszkola puscilas jakby na to nie patrzec:cool:
 
Witam na szybciora z biblioteki bo od zeszlego tygodnia mamy awarie neta i tak sobie czekam na naprawiaczy i nie wiem kiedy zechca nam naprawic.
U nas wszystko ok, Lenka chodzi tez do przedszkola raz zostaje bez problemu a czasem sie troche chce poprzytulac i dopiero pozniej zostaje ale generalnie jest zadowolona.
Zaczelismy tez polska szkole w sobote, wszystko fajnie tylko ministerstwo juz nie finansuje matematyki w tym roku i musimy placic 60 eur za caly rok a w przyszlym roku to wogole nie wiadomo wiec d...a z ta polska szkola bedzie chyba....
A u nas mamy przepiekne lato od poczatku wrzesnia, na krotki rekawek i krotkie spodenki, noi na plaze po szkole i nawet dziewczynki sie kapia w morzu:tak:

Pozdrawiam was i mam nadzieje ze nastepnym razem napisze juz z domu :-)
 
Dorka my też dziś na dworzu bylismy, super słoneczko było :tak:;-):tak:;-), ale teraz już jakieś churzyska się pokazały.
(nie obrażaj się)


My już po przedszkolu, narazie nie mam co narzekać, oby tak dalej.

Ulka najgorsze te awarie :baffled::baffled::baffled::baffled:
 
WIOLA nie obrazam sie:-DCiesze sie ze Stas dzis zaliczyl sacerek,my tez juz przewietrzeni jestesmy,alanowi sie lepiej sp po tym przewietrzeniu:tak:.Wiola widze ze te nasze mlodsze chlopaki torowniesniki,alan tylkoo 2 miesiace starszy:tak:,Powiecmi ile mniej wiecej twoj stas ma cm teraz i wage bo moj ali ma okolo 90 cm i wazy kolo 15 kg ;-).to taki moj maly wielkolud hi.

ULKA to czekamy na ciebie juz ze swojego kompa :tak:.
 
No i my po przedszkolu . Nie zapeszam jest REWELACYNIE. ANTOS DAJE SOBIE RADE W 5 LATKACH . MAKSIO JEST ULUBIENCEM WSZYSTKICH I DLATEGO IEGIE DO PAN JAK MU PRZEBIORE KAPUTKI.

JA TEZ CHODZE Z CHŁOPAKAMI NA SPACER JAK NIE MAJA GORACZKI - NIE NA DŁUGO ALE NA 10-15 MINUT WYCHODZIMY CHYBA ZE SA TAK CHORZY ZE TYLKO SPIA I LEZA. POWIETRZE NIKOMU NIE ZASZKODZIŁO

DOROTKA TO TWOJ JEST WIELKOLUD - MAKSIO JEST STARSZY O ROK A MA TERAZ 14,800 I 95 CM I DLA MNIE JEST W SAM RAZ

MARMA DOBRZE ZE JESTES I WSZYSTKO OK
 
reklama
Dzien doberek:-)
Moja Zocha na szczescie juz do szkoly chodzi...nie bardzo jej sie chce, no ale mus to mus:-D
Ze stasiem problemu nie bylo bo w wakacje normalnie chodzil do przedszkola:tak: tez jest w grupie 5 cio latkow, nie wiem czy to dobrze czy zle, ale jak nic sie nie zmieni to nasze pazdzioszki beda pierwszym rocznikiem ktory za rok bedzie musial juz isc do zerowki:szok:

Bylam u pani psycholog, wizyta trwa okolo 2 godziny,nawet nie wiem kiedy ten czas zlecial. Po wizycie czulam sie taka lekka;-) Mamy zadania, i czas do konca grudnia:tak:Poki co mamy u niego wzmacniac poczucie wartosci, bo ma zaburzone poprzez niemoc wyrazenia siebie slownie (dlatego tez w nocy krzyczy,placze, piszczy bo wychodza wszystkie flustracje z calego dnia). W przedszkolu pani daje mu zadania dnia;-)tak zeby on czul sie wyjatkowy. Zobaczymy co nam z tego wyjdzie, ale czuje sie teraz spokojniejsza:tak: Dorka moj staso nosi ubrania 116 i wazy 17,500 :tak:
Mi koncza sie wakacje...jak pomysle ze znowu czeka mnie nauka to....:eek::baffled::eek::baffled: ale jeszcze tylko rok a potem tylk dwa:-D
Uciekam dobrej nocki :-)
 
Do góry