reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Witajcie.
I znów dni uciekają - poniedziałek - piątek a sobota i niedziela to już nie wspomnę.
Za to wczoraj naszło mnie na fasolową i nastawiłam wieczorkiem fasolę, aby napęczniała a dziś ugotowałam na wędzonce zupkę.
Właśnie małż się dobrał do niej :-p
Zobaczymy:tak:

Poza tym stara bida - i dobrze, że taka bo przynajmniej znajoma.

Ula no no dziareczka śliczna - mnie kusiło po zeszłorocznych wakacjach, ale odpuściłam.
W sumie to na całe życie już.

Dorcia pewnie, że wyrwiesz się z domu - taka odskocznia to dobra rzecz i dystans do wszystkiego złapiesz.
Ale są i minusy takiej pracy - chodzenie i o przeziębienie łatwo.
Trzymam kciuki aby się udało i tobie i M.

Czarna taki taniec to super sprawa a Zumba rewelacja - polecam i ja :-)

Jutro z rana jadę zmienić sobie oponki w samochodzie i może o myjnię zahaczę, bo aż strach tak jeździć takim brudasem :-p
Później zakupy drobne i luzik.
Miałam coś napisać jeszcze, ale już i wena uleciała.
Niech już będzie lato i dłuższe dni ... no chociaż wiosna i końcówka kwietnia.
 
reklama
MADZIU usmialam sie z tego Twojego zyczenia aby juz lato bylo bo jeszcze zima sie dobrze nie zaczela hihihi.

KAKA nie mow ze Twoj mysli juz o kolejnym dziecku????????No ja lubie takie dni jak dzis tzn dzis mi sie nic nie udalo wiec takich dni nie lubie ale chodzi mi ze lubie jak mam dzien zaplanowany a nie jak sie nudze itp bo wtedy serio glupie mysli do glowy wchodza:baffled:.


Ja mam dosc dzisiejszego dnia.Pol dnia latalam po urzedach i mopsach i szczerze to cycki mi opadaja i nic tylko siasc i plakac bo wszystko mam pod gorke,wszedzie mi problemy znajduja,nigdzie nic normalnie nie moge zalatwic,mowie wam jestem zalamana .Ehhh szkoda slow
unhappy.gif
.

Z praca tez dupa wyszla bo mam zajecie komornicze na moje nazwisko i ich to nie obchodzi ze place,jak mam komornika to lipa z tej pracy
unhappy.gif
.
Zla jestem dzis jak osa.Ide zaraz spac albo jakis film na necie zobacze na odstresowanie,ale najpierw musze napisac jedno pisemko i jutro i w piatek dalszy ciag urzedow i mopsow
unhappy.gif
.
 
Hej Dziewczyny!!!
Nie nadrobię wszystkiego:no:
Nie wiem jak się dotoczę chociaż do 37 hbd:no: Już zaczęło być wesoło, bo wylądowałam w szpitalu ze skurczami po 40% w 33 hbd, ale powsrzymali. Ledwo już się toczę. Z Wiktorem lepiej ciążę znosiłam i biegałam do samego końca.
Moja blizna po cesarce nie nadaje się do rodzenia sn.W sumie już bym chciała żeby było po...
 
Ciril - a co bedzie tym razem, bo nie pamietam czy pisalas :-)

A mi diabelek i aniolek siedza na ramieniu i jeden kusi, ze moze jeszcze jedno, a drugi wali przez leb, ze chyba zglupialam :sorry2:
 
Witam piątkowo. W środę byłąm z młodym na tym bilansie i tak mierzy 102 a waży prawie 16 czyli kurdupelka mam w domciu:-D:-D:-D reszta w jak najlepszym porządku:tak::tak::tak:
Ale kurde dziołchy mamy problem z przedszkolem chcą nam go sprywatyzować!!!! wczoraj mieliśmy pierwsze tajne spotkanie gdyż nie chcemy do tego dopuścić a od dziś zaczynamy działać. I tu mam prośbę czy znacie placówki które dokonały sprywatyzowania bądź też udało im się nie dopuścić do tego, to dajcie znać. Zależy mi na opinii rodziców. Jak to wygląda w praniu itp. Powiem tak sprawa jest na wczoraj czyli PILNA!!!!!


Dorotka
ehhhh przkichane jest z tą biurokracją!!!! a może udało by ci się dorawać jakąś dorywczą typu sprzątanie sklepu po zamknięciu itp?

Wiola ja całe swoje dzieciństwo miałam psiaki i to jest całkiem inny gatunek to okiełznania niżeli koty:tak::tak::tak: i dlatego zdecydowałam się na Yorka bo ma wlos nie sierść bo nie wiem czy potrafiłabym oddać jakby się okazało że jedno z mojego miotu ma alergie na sierść

Kaka dobrze ze masz ziemie na której mozecie dom postawić co by tak okazałą rodzinkę pomieścić:-D:-D Tylko ciekawi mnie jedno czy jakby M siedział wiecej w domku też byłby tak chętny na kolejne bobo:rofl2:

Magdziunia boziuuuu jak ja dawno nie jadłam fasolówki:szok::szok::szok::szok: a co do dni to faktycznie za szybko leca ale bynajmiej szybciej do lata:rofl2:

Trina ojjjj mnie diabełki też kuszą:rofl2::rofl2: dlatego wole sobie sprawić psa:-D:-D:-D
 
My tez po bilansie. 106 i 16. Chude to, z tylka mu wszystko spada.
czarna - wiem, ze w Gdansku, na Przymorzu sie przedszkole jedno sprywatyzowalo juz jakis czas temu, ale jest dalej w systemie miejskim. Zapisy sa jak do normalnego. Rodzice tez chyba tyle samo, albo prawie tyle samo placa. A przedszkole jest dofinansowane z miasta.
 
Ja nic nie słyszałam o sprywatyzowaniu żadnego przedszkola wiec nie pomogę.

Trina wiesz całe zycie przed nami to kto wie czy moze 3 przez przypadek nie wyjdzie...w koncu dzieci z miłości się rodzą;-)
Kocham swoje dzieci ale z 3 sobie wogóle nie wyobrażam heheheheh i zastanawiam sie nad anty...tylko jakos nic mi nie pasi do konca.
Czarna a to by tłumaczyło czemu mój M ziemie chciał kupic....tylko niech zacznie budować tą chatę jak juz produkcje rozpoczął;-)

Ostatnio na TLC oglądałam porodówkę i tam pastorostwo spodziewali się 8mego dziecka i jeśli dobrze pamiętam byli 10 lat po ślubie:szok:

Nic młoda coś stęka. Muszę pochwalić Hanię ze ładnie się z siostrą bawi tj. Ola śpi w foteliku samochodowym a ona jej czyta księżki (raz jej na głowe zrzuciła przez przypadek) albo dom jej buduje z klocków - obudowujac naokoło fotelik. Jest bardzo opiekuncza i chyba zazdrość poszła w las hurrrrrrrrrrrra
 
reklama
O matko 3 dzieci. Nie wyobrażam sobie. Mojej dwójki mam już serdecznie dość. Kacper tak dokazuje, że ostatnio wyję po nocach. Przedwczoraj p[obił dziewczynkę w przedszkolu. Latam z nim teraz po psychologach. Najchętniej zamknęłabym go w jakimś zakładzie zamkniętym co by się zresocjalizował. Nic do niego nie dociera. Groźby, prośby, kary, tłumaczenia, nagrody. Nic, kompletnie nic i jest coraz gorzej. Eh..... szkoda gadać. Mam tylko nadzieję, że Przemek nie będzie taki jak brat, choć martwi mnie to , że we wszystkim naśladuje tamtego.
Generalnie ostatnio u mnie trudny czas. Mam naprawdę serdecznie dość wszystkiego. Nawet przez to wszystko zaczęłam łapać deprechę.....
 
Do góry